Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Izabela124.

8.09.2012 Warszawa-krajowa

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Przed chwila odebrałam na mojej poczcie mailowej potwierdzenie przyjęcia psów na wystawę. super sprawa!!!
Wydruk i wszystko jasne:) Podoba mi się to [I]novum[/I]:)

W kilku krajach zachodnich tak juz jest od dawna:)

pzdr.[/QUOTE]
mnie też się podoba to. I po Pl się też rozchodzi taki sposób przyjmowania na wystawy.
Tylko nagle znika "urok" pamiętania i dreszczyk emocji czy przelew zrobiony a jak zrobiony to czy doszedł i czy na czas. ;)

[quote name='panbazyl']mnie też się podoba to. I po Pl się też rozchodzi taki sposób przyjmowania na wystawy.
Tylko nagle znika "urok" pamiętania i dreszczyk emocji czy przelew zrobiony a jak zrobiony to czy doszedł i czy na czas. ;)[/QUOTE]
Hmmm... a mi średnio się podoba, bo - może to się wydać dziwne - ale nie mam drukarki i muszę teraz zgrać na pendriva, latać i prosić kogoś, żeby mi wydrukował :/
A odbioru numerów startowych na ringu przed oceną to się już boję - mam dwie rasy, na oddzielnych ringach, będę latała tam i z powrotem :/
Chociaż - dzięki temu nie będzie kolejek przy sekretariacie.

Jeśli chodzi o odbiór numerków na ringu - to genialna sprawa! Nigdy nie ma kolejek, można się spokojnie rozłożyć przy ringu z psiakiem, a nie szarpać się pod sekretariatem z rzeczami i denerwować... A drukowanie - cóż też musiałam niestety prosić kogoś o wydrukowanie, więc ma to swoje plusy i minusy jak widać.

[quote name='amanda-1a']Hmmm... a mi średnio się podoba, bo - może to się wydać dziwne - ale nie mam drukarki i muszę teraz zgrać na pendriva, latać i prosić kogoś, żeby mi wydrukował :/
A odbioru numerów startowych na ringu przed oceną to się już boję - mam dwie rasy, na oddzielnych ringach, będę latała tam i z powrotem :/
Chociaż - dzięki temu nie będzie kolejek przy sekretariacie.[/QUOTE]

[quote name='Talagia']Jeśli chodzi o odbiór numerków na ringu - to genialna sprawa! Nigdy nie ma kolejek, można się spokojnie rozłożyć przy ringu z psiakiem, a nie szarpać się pod sekretariatem z rzeczami i denerwować... A drukowanie - cóż też musiałam niestety prosić kogoś o wydrukowanie, więc ma to swoje plusy i minusy jak widać.[/QUOTE]
Zgadzam się, że - jak wszystko - i ta metoda informowania nas o przyjęciu psa na wystawę, ma swoje plusy i minusy. choćby brak w domu drukarki.
Niemniej, znając szybkośc i precyzję działania naszej poczty lub/i firm kurierskich. to wydaje mi się, że gra warta świeczki:)

Oby tylko pogoda nam dopisała, bo wczoraj i dzisiaj jakoś zimnawo się w W-wie zrobilo...

Pzdr.

[quote name='Asiaczek']

Oby tylko pogoda nam dopisała, bo wczoraj i dzisiaj jakoś zimnawo się w W-wie zrobilo...

Pzdr.[/QUOTE]
O tak tak, prosiłam koleżankę, żeby zamówiła ładną pogodę... bo ja starałam się zamówić pogodę na Białystok (co to zawsze niby jest ładnie...), a tu... wiadomo co było :oops:

[quote name='amanda-1a']Jak ja teraz zazdroszczę posiadaczom krótkowłosych psów...
U nas też leje... wykapię, wyczeszę moje panny, a na ring i tak wejdą brzydkie :([/QUOTE]

No własnie boję się myśleć jak się pokażą łyse jesli będzie tak zimno i mokro :placz:

Rany jak się cieszę, że nie zgłosiłam żadnego dorosłego psiaka i nie muszę się martwić białym i długaśnym włosem :D Moje baby uwielbia błotko i pewnie jutro będzie zachwycona - ja niestety gorzej... Po raz pierwszy też nie mam namiotu bo liczyłam na miły dzień w słoneczku na kocyku... Eh :( Trzymajmy kciuki, żeby jednak jutro byla fajna pogoda! :)

Nikt się nie chwali... A wiem, że Asiaczek ciągle była na pudle! :) Gratulacje!

Fraser poszalał na swojej ostatniej polskiej wystawie: BOB, BOG 1, a na koniec BIS 2! :) Chłopak pięknie się wystawił, po raz pierwszy byłam z niego naprawdę zadowolona. :) Ptysia też fajnie, bo BOS z pięknym opisem. :) A para Fraser+Ptysia BIS Par 3 - też byłam zadowolona z tego, jak się pokazali, nawet fajne brawa dostaliśmy, więc tu dziękuję bardzo tym, którzy nam dopingowali. :)

Oczywiście ja nie mam zdjęć z pudła, bo byłam sama. :( Więc jeśli ktokolwiek ma zdjęcia z BIS par, z trzeciej grupy, lub z BIS, to będę bardzo wdzięczna. :)

Flaire wywołała mnie do tablicy, więc się chwalę:)
Nasze sukcesy:
[COLOR=#ff0000][B]RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, BOS, [SIZE=3]BOB, BOG3!!!![/SIZE][/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][B]SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Naj. Junior[/B][/COLOR], na BIS Juniorów wyszła z Grupy, ale później to juz zabrakło nam obycia ringowego. dla mnie liczy się jej piekny wynik na debiutanckiej wystawie. Tym bardziej cenny, że Su coś ukąsiło w lewa przednia łapkę i juz na ringu nie chciała sie ładnie ustawiac. Ale po pobycie w zaprzyjaźninym domku i okładach z sody - Mała dała sobie świetnie radę na Grupie hodowlanej i BIS Juniorów.
Dla tych, co nie wiedzą: ta wystawa to byl debiut Miodzika aka Su:smile:
No i mamy rozpoczęty Mł.Ch.PL, ha!

[COLOR=#ff0000][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1 CWC, BOS. [/B][/COLOR][COLOR=#000000]Tradycyjnie - nie zawiodła:smile:
[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran, [SIZE=3]BIS Weteranów 4!!!!
[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3]
[/SIZE][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]Grupa hodowlana - [/SIZE][SIZE=4]4 miejsce:[/SIZE][/B][/COLOR]
RICH BOY Asiaczek FCI
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI
SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI

Gorąco dziękuję Ajlu, Maduni i Kacprowi za pomoc przy prezentacji Grupy Hodowlanej:)

Pieknie dziękuje tym wszystkim, którzy nas dopingowali:)

Pzdr. Edited by Asiaczek

[quote name='Flaire']Nikt się nie chwali... A wiem, że Asiaczek ciągle była na pudle! :) Gratulacje!
Fraser poszalał na swojej ostatniej polskiej wystawie: BOB, BOG 1, a na koniec BIS 2! :) Chłopak pięknie się wystawił, po raz pierwszy byłam z niego naprawdę zadowolona. :) Ptysia też fajnie, bo BOS z pięknym opisem. :) A para Fraser+Ptysia BIS Par 3 - też byłam zadowolona z tego, jak się pokazali, nawet fajne brawa dostaliśmy, więc tu dziękuję bardzo tym, którzy nam dopingowali. :)
Oczywiście ja nie mam zdjęć z pudła, bo byłam sama. :( Więc jeśli ktokolwiek ma zdjęcia z BIS par, z trzeciej grupy, lub z BIS, to będę bardzo wdzięczna. :)[/QUOTE]
Flaire, gratuluję! widziałam Was w akcji z Fraserem - super sie chłopak prezentował!!! Niestety, BIS Par hodowlanych juz nie widziałam, bo bylam na ringu przygotowawczym...

[quote name='szrek']mój Twister dosk. 1, CWC :):):)[/QUOTE]
Brawo!!!

[quote name='borderterrier']Ma ktoś zdjęcia z finałów z grup hodowlanych ? Prosiłabym najlepiej o zdjęcie z 2 lokaty z beaglami. :)[/QUOTE]
[B]Karo [/B]- gratuluje wystepu z beaglami:)

[quote name='Izabela124.']Gratuluję :)
Do tego KISS Nasza Sfora WO I BOB Puppy :)[/QUOTE]
Gratulacje Iza!!!
Dzisiaj zabiore się za fotki z wystawy i cos na pewno wyslę:) Wierze, że Ajlu natrzaskała tych fotek tysiące;)

pzdr.

to ja ucieszę parę osób bo mam fotki z baby hodowlanych i par :P
Flaire:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R1B4K5m1b_k/UE16mDG3AcI/AAAAAAAACfk/_F99Xlf1HvA/s800/DSC08408.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nvqsceTb2vo/UE16lHucsAI/AAAAAAAACfc/vSpM5r4pQTA/s800/DSC08409.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-U_mNIhIJN88/UE17Fj78lSI/AAAAAAAACgc/22hLihmDwvs/s800/DSC08417.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nibRCLJoNLI/UE17KYv4ozI/AAAAAAAACgs/_kNjmGH4hMk/s512/DSC08419.JPG[/IMG]
Jeszcze tylko tak dodam :P PIĘKNE AIREDALE :D !!!!
Borderterrier:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OPjDajDAWdw/UE17uW-c3kI/AAAAAAAACh0/Y_1WPF0NNHQ/s800/DSC08428.JPG[/IMG]
Asiaczek:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3MGJ9G_h3Io/UE17hI23ZVI/AAAAAAAAChY/QjZw-fsRdrA/s800/DSC08426.JPG[/IMG]
A tutaj reszta mojej foto relacji :D : [URL]https://picasaweb.google.com/105412826994412106813/8092012CACWarszawa[/URL]

ewelina7797, ucieszyłaś, i to jak!!! Ostatnie dwa zdjęcia mojej pary porywam na fb, wysyłam do USA i w końcu na moją stronkę też będę chciała wstawić, jeśli ją kiedyś zaktualizuję.... Jak mam je podpisać?

I dzięki wielkie za komplement! Miód na moje serce, bo kocham je nad życie i naprawdę byłam z nich zadowolona tego dnia. :)