Jump to content
Dogomania

Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy poświątecznie i nowo rocznie, u nas do przodu , zbieramy na leki, sprzątamy po plamach cieczkowych :) Zakupiliśmy troszkę zapasów leków, bawimy się , wiecznie łapki wycieramy bo zima błotna do nas przyszła ,a Kijuta choć jednego kamyka wykopać musi :)cóż jeszcze powiedzieć możemy, oprócz 2 tyg przyszłych niedogodności
( cieczka) to wszystko ok :) Czekamy na paczkę od Pani z Gdyni , dzięki której również ten zapas leków mogliśmy zrobić.
Na ten czas jedynie martwimy się o finanse na leki ,cała reszta : apetyt, chęć do zabawy ,chęć do życia Kijuta ma wspaniałe więc tylko się cieszyć :))
Pozdrawiamy :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='kolejna kobietka']odwiedzam Kijunie :calus:[/QUOTE]

Ja też :)

Cioteczki, zajrzyjcie do staruszka Toro, któremu się deklaracje wykruszyły :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209422-Staruszek-Toro-nie-ma-funduszy-na-hotel-Prosz%C4%99-Pom%C3%B3%C5%BC[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam kochani , przepraszam ,że mnie tu dawno nie było, ale miałam kilka pilnych akcji, wychudzoną sunię ze szczeniakami, później znalazłam szczeniora wychudzonego w polu, i jeszcze pilnie szukamy domu dla psa w typie husky,który albo uciekł po sylwestrze ,albo ktoś g porzucił, ostatnio tylko psiaki przewożę i ogłoszenia robię, zawrót głowy. Gdyby ktoś chciał podejrzeć moje działania zapraszam na fb Klub Ochrony Zwierząt Daj Głos :)
U Kijuni wszystko w jak najlepszym porządku, cieczka już się skończyła, ale powiem wam ,że u Kijuni wyjątkowo długo się trzymała ta cieczka, ale daliśmy radę, małych Kijanek nie będzie :) taki żarcik :) kurcze chciałabym Wam ją pokazać tak na żywo , jak teraz sunia świetnie wygląda, może kiedyś będzie okazja :) Pozdrawiamy serdecznie !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ania pewnie nie ma czasu, to ja odswieze watek o info z fb:

"Ostatnie tygodnie dla Kii były dość ciężkie, sunia ma problemy hormonalne , zaraz po cieczce dostała ciąży urojonej i ty razem wydzielina się zatrzymała w gruczołach, Kia trafiła do weterynarza i musiała mieć nakłuwane gruczoły ,żeby upuścić wydzielinę, Kija dostawała też leki na zasuszenie gruczołów mlekowych, dodając do tego jeszcze leki na serce to dość mocno uszczupliło konto Kii. Prosimy o wsparcie na leki . Kij dzielnie znosiła zabiegi , jest świetną dziewczyną i nadal bardzo chce żyć i cieszyć się zabawami. Jeszcze raz prosimy o wsparcie na leki dla Kii - konto na minusie - 37,70zł do zapłaty i leki się kończą.Jeśli ktoś może wspomóc Kiję prosimy o kontakt : 791-295-465e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]"

toyota mozesz przekopiowac do pierwszego postu?

Rozliczenie Ani:

WPŁATY Z DOGOMANII ORAZ WYDARZENIA :

Rozliczenie:
Wpłaty:
- 15 zł yucca (dogo) 26.06.2012
- 20 zł martasekret (dogo) 26.06.2012
- 10 zł handzia (dogo) 27.06.2012
- 40 zł shiina (dogo) 29.06.2012
- 20 zł ewu (dogo), 02.07.2012
- 120 zł od Skarpety im. Talcott, 02.07.2012
- 200 zł Kundelkowa Skarbonka, 02.07.2012
- 10 zł Ewa E, 03.07.2012
- 50 zł Maria W., 03.07.2012
- 20 zł Maria K., 03.07.2012
- 20 zł Justyna P., 09.07.2012
- 10 Paulina H., 04.07.2012
- 10 zł Paulina O., 09.07.2012
- 10 zł Joanna C., 05.07.2012
- 55 zł z bazarku Dogomania
- 50 zł Poker (dogo) 23.05
- 20 zł Reks Malbork
- 20 zł ??
- 12 zł z Bazarku Dogomania
-15 zł z Bazarku -Dogomania
Dziękujemy! ♥

Wydatki (dowody zapłaty dostępne w albumie suni):
- 12 zł odrobaczenie (z własnej kieszeni)
- 11,5 zł - Verospiron i Furosemidum Polpharma
- 5,19 - Kalipoz SV + 5.19zł + 5,19zł + 5,19zł
- 12 zł - szelki
- 15,96 zł mokra karma + 8,85zł
- 234 zł - usługi u weterynarza + 13zł + 28 zł
- 165 zł karma sucha
- 14,75 zł karma mokra +11,88zł + 12,94zł
- 3,69 zł Furosemidum
- 37 zł hepatiale.forte + 37zł + 37 zł
- 21 zł prolaktino - na mleko (ciąża urojona)
- 14,72 zł verospiron + 7,36zł
- 7 zł odrobaczenie + jodyna 2,90 zł z własnej kieszeni
- 12,55zł -verospiron + kalipoz
- 2,90 zł jodyna
- 25zł - lek na osuszenie gruczołów + 10zł
-7,84 - Enarenal

SALDO: na minusie - 37.70 zł

* konto paypal:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
z dopiskiem dla "Bezimiennej"

----------------------------------------------------------------------------------------
WPŁATY na konto Daj-Głos
31.12.12 : Joanna Białobrzeska - 100zł
J.M. Podkowiak - 20zł
B.Z. Szymczak -25zL

wydatki :
- 20 zł vivisol - preparat maskujący zapoch cieczki
- 10,55 wyciąg z pitruszki -na zapach z pyska i zapach cieczki
- 14,75 Verospirone , Enarenal
- 47,96 Hepatiale, verospiron, furosemidum
- 5,15 - Kalipoz
- karma mokra - 8,85 zł
- lek na osuszenie gruczołów mlekowych - 40zł

SALDO :0 zł
Dowody zapłaty dostępne w albumie KII na stronie Daj Głos
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serdecznie dziękujemy!!!

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

Doszły dwie wpłaty:
03.04.13 Barbara Szymczak : 30 zł
03.04.13 Sekuła Aleksandra : 100zł
Dziękujemy! ♥
Po zakupieniu leków zostało 39,15 zł.
Cyt.:
"W przyszłym tyg. będziemy wybierały się do weta ,sprawdzić czy jeszcze trzeba będzie osuszać gruczoły, bo niestety nadal wypełniają się . Będziemy informować."

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Aktualizacja(07.12.13)
Byłyśmy z Kijutą na kontroli u weterynarza, sunia znowu ma problemy z ciążą urojoną i zastojami mleka. Tym razem jednak bałam się o wystąpienie ropomacicza, musielibyśmy wtedy przeprowadzić zabieg sterylizacji , którego sunia mogłaby nie przeżyć ze względy na swoje schorzenie (przypominam ,że sunia jest niewydolna krążeniowo ). Na szczęście okazało się ,że jednak są to początki cieczki i na ten czas nie ma ropomacicza :) Kija miała zrobione usg - usłyszałyśmy od Naszej kochanej Pani Asi z Lecznicy Zwierzyniec w Malborku , że zastawki niestety zgrubiałe nadal, ale mięśnie serca pracują prawidłowo :) Kii zostały też oczyszczone gruczoły mlekowe, smarujemy też jodyną i masujemy ,żeby zniwelować zastoje. Kija pełna nadal chęci do życia i do zabaw kamieniami i to jest najważniejsze - z cieczką sobie poradzimy ! Wróciłyśmy do domu szczęśliwsze o tą cieczkę - bo nie okazała się ropomaciczem :) Kochani wiecie ,że to już mija 1,5 roku od momentu przyjazdu Kii z Grudziądza !!!! Kija nadal oczywiście przyjmuje leki - jeśli chciałby ktoś wesprzeć konto Kii prosimy o kontakt : 791-295-465
e-mail : [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Kija i w tym roku życzy Wszystkim ją wspierającym Wesołych Świąt!!
Wiecie ,że to Nasze już drugie Święta z Kiją Sunia jest niewydolna krążeniowo, miała być uśpiona w schronisku w Grudziądzu - trafiła do Nas i dzięki cudownym weterynarzom z Lecznicy Zwierzyniec w Malborku ,którzy prowadzą Kiję , dziewczynom wspaniałym ,które wypatrzyły sunię w schronie i tym ,które wypatrzyły ją w internecie ,Kija jest szczęśliwa w Dożywotnim Domu Tymczasowym!!! Żyje!!! to już 1,5 roku Kija do końca życia musi przyjmować leki, na ten cel zbieramy fundusze - prosimy o wsparcie.
Album Kii : [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.385250251538972.92427.226531504077515&type=3[/url]
Kija i w tym roku życzy Wszystkim ją wspierającym Wesołych Świąt!!
[IMG]http://i.imgur.com/XpsJnJG.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich serdecznie i przepraszam gorąco za nieobecność , ale nie ogarniam Dogo :( prowadzę stronę na fb i staram się też w życiu czynnie pomagać zwierzakom i do tego pracuję i obowiązki związane ze zwierzakami w domu i nie ogarniam - wiem tłumaczę się , ale przepraszam , bardzo przepraszam bo dogomaniacy bardzo Kii pomogli i strasznie mi głupio ,że tak długo nie zaglądałam , miałam też w ostatnim czasie sporo problemów prywatnych więc troszkę się działo. Co prawda lepiej idzie mi z fb, w albumie Kii na fb staram się częściej wpisywać aktualizacje i dlatego też powyżej w poście przesyłam link dla zainteresowanych. Pozdrawiamy gorąco z Kijutą!!!:*:*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...