Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdola']Zrobiłam "nowe" rozliczenie. Potrzebuje teraz informacji czy są jakieś zaległości? I resztę info, tzn kiedy i jak i co jest płacone, chciałabym już mieć jasność. ;)[/QUOTE]
I Stałe deklaracje:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/126986-Ryjonek"][B]Ryjonek[/B][/URL] 10 zł
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/7121-kaerjot"][B]kaerjot[/B][/URL] 50 zł
[B]Cudak[/B] 5 zł
[B]z miau łącznie [/B]50 zł
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134966-Figunia"][B]Figunia[/B][/URL] 40 zł

_______________
razem stałych deklaracji 155 zł






II wpłaty na konto [B]Lupi[/B]:
pozostało 165,55 zł ze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Potrzebne-na-transport-i-STAŁE-DEKLARACJE-NA-DT-dla-suczek!!!"]wspólnego wątku psów z działki[/URL] (z tego 60 zł z miau stałe deklaracje za lipiec)
Figunia - 20 zł (zapłacone za lipiec)
Figunia - 40 zł (zapłacone za sierpień)
Kaerjot - 50 zl (zapłacone za lipiec)
Kaerjot - 50 zł (zapłacono za sierpień)
Ryjonek - 30 zl (zapłacone od lipca do września)
Ryjonek - 20 zł (górka do stałych deklaracji ;-) )
Figunia - 35 zł
Figunia - 40 zł (za wrzesień)
Ryjonek 30 zł (za IV kwartał)
Kaerjot- 50 zł (za wrzesień)
__________________________________
razem 530,55 zł








III Konto [B]Cudak[/B] (wpłaty):
296 zł (bazarek [B]tobciu[/B] wrzesień)
110 zł stałe deklaracje z miau (sierpień, wrzesień)
20 zł (moja deklaracja od lipca do października)
250 zł (bazarek [B]tobciu[/B] październik: 303 zł -53 zł dla Urgo)
60 zł (z miau - październik)
30 zł - spadek po Ince, która znalazła DS
14,80zł (bazarek [B]tobciu[/B], październik)

wydatki:
-150 zł przelałam 10.09 na jedzenie dla suniek na konto [B]Hałabajówki[/B]
-250 zł przelałam 24.08 za DT za lipiec na konto [B]Hałabajówki[/B]
-250 zł przelałam 3.10.br za DT za wrzesień na konto [B]Hałabajówki[/B]
-120 zł przelane 17.10.br na jedzenie dla suniek na konto [B]Hałabajówki[/B]
-11 zł przelane 27.10 na konto nowego skarbnika [B](magdola)[/B]
________________
stan konta 0zł

Edited by Cudak
Link to comment
Share on other sites

Od [B]Lupi[/B] nie doszedł przekaz pocztowy za DT sierpień, a na jej koncie jest prawdopodobnie uzbierane 530,55zł dla suniek. Mam nadzieję, że uda się to jak najszybciej odzyskać...

Za 2 miesiące jest DT opłacone, za 2 miesiące jesteśmy na minusie (ale jest uzbierane to na koncie [B]Lupi[/B], więc chyba kwestia czasu tylko....).

Link to comment
Share on other sites

10,80 zł pozostało na moim koncie dla jamniczek. Przelałam 21 zł na konto [B]magdoli[/B] (10 zł - moja deklaracja za listopad i grudzień) i zaokrąglone do 11zł to co zostało na moim koncie.
[SIZE=3][B]
Bardzo prosimy o stałe deklaracja dla naszych jamniczek. Z ogłoszeń brak jakiegokolwiek zainteresowania :( a deklaracji mamy o wiele za mało, by je [SIZE=3]utrzymać[/SIZE].. Gdyby nie bazarki aga_w i tobciu, to byłoby już naprawdę tragicznie[/B][/SIZE] :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ok czyli zrozumiałam tak: zapłacone jest za lipiec i wrzesień? a za sierpień i pażdziernik nie?
Opłata za dt to 250 zł. A jedzonko osobno? Czy jest jakaś suma określona na jedzenie? i kto kupuje? DT?
:)[/QUOTE]

Opłata za DT jest "co łaska", więc wydaje mi się, że te 250zł to takie minimum... Na jedzenie trzeba dodatkowo ok 130zł-150zł/mies (gotowane - mięso, warzywa, makaron). Tak więc miesięcznie trzeba min 400 zł uzbierać na ich utrzymanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Opłata za DT jest "co łaska", więc wydaje mi się, że te 250zł to takie minimum... Na jedzenie trzeba dodatkowo ok 130zł-150zł/mies (gotowane - mięso, warzywa, makaron). Tak więc miesięcznie trzeba min 400 zł uzbierać na ich utrzymanie.[/QUOTE]
Acha, no to już wszystko wiem (chyba ) :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Nemko']zrobie im bazar...mega bazar bizutkowy, ale piekne rzeczy, modne...juz pisalam do Cudaka;-) czekam jeszcze na fanty...moze uda sie juz go wystawic w sobote lub niedziele;-)[/QUOTE]


Czekam z niecierpliwością może jakieś korale masz do swetra by mi się przydały ;)

Link to comment
Share on other sites

przypadly mi do serca, bo sama mam dwie stare sunie...slepaczki...kochane sa...Dziwie sie , ze nikt ich nie chce. Ludzie nie wiedza jak cudne sa takie psie staruszki<3

a oto przedsmak:
[img]http://img688.imageshack.us/img688/7602/3c612f88f966cabcdc15adb.jpg[/img]

[img]http://img11.imageshack.us/img11/5453/beztytuuhgjhjhgj.jpg[/img]

te i wiele innych na bazarku wkrotce!!!:multi:

Edited by Nemko
Link to comment
Share on other sites

eeee nie możesz takich przedsmaków robić bo jak tu teraz czekać tyle dni w ciekawości, oj nie ładnie nie ładnie spać nie będę mogła :mad:

Ja też się dziwię tym bardziej że one są bardzo żwawe i zwinne i wcale nie wyglądają na swoje lata zwłaszcza Inez. Ja ostatnio adoptowałam takiego staruszka ma ok 15-16 lat został zabrany ze schron po czym po 3 latach znowu go oddali.... jak go zobaczyłam to myślałam że się poryczę tam przy tych ludziach, wstać nie mógł ani na siku ani do miski. Wzięłam go na "domarcie" bo w stanie był takim że nie dawałyśmy mu szansy...a tu upsss Dziadek chodzi nawet po 40 minut na dworze, nie widzi i słabo słyszy ale już się cieszy nawet na mój widok ;) jest już u mnie 2,5tygodnia i na tamten świat się nie wybiera :multi: Dziewczyny przy nim to super młode laski, dzień w dzień dziury kopią jakiś skarbów szukają ;) nie są wcale wymagające czy absorbujące, fajne psy dla osób które nie przepadają za długimi spacerami hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

A daj spokój nie ma co bić brawo mnie trzeba młotkiem w łeb walnąć bo obiecałam sobie że nic ponad moją prywatną 12 nic ani ciut ciut....no i dziadzio 13...cholera ale miał być tylko na chwile a tu się okaże że jeszcze pożyje ładnych kilka lat...oby :)
Aż się pochwalę moim Dziadusiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A daj spokój nie ma co bić brawo mnie trzeba młotkiem w łeb walnąć bo obiecałam sobie że nic ponad moją prywatną 12 nic ani ciut ciut....no i dziadzio 13...cholera ale miał być tylko na chwile a tu się okaże że jeszcze pożyje ładnych kilka lat...oby :)
Aż się pochwalę moim Dziadusiem ;)[/QUOTE]
Hihihihh aaa tak przewaznie jest:loveu: moje tez byly "ledwo cieple";) a w domku, przy odpowiedniej opiece zyją sobie w dobrym zdrowiu. I oby tak dalej.Kocham je bardzo...tez sie nimi zaraz pochwale:D pokazuj foto dziadzia:D

Link to comment
Share on other sites

Foto Dziadka w oddzielnym poście niżej...znaczy teraz wyżej nad Twoim, coś czasem nie mogę wstawić fotki i tekstu w jednym poście.
Ja tez już go normalnie jakiś uczuciem darzę a miałam się nie wkręcać bo jak miał tylko chwilę żyć to żebym znowu nie ryczała...no ale jak Dziadzio ma inne zamiary to cóż ;)
Poka poka swoje babcie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...