Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

[quote name='tobciu']MIKA, INEZ oraz URGO uzbierali z bazarku : (bez wpłaty Itske, na którą nadal czekam)
* 266,00 zł z fantów
* 16,36 zł z „ogonków”
* 20 zł od rudakacha, cioteczka wspomogła bez zakupu fantów

Razem (bez wpłaty Itske) : 302,36 ( w zaokrągleniu 303 zł )*

* gdy wpłynie kwota od Itske, prześlę do Cudak

Pieniądze przelane do Cudak, która rozparceluje fundusze.[/QUOTE]


[U][B]UAKTUALNIONE ROZLICZENIE O WPŁATĘ ITSKE
[/B][/U]
[COLOR=#0000ff][SIZE=4][B]MIKA, INEZ oraz URGO uzbierali z bazarku :[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][SIZE=4][B]* 266,00 zł z fantów[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][SIZE=4][B]* 16,36 zł z „ogonków”
* 20 zł od rudakacha, cioteczka wspomogła bez zakupu fantów[/B][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Razem (bez wpłaty Itske) : 302,36 ( w zaokrągleniu 303 zł )* [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000FF][SIZE=4][SIZE=2](przelane do Cudak 03/10/12)[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=4][B][SIZE=2]

[/SIZE]* Wpłata od Itske dotarła 08/10/12 : [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#FF0000][SIZE=4][B]10 zł za fant + 4,80 zł "ogonka" [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF](przelane do Cudak 11/10/12)[/COLOR][/COLOR][/SIZE]:laola:[COLOR=#0000ff][SIZE=4][B] DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ POMOC KOCHANI ! [/B][/SIZE][/COLOR]:laola:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobno "adresat nieznany", bo poszło na Twój stary adres (ten który podałaś z nr konta).
Bardzo przepraszam za to opóźnienie, ale siła wyższa :shake:


[SIZE=3][B]Sunie błagają o DS i o wsparcie na jedzonko i utrzymanie w DT![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Podobno "adresat nieznany", bo poszło na Twój stary adres (ten który podałaś z nr konta).
Bardzo przepraszam za to opóźnienie, ale siła wyższa :shake:


[SIZE=3][B]Sunie błagają o DS i o wsparcie na jedzonko i utrzymanie w DT![/B][/SIZE][/QUOTE]

Nie na daj spokój nic się przecież nie stało, najważniejsze ze nie zginęły bo byłoby szkoda.
One są mega niewymagające ze żaden miłośnik jamnioli się nie skusił to smutne :shake:

Link to comment
Share on other sites

Poszło na jedzonko (30 zł spadek od Inki + to co na miau się uzbierało) i bardzo, bardzo prosimy o wsparcie na utrzymanie suniek...[B]
Miesięcznie potrzeba ok 400 zł na PDT (z wyżywieniem suniek), a łącznie z deklaracjami z miau mamy tylko 155 zł stałych deklaracji [/B]:(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki co tam u Was?????

A to na rozruszanie wwątku:evil_lol: :

Cudne[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[INDENT][B]Cytat roku, laureata nagrody Nobla z dziedziny medycyny, brazylijskiego onkologa Drauzio Varella :[/B]

[B]"W dzisiejszym świecie wydaje się pięć razy więcej pieniędzy na środki zwiększające potencje[/B]
[B][B]i na silikon dla kobiet, niż na lekarstwa przeciw chorobie Alzheimera.[/B]
[B]Wynika z tego, że za kilka lat będziemy mieli mnóstwo starych kobiet z dużymi cycami[/B]
[B]i starych mężczyzn z twardymi penisami.[/B]
[B]Za to nikt z nich nie będzie w stanie sobie przypomnieć do czego im to jest potrzebne!" [/B]
[/B]


[/INDENT]
Laureat zapewne wie co mówi.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']NOWY NR KONTA :
50 1020 5558 1111 1902 8190 0044
A o resztę sie dopytam bo ja pierwszy raz skarbnikiem jestem.......[/QUOTE]

Do przelewu jeszcze chyba imię i nazwisko potrzebne :)
Musisz napisać do moda, żeby wydzielił Ci drugi post w wątku, na rozliczenie wpływów i wydatków.

Mam nadzieję, że [B]Lupi [/B]jak najszybciej odzyska tą kasę z poczty i pozostałe pieniążki na jej konto uzbierane również przeleje [B]Hałabajówce[/B]...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Do przelewu jeszcze chyba imię i nazwisko potrzebne :)
Musisz napisać do moda, żeby wydzielił Ci drugi post w wątku, na rozliczenie wpływów i wydatków.

Mam nadzieję, że [B]Lupi [/B]jak najszybciej odzyska tą kasę z poczty i pozostałe pieniążki na jej konto uzbierane również przeleje [B]Hałabajówce[/B]...[/QUOTE] to na pw :)
dzieki Cudak, boa ja zielona jestem odnosnie zbierania $....

Link to comment
Share on other sites

Wpadam na zaproszenie :) Cudne jamnikowate sunieczki :) Eh jak ja nie mogę przeboleć jak takie staruszki na starość są na "poniewierkę" skazywane ;( Dobrze że chociaż dobry DT mają... Ale i tak własny człowiek to co innego. U mnie na razie nie ma możliwości aby 2 psiaki wziąć, ale popytam jamnikowatych znajomych, może się koś skusi, w końcu śliczne są dziewczynki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Zaraz robię przelew na jamnisie. I tak 40 zł za październik plus 50 zł od mojej córci. Od razu wpłacę też listopadową deklaracje 40 zł. Zatem razem będzie to 130zł.[/QUOTE]

Ogromnie dziękujemy!


Rozmawiałam dziś z [B]Lupi[/B] - kasę, którą miała odebrać na Poczcie z reklamacji, wysłali przekazem na jej adres domowy, więc teraz trzeba czekać, aż dojdzie do niej.... Bardzo mi głupio, ze tak wyszło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']

Rozmawiałam dziś z [B]Lupi[/B] - kasę, którą miała odebrać na Poczcie z reklamacji, wysłali przekazem na jej adres domowy, więc teraz trzeba czekać, aż dojdzie do niej.... Bardzo mi głupio, ze tak wyszło.[/QUOTE]

Cudak daj spokój to tylko pieniądze, są potrzebne ale nie są najważniejsze. Damy radę ;)
Dzisiaj zmierzę dziewczynki i skrobnę jakie mają obwody szyjek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Zaraz robię przelew na jamnisie. I tak 40 zł za październik plus 50 zł od mojej córci. Od razu wpłacę też listopadową deklaracje 40 zł. Zatem razem będzie to 130zł.[/QUOTE]
Doszedł przelew, ale zaktualizuje jutro bo dzisiaj nie dam rady chyba.....i jeszcze ktoś przesłał, ..... Bardzo dziekuje;) jeszcze muszę napisać do Halabajowki odnosnie $ :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Cudak daj spokój to tylko pieniądze, są potrzebne ale nie są najważniejsze. Damy radę ;)
Dzisiaj zmierzę dziewczynki i skrobnę jakie mają obwody szyjek.[/QUOTE]
No ciotka najwyższy czas :evil_lol: Postaram sie im coś uszyć ale nie dzisiaj.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...