Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Czyli wszyscy w swoich domkach ?? Przenosimy ?? [/COLOR][/B][/quote]
Hehehe... To zależy od tego, czy Romkowie zdecydują się na przekształcenie swojego DT na DD dla Zadry, mamy szczeniorów:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Czyli wszyscy w swoich domkach ?? Przenosimy ?? [/COLOR][/B][/quote]

Właśnie udało mi się dorwać do netu, ale jutro już nie dam rady.:shake:
Z przenosinami poczekajmy do końca urlopu, będziemy wypoczęci i coć postanowimy. :evil_lol:
Dzięki cioteczki, że o nas pamiętacie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przed godzną miałam telefon od matki tego zakonnika ,co zabrał Adelkę. Kobieta powiedziała, że jest chora i nie może opiekować się psem. Mieliśmy problem , bo jesteśmy w Warszawie i właśnie jedziemy nad morze. Niestety kobieta nie chciała podrzucić jej do nas do domu. Na całe szczęście nasz kolega uratował sytuację i pojedzie odebrać małą i dostarczy ją mamusi Zadrusi. Bardzo Was proszę o pomoc w szukaniu domku dla Ady, ale takiego już na stałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Przed godzną miałam telefon od matki tego zakonnika ,co zabrał Adelkę. Kobieta powiedziała, że jest chora i nie może opiekować się psem. Mieliśmy problem , bo jesteśmy w Warszawie i właśnie jedziemy nad morze. Niestety kobieta nie chciała podrzucić jej do nas do domu. Na całe szczęście nasz kolega uratował sytuację i pojedzie odebrać małą i dostarczy ją mamusi Zadrusi. Bardzo Was proszę o pomoc w szukaniu domku dla Ady, ale takiego już na stałe.[/quote]
W mordę... I jak tu ufać dorosłym ludziom???!!!!
To jaśnie mamusia nie wiedziała o swojej chorobie w niedzielę????
A jaśnie synuś nie skonsultował z nią adopcji psiny???
Ehhhh..., szkoda gadać :shake:

A swoją drogą bezczelne gady. Zabrać suńke potrafili ale odstawić jej do domu, to już nie! Ciekawe, co by babiszon zrobił, gdyby kolega nie mógł zabrać suni... Wywaliłaby ja za próg???

Trzeba koniecznie wystawić nowe allegro i ogłoszenia. Mogę się zając ogłoszeniami dopiero jutro a kto zrobi allegro???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beatka_x']Przykre to jakaż to choroba która ujawnia się tak gwałtownie i uniemożliwia posiadania zwierzęcia na już.:roll:[/quote]
Ujawnia się gwałtownie a przede wszystkim nagle, bo Paniusia brała psa przed tygodniem i wtedy zdrowiutka była :angryy:

Link to comment
Share on other sites

ja nie moge!:placz: co za ludzie :mad:
jak tak w ogóle można???? tak bardzo mi jej szkoda :-(
przecież nasza Zarunia była w sumie najmniejsza i najbardziej spokojna ale praktycznie od razu się zadomowiła i już przybrała na wadze bo waży ponad 2 kg i jest taka kochana :loveu:
ta kobieta pewnie sobie nie radzi z małą sunia i dlatego ją chce oddać... miała psa który był stary spokojny a tu malutki szczeniaczek z którym się trzeba bawić całymi dniami często wychodzić na dwór i poświęcać mu dużo czasu a babie się szybko to znudziło więc oddała :shake:
po prostu małe piesiulki nie są dla starych ludzi :shake:

Link to comment
Share on other sites

zglosili sie do mnie panstwo ktorym zginal ich piesek ( zostal zagryziony przez inne:( ) są zdecydowani wziasc szczeniaczka...jak zwykle ktos im mnie polecil(bo chcieli szczeniaka ze schroniska a ja juz wsrod znajomych jestem znana z wybierania psiakow ze schronu hihihi) i trafili z tym do mnie...chcieli pieska ale jesli oplacenie sterylki adelki nadal aktualne moge z nimi porozmawiac na ten temat, tymbardziej ze mam pare zdjec malej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...