Jump to content
Dogomania

URGO z łańcucha, stary i chory, w BDT. Potrzebne deklaracje i wsparcie na leczenie


Cudak

Recommended Posts

[quote name='Marta_Ares']Witam,

jeśli byłby potrzebny pilniejszy transport to możemy jechać po psiaka w czwartek/piątek, cena podobna czyli ok 350zł[/QUOTE]
Byłoby super, tylko nie zdążymy go wtedy zaszczepić (w sobotę będą u nas szczepienia) i wykąpać... W niedzielę np nie dalibyście rady?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej,

przepraszam, że dopiero teraz, czekałam bo myślałam, że uda się coś zalatwić, niestety wyskoczył mi problem z samochodem i nie wiem kiedy go zrobimy :(

przepraszam za zamieszanie, w razie jakby jeszcze nie udało się go zawieźć, a będę miała naprawiony samochód to się odezwę.

koszt to 350zl

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Hej,

przepraszam, że dopiero teraz, czekałam bo myślałam, że uda się coś zalatwić, niestety wyskoczył mi problem z samochodem i nie wiem kiedy go zrobimy :(

przepraszam za zamieszanie, w razie jakby jeszcze nie udało się go zawieźć, a będę miała naprawiony samochód to się odezwę.

koszt to 350zl

pozdrawiam[/QUOTE]

Dobrze, że nie w drodze się zepsuł!
Dziękuję, tak czy inaczej za chęć pomocy... Mam nadzieję, że [B]Lupi[/B] da radę go zawieźć we wtorek (chyba, że naprawicie wcześniej auta i będziecie mogli czasowo?)

Link to comment
Share on other sites

Jak dojdzie wsparcie na transport z Kundelkowej Skarbonki, to będziemy mieli dla Barrego 305 zł.
Na wspólnym wątku psów jest niewykorzystane ok 144 zł (do podzielenia na Barrego i sunie, co będzie pilniejsze), więc na transport jest :)

Z miau mamy jeszcze na psiaki 200 zł, więc jeśli koszt kastracji z leczeniem (usunięciem) zepsutych zębów, nie będzie jakiś strasznie wysoki, to może starczy na zabieg dla niego - chociaż sama nie wiem, co jest najpilniejsze! Sunie z guzami też trzeba jak najszybciej zoperować :( jemu z kolei te zęby mogą sprawiac ból (choć tego nie wiemy, z jedzeniem sobie radzi suchym...).

Link to comment
Share on other sites

Super, dziękuję :)


[B]Pilnie zbieramy na kastrację i leczenie ząbków Barrego![/B] bo po 2 tygodniach od jego planowanego przyjazdu ma dojechać drugi tymczasowicz, więc najlepiej byłoby Barrego zaraz po przyjeździe wykastrować...
Może ktoś ma kołnierz na dużego psa i mógłby nam pożyczyć, podarować dla Barrego? Koszt w lecznicy 50 zł :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...