Jump to content
Dogomania

URGO z łańcucha, stary i chory, w BDT. Potrzebne deklaracje i wsparcie na leczenie


Cudak

Recommended Posts

Straszna burza u nas w nocy była... rano pojechałam do Barrego zobaczyć, a on biedak miał kojec zamknięty i był na zewnątrz :( (kojec ma normalnie otwarty, a w nim jedzonko i "buda", dodatkowo jest na łańcuchu, bo ten kojec taki prowizoryczny). Biedak musiał byc przerażony w nocy, jak nie miał się gdzie schowac, już nie mówiąc o tym, że lało okropnie... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Myngey']Otrzymałaś maila?[/QUOTE]

Tak. Mam nadzieję, że dziś uda mi się wysłać umowę :) (chciałabym ją skrócić, bo taka na 4 strony nam niepotrzebna... tylko czasu mi brakuje).

Barry dziś na spacerku był - przeszczęśliwy, w stawie się umoczył i schłodził :D

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam adres, mój nr przekaż[B] Lupi [/B], nie zapomni o zaświadczeni o szczepieniu przeciw wściekliźnie dołączę do książeczki jak mu założę.
Imię mu zmienię (nowe życie "nowy dom"), ale dopiero jak przyjedzie najpierw muszę go zobaczyć.
Jak nie zdążysz z umową do wtorku to chociaż pierwszą stronę że jestem tymczasowym opiekunem, a resztę później na spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']Wysłałam adres, mój nr przekaż[B] Lupi [/B], nie zapomni o zaświadczeni o szczepieniu przeciw wściekliźnie dołączę do książeczki jak mu założę.
Imię mu zmienię (nowe życie "nowy dom"), ale dopiero jak przyjedzie najpierw muszę go zobaczyć.
Jak nie zdążysz z umową do wtorku to chociaż pierwszą stronę że jestem tymczasowym opiekunem, a resztę później na spokojnie.[/QUOTE]
OK, umowa jest :) jak będzie coś nie tak, to napiszemy nową, ale na początek będzie "papier".

Barry wykąpany (nie bardzo mu się podobało), zaraz na szczepienie się wybieram z nim, a potem [B]Lupi[/B] po niego przyjedzie i na noc weźmie go do kojca, by się nie ubrudził.


[B]Bardzo prosimy o wsparcie na kastrację i ewentualne leczenie zębów Barrego[/B] :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']OK, umowa jest :) jak będzie coś nie tak, to napiszemy nową, ale na początek będzie "papier".

Barry wykąpany (nie bardzo mu się podobało), zaraz na szczepienie się wybieram z nim, a potem [B]Lupi[/B] po niego przyjedzie i na noc weźmie go do kojca, by się nie ubrudził.


[B]Bardzo prosimy o wsparcie na kastrację i ewentualne leczenie zębów Barrego[/B] :oops:[/QUOTE]


Dobrze,
Rozmawiałam z Lupi i się z nią umówiłam.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o kciuki za jutrzejszy transport Barrego...

Kupiłam mu adresówkę w sklepie (4,40 zł) i smycz na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228617-ZOOLOGICZNY-bazarek-na-psiaki-z-Sosnowca-%21-Do-5-Lipca-do-21-00-Z-A-P-R-A-S-Z-A-M-Y-%21"]bazarku[/URL] (8 zł + wysyłka 6,20 zł = 14,20 zł).

Na początek Barry dostanie parę kg karmy (Brit i Purina), zobaczysz która bardziej mu podejdzie, to zamówimy z pieniędzy uzbieranych na konto Vivy (na facebooku 100zł) którąś z tych karm, bo obie poniżej 100 zł kosztują chyba.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać - byliśmy na szczepieniu, Barry dostał 5 zł rabatu, więc zapłaciłam 20 zł (dostał książeczkę zdrowia i zaświadczenie o szczepieniu, ale za to paragonu nie dostałam....). Wg Pani wet zębów mu nie trzeba ruszać :multi: i faktycznie, odkąd je suchą karmę musiał kamień z zębów zejść i wyglądają już dużo lepiej niż na początku. To dobra wiadomość, bo potrzebna będzie tylko kastracja (jeśli nic innego nie "wyskoczy") i później karma, ale mam nadzieję, ze tak piękny i wspaniały psiak, szybko znajdzie DS...

Jeśli ktoś mógłby się dołożyć do kastracji, to byłabym ogromnie wdzięczna, Barry pewnie trochę mniej ;)

Link to comment
Share on other sites

No to dobre wieść z tymi zębami, bo trochę się martwiłam. Co do kastracji na razie obdzwaniam wetów im dalej tym gorzej, ale nie znam jego wagi i mówię na oko jak będę znała wagę to może nie będzie tak źle.

No to chłopaka zapakować, dać mu :painting::painting: tobołek z papu i papierami dzisiaj na noc do czystego kojca jutro w samochód i w drogę do lepszego życia.
Czekamy

Link to comment
Share on other sites

Za szybkie i bezproblemowe przystosowanie się do nowego życia również kciuki potrzebne...

Ten psiak chyba całe życie na łańcuchu spędził :( w ostatnim czasie był tylko na kilku spacerach i to tylko w łąkach, a mieszkał w szczerym polu na tej działce. Jak dziś go przyprowadziłam na podwórko, by go wykapać, to był oszołomiony, nie wiedział biedny, co ma robić (wokół psy, koty, kury, ludzie...), po kąpieli posiedział trochę uwiązany, to się uspokoił dopiero.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Jeśli ktoś mógłby się dołożyć do kastracji, to byłabym ogromnie wdzięczna, Barry pewnie trochę mniej ;)[/QUOTE]
Ja niebawem przeleję pieniążki z bazarku, czekam tylko na ostatnią wpłatę :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jej, dawno mnie tutaj nie było bo zapracowana jestem.Budulek na pewno bardzo przeżył tá burzę:-(Szczęście że nigdzie nie uciekł za strachu:-(Życzę Mu dużo szczęścia w nowym domu.Taki zabiedzony psiak na pewno będzie bardzo wdzięczny za okazane mu serce:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Barry, dobrze, że już jesteś bezpieczny! :)[/QUOTE]

Oby tylko nie rozrabiał, bo na ta chwilę nie byłoby gdzie go zabrać.... :shake: a bezpieczny tylko max do grudnia, więc jak będzie wszystko ok i będzie można opis do ogłoszeń zrobić, to będzie trzeba pilnie mu DS szukać. Jak z ogłoszeń nie będzie odzewu, to DT będziemy szukać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Wstępnie [B]Myngey[/B] pytała i ok 150 zł + 50 zł wizyta kwalifikująca do kastracji (Barry nie jest młodym psiakiem).[/QUOTE]

Zaplacimy 150 zl za kastracjé, na tylé proszé wystawic fakturé przelewowá na Fundacjé Kastor, koniecznie poproszé tez o maila z wypelnioná metryczká:

Proszę wypełnić poniższą metryczkę i przed wykonaniem zabiegu, a po uzgodnieniu ceny z lekarzem, przesłać na adres Fundacji: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]

Data i typ zabiegu:
Imię psa / płeć:
Cena zabiegu:
Nazwa Gabinetu Wet.:
Miejscowość:
Zdjęcia lub link do wątku:
Nazwisko i imię zgłaszającego:
Nick z dogo:
E-mail zgłaszającego:


Proszę powiedzieć wetowi, że na fakturze ma być napisane, że to za sterylizację/kastrację psa i imię tego psa, a nie jak zwykli pisać "Usługi weterynaryjne". [B]Musi być wyraźnie napisane, że to za sterylizację lub kastrację i imię psa lub kota[/B] [B]oraz nazwisko i imię zlecającego zabieg.[/B] Faktury proszę nie płacić, faktura ma być przelewowa na:

Fundacja KASTOR
ul. Siewna 23/23
31-231 Kraków
NIP 9452164992

Metryczkę proszę wypełnić i przysłać jak najszybciej.
[B]Ważne: [/B]
[B]Faktury będą honorowane tylko po uprzednim zaakceptowaniu przez Fundację ceny zabiegu podanej w metryczce.[/B]
[B]Fakturę należy wystawić i wysłać bezzwłocznie. Faktury przysłane po upływie 2 tygodnia nie będą regulowane.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Zaplacimy 150 zl za kastracjé, na tylé proszé wystawic fakturé przelewowá na Fundacjé Kastor, koniecznie poproszé tez o maila z wypelnioná metryczká:

Proszę wypełnić poniższą metryczkę i przed wykonaniem zabiegu, a po uzgodnieniu ceny z lekarzem, przesłać na adres Fundacji: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]

Data i typ zabiegu:
Imię psa / płeć:
Cena zabiegu:
Nazwa Gabinetu Wet.:
Miejscowość:
Zdjęcia lub link do wątku:
Nazwisko i imię zgłaszającego:
Nick z dogo:
E-mail zgłaszającego:


Proszę powiedzieć wetowi, że na fakturze ma być napisane, że to za sterylizację/kastrację psa i imię tego psa, a nie jak zwykli pisać "Usługi weterynaryjne". [B]Musi być wyraźnie napisane, że to za sterylizację lub kastrację i imię psa lub kota[/B] [B]oraz nazwisko i imię zlecającego zabieg.[/B] Faktury proszę nie płacić, faktura ma być przelewowa na:

Fundacja KASTOR
ul. Siewna 23/23
31-231 Kraków
NIP 9452164992

Metryczkę proszę wypełnić i przysłać jak najszybciej.
[B]Ważne: [/B]
[B]Faktury będą honorowane tylko po uprzednim zaakceptowaniu przez Fundację ceny zabiegu podanej w metryczce.[/B]
[B]Fakturę należy wystawić i wysłać bezzwłocznie. Faktury przysłane po upływie 2 tygodnia nie będą regulowane.[/B][/QUOTE]
Dziękuję :) Mam nadzieję, że uda się to załatwić, żeby zmieścić się w cenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...