Jump to content
Dogomania

Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shiina']Witam, biednna sunia :( czy ma wydarzenie na fb? gdzie moge przeslac na nia pieniadze- macie PayPal? pozdrawiam[/QUOTE]
Ja mogę udostępnić mojego PayPala. Mam konto pliny, więc prześlę jak tylko do mnie dotrą. Może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plina']Domek tymczasowy zarezerwowany! Mała może jechać do Malborka. Największym problemem są pieniądze, możemy wziąć małą ale nie możemy wyjść u weterynarza na minusie....

Bazarek dla Bezimiennej [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228726-SZYBKI-BAZAR-OGŁOSZENIOWY-na-diagnostykę-Bezimiennej-do-1-07-12?p=19291852#post19291852[/URL]

[/QUOTE]

melduje się u bidulki :(

Ciotki jeśli jest taka sytuacja jak teraz gdy sunia już jedzie na bezpłatny tymczas zwróćcie się o wsparcie finansowe do Klubu i nie wstydzcie się prosić o pomoc po to jesteśmy- także co czekamy na oficjalne zgłoszenie a bazar lecę podnosić

Link to comment
Share on other sites

Ja tez pytam, kiedy bedzie zabrana? przeciez ma DT w Malborku (tak napisalyscie)- na co czekacie? pieniadze mozna zbierac gdy juz bedzie poza schronem... w koncu bedzie po suni, jesli nie otrzyma szybko pomocy.
Prosze, napiszcie ile pieniedzy jest na koncie Bezimiennej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Odłowiona z ulicy, u nas nie przyjmują od właścicieli.


Pracowniczka schronu z dumą mi ją pokazała i powiedziała, że nie pozwoliła jej uśpić, specjalnie dla mnie :roll:. Tylko co ja mam z nią zrobić ?[/QUOTE]

dzieki bogu, ze pracuje tam taka osoba, gdyby nie ona pewnie juz by sunia nie zyla :-(

Link to comment
Share on other sites

Odrobaczona podobno była.


Z mojej strony wszystko aktualne, chciałabym sunię zawieźć do Malborka w sobotę lub w niedzielę. Jak lepiej pasuje DT ?

Plina, podaj mi proszę swój nr telefonu na PW, bo sobie nie zapisałam.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

dziewczyny powiedzcie mi prosze o co chodzi? sunia nadal w schronie pomimo tego, ze jest bdt i transport... chodzi o pieniadze caly czas? ale jak zbierac poza dogo, jak nawet nie ma wydarzenia na fb dzieki ktoremu mozna by bylo szybciej i latwiej ewentualnie cos uzbierac... 26 czerwca "plina" napisala, ze jest w trakcie tworzenia wydarzenia, dla tej suni kazda minuta sie liczy, a do tej pory chyba go nie ma?... mam je utworzyc? moge potem dodac kogos z tego forum (np. pline), zeby je prowadzil, a ja je po prostu tylko zaczne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']dziewczyny powiedzcie mi prosze o co chodzi? sunia nadal w schronie pomimo tego, ze jest bdt i transport... chodzi o pieniadze caly czas? ale jak zbierac poza dogo, jak nawet nie ma wydarzenia na fb dzieki ktoremu mozna by bylo szybciej i latwiej ewentualnie cos uzbierac... 26 czerwca "plina" napisala, ze jest w trakcie tworzenia wydarzenia, dla tej suni kazda minuta sie liczy, a do tej pory chyba go nie ma?... mam je utworzyc? moge potem dodac kogos z tego forum (np. pline), zeby je prowadzil, a ja je po prostu tylko zaczne...[/QUOTE]
Jeśli możesz, to utwórz, potem można usunąć w razie czego jakby już było, albo uczynić kogoś administratorem. Każda chwila się liczy.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, tylko nie piszcie w wydarzeniu, gdzie mieści się schronisko, bo niektórzy ludzie dzwonią do schronu i próbuja interweniować, żeby lepiej się zajęli psem. Efektem tego będzie, że już więcej mi takiego psa w ciężkim stanie nie pokażą.
"Nie może tak być, że schronisko sobie nie radzi"- koniec cytatu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']ok, dane do wplat w tresci wydarzenia, czy beda podawane na priv?[/QUOTE]


Jeśli to prywatne konto to na pw, a jeśli fundacyjne to można podawać publicznie.

Nie pisz proszę miejscowości, tylko ogólnie, że pies w schronisku. I tak już mamy DT, więc nie jest istotne gdzie chudzinka przebywa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...