Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romek-Zamość']I bardzo dobrze, cel uświęca środki. Czy masz możliwość sprawdzenia takiego potencjalnego domku?[/quote]
Pewnie że mam !!!! Przsłucham delikwenta i sprawdzę z przyjemnością.
Mam prośbę... Będę zaraz przegladała wątek i szukała... ale jeśli ktoś znajdzie szybciej, to proszę o zdjatko Zadry z małymi na tle np. Onka. Pan Maciej boi się, że małe będą duże...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Panem Maćkiem i przekonałam go, że Zaderka jest mikro sunią i jej dzieci nie wyrosną na dogi :evil_lol:
Bardzo mu się dziewczynki podobają ale... No właśnie... Ktoś się z nim skontaktował i poinformował o szczeniakach pewnej suni, która się oszczeniła w fabryce i właściciel tej fabryki chce je uśpić... Pan Maciek powiedział, że maluch z fabryki jest w większej potrzebie, ponieważ czeka go śmierć. Zamierza tam pojechac i zobaczyć czy maluchy tam jeszcze są i czy nie są duże (niewiele o nich wiadomo).
W każdym razie prosił o niezrywanie kontaktu i powiedział, że jak tylko będzie już coś wiedział, to zaraz zadzwoni. Jeśli nie adoptuje fabrycznego malucha to pewnie weźmie którąś z naszych lalek... Dobry z niego człowiek.
Trzymam kciuki... tylko nie wiem za którego szczeniora... tego fabrycznego, któremu być może grozi śmierć, czy za naszą Salcie...

Link to comment
Share on other sites

Teraz jak się ogląda zdjęcia Zadry i jej maluchów, to trudno uwierzyć , że jeszcze niedawno Zadra wyglądała zupełnie inaczej :shake:

[URL="http://img340.imageshack.us/my.php?image=img2165jic3.jpg"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8681/img2165jic3.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Teraz jak się ogląda zdjęcia Zadry i jej maluchów, to trudno uwierzyć , że jeszcze niedawno Zadra wyglądała zupełnie inaczej :shake:

[URL="http://img340.imageshack.us/my.php?image=img2165jic3.jpg"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8681/img2165jic3.th.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Wiem co masz na myśli... Ty też uratowałaś ją i jej dzieci od śmierci. Wysłałam Panu Maćkowi zdjęcia Zadry - łysolinki i teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać. Pan Maciek ma świadomość, że nie oddasz małych zaderek do schronu ani ich nie uśpisz i zapewne dlatego stawia na pierwszym miejscu malucha z fabryki. Nie mogę już nic więcej zrobić, on musi sam wybrać, nie moge naciskać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Wiem co masz na myśli... Ty też uratowałaś ją i jej dzieci od śmierci. Wysłałam Panu Maćkowi zdjęcia Zadry - łysolinki i teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać. Pan Maciek ma świadomość, że nie oddasz małych zaderek do schronu ani ich nie uśpisz i zapewne dlatego stawia na pierwszym miejscu malucha z fabryki. Nie mogę już nic więcej zrobić, on musi sam wybrać, nie moge naciskać.[/quote]


Wiem Fusica i bardzo Ci dziękuję, że mi pomagasz!
Najgorsze jest to, że Pan Maciek ma rację!
Ale z drugiej strony przecież ja ich nie mogę sobie zostawić.

Link to comment
Share on other sites

Ciotka spoko... Glutasy, gałgany upierdliwe, piękne są okrutnie :loveu: I jestem na 100% pewna, że szybko znajdą domki. Ja ciągle szukam i nie zamierzam przestać. Myślę, że już niedługo pozbędziesz się ostatniego Zadrowego pomiocika :evil_lol:
Czy nasze dwie lalunie maja ogłoszenia w takich miejscach jak:gumtree, 4 łapy, adopcje, kupiszpsa itd??? Jeśli nie to poprosze o jakiś ładny tekścik, promujący i zaraz wystawie ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Ciotka spoko... Glutasy, gałgany upierdliwe, piękne są okrutnie :loveu: I jestem na 100% pewna, że szybko znajdą domki. Ja ciągle szukam i nie zamierzam przestać. Myślę, że już niedługo pozbędziesz się ostatniego Zadrowego pomiocika :evil_lol:
Czy nasze dwie lalunie maja ogłoszenia w takich miejscach jak:gumtree, 4 łapy, adopcje, kupiszpsa itd??? Jeśli nie to poprosze o jakiś ładny tekścik, promujący i zaraz wystawie ogłoszenia.[/quote]

Zaraz zapytam Supergogi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam strasznie upartego TZta, który drze szaty, marudzi i nie pozwala mi brać bid na DT. W związku z tym, jedyne co mogę robić, to jeżdzić do hotelików, karmić, wyprowadzać i dawać ogłoszenia. Ale wiem też, że takie ogłoszenia dużo dają. Z takiego ogłoszenia o warszawskim psiaku, mamy teraz naszą przyszłą mamuśkę Zanzare. I z takiego ogłoszenia jest Pan Maciek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Mam strasznie upartego TZta, który drze szaty, marudzi i nie pozwala mi brać bid na DT. W związku z tym, jedyne co mogę robić, to jeżdzić do hotelików, karmić, wyprowadzać i dawać ogłoszenia. Ale wiem też, że takie ogłoszenia dużo dają. Z takiego ogłoszenia o warszawskim psiaku, mamy teraz naszą przyszłą mamuśkę Zanzare. I z takiego ogłoszenia jest Pan Maciek.[/quote]

Święte słowa! Ja na przykład mam psiaki na tymczasie, ale sama nie jestem w stanie zapewnić im wszystkim dobrych domków.
Jak widzisz grunt to się uzupełniać! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Ale będzie Wam smutno jak już je powydajecie . Będziecie płakać za małymi łapulkami , brzucholkami i mordeczkami :oops:[/quote]

Jak będą miały dobre domy, to na pewno będziemy szczęśliwi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']
[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/91/img2970vy7.jpg[/IMG][/quote]
O rajusku... Ten noseczek... ten jęzorek...
SUGUSIK KOCHANY:loveu: :loveu: :loveu: Jak namawiałam Zanzarę na Brutalka, to powiedziałam że to musi być on..., bo sama bym go chciała...

Zaraz zajmę się ogłoszonkami na: gumtree, adopcjach, 4łapach i kupiszpsach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']O rajusku... Ten noseczek... ten jęzorek...
SUGUSIK KOCHANY:loveu: :loveu: :loveu: Jak namawiałam Zanzarę na Brutalka, to powiedziałam że to musi być on..., bo sama bym go chciała...
[/quote]

Jeśli chodzi o Brutusika, to po tym odrobaczaniu zrobił się z niego całkiem inny chłopak. Najważniejsze, że odpalił z jedzeniem (chociaż jest strasznie wybredny). Zrobił się z niego taki mały zaczepniś i rozrabiaka.
Poza tym Tsukuś już nie jest takim leniwcem, ostatnio nawet biega, niestety najszybciej do miski. Wieczorem powklejam aktualne fotki, Tsukuś robi się biały i lekko kosmaty na pychu. Wygląda słodko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...