Jump to content
Dogomania

URGO z łańcucha, stary i chory, w BDT. Potrzebne deklaracje i wsparcie na leczenie


Cudak

Recommended Posts

Na FB jest 180 zł. Na dogo 45 zł = 225 zł. Czyli do 270 zł brakuje nam 45 zł.

 

Zrobiłam bazarek. Może coś uda się sprzedać.

Jeśli tak, to w pierwszej kolejności zostanie uregulowana faktura za Urgo.

A pozostała kwota (mam nadzieję choć parę rzeczy będzie cieszyło się zainteresowaniem) zostanie przekazana dla kolegi Urgo - Dziadka Barłomieja, który jest również na DT u Myngey.

 

Bazarek : http://www.dogomania.com/forum/topic/143388-bazarek-dla-bartusia-i-na-d%C5%82ug-po-urgo-zapraszamy-do-261014-22-godz/?p=15846549

 

566ad355.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy Shilomaniak. :)

 

Mamy całość potrzebnej kwoty.

Dziękujemy pięknie Wszystkim za wsparcie, za pomoc w leczeniu Urgo i w uregulowaniu jego ostatniej drogi.

Dzięki Wam wszystkie doczesne sprawy Urgunia zostaną uregulowane.

Jutro wstawimy skan ostatniej faktury na kwotę 279,90 zł.

 

Bazarek, który zrobiłam na spłatę długu Urgo, będzie w całości przeznaczony dla kolegi Urgo - dziadka Bartka, który również przebywa u Myngey na DT.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na FB jest 180 zł. Na dogo 45 zł = 225 zł. Czyli do 270 zł brakuje nam 45 zł.

Zrobiłam bazarek. Może coś uda się sprzedać.

Jeśli tak, to w pierwszej kolejności zostanie uregulowana faktura za Urgo.

A pozostała kwota (mam nadzieję choć parę rzeczy będzie cieszyło się zainteresowaniem) zostanie przekazana dla kolegi Urgo - Dziadka Barłomieja, który jest również na DT u Myngey.

 

Bazarek : http://www.dogomania.com/forum/topic/143388-bazarek-dla-bartusia-i-na-d%C5%82ug-po-urgo-zapraszamy-do-261014-22-godz/?p=15846549

 

566ad355.jpg

 

W trakcie trwania bazarku kwota na uregulowanie ostatniej faktury Urgo została uzbierana.
Zatem całość funduszy z niniejszego bazarku zostanie przekazana dla drugiego beneficjenta - Dziadka Bartka.
 
Dzięki Waszej pomocy i zakupom Bartek otrzyma ( BEZ WPŁATY PLISZKA NA KTÓRĄ NADAL CZEKAM ) :
 
FANTY : 87 zł
OGONKI : 14,90 zł
RAZEM : 101,90 zł = w zaokrągleniu 105 zł ( BEZ WPŁATY PLISZKA NA KTÓRĄ NADAL CZEKAM )
 
BARDZO DZIĘKUJEMY.
Kwota przelana do Maruda666 - skarbniczki na wątku Bartłomieja.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...