Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

słodziak z niej :) naszej Żabie też czasem język wystaje, choć nie tak bardzo jak u Joy :)

O witamy :)

No, Joyi to czasem się zdarzy mieć schowany, chociaż bardzo rzadko :P

 

Tsss proszę Cię na Leośkę takie zacne szele O.o W życiu  
Moment nie uwagi i były by całe w g**nie albo błocie xD 

Trudno. Ona na nie zasługuje.

 

Gdzie nie wejdę, tam gadka o szelkach xd

Też to zauważyłam :P

 

Zacne, zacne ale my nie mamy julek :D ahahhah właśnie przez to że ta niewiasta je zaraz uświni xD 

Tylko ktoś tu od zlotu cały czas o nich gada... hmmmmm

 

Eee tam, się upierze, co się przejmujesz :lol

 

Kiedy powinny Ci dojść te szele? Ciekawa jestem strasznie jak będą wyglądać i czy rozmiar będzie dobry :D

dokładnie! :D

No nie wiem właśnie... Kasia jest głupia i zamiast odpowiedzieć normalnie to mówi jakieś nielogiczne rzeczy :C

 

edit:

Joyi zaczyna się nudzić i cierpi na syndrom 'cały czas będę łazić za moją panią i się na nią gapić' :P Jakieś pomysły na fajne, raczej spokojne sztuczki? :P

Link to comment
Share on other sites

Cichaj kobietko o tych julkach, cichaj :D Na razie jest plan przymierzania Gosiowych szelek w innych zacnych kolorach 3:)
Co do sztuczek to "zdechła joj" do odwołania ahah ona odpocznie a ty przestaniesz czuć się obserwowana :P  

Link to comment
Share on other sites

Cichaj kobietko o tych julkach, cichaj :D Na razie jest plan przymierzania Gosiowych szelek w innych zacnych kolorach 3:)
Co do sztuczek to "zdechła joj" do odwołania ahah ona odpocznie a ty przestaniesz czuć się obserwowana :P  

JulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulkiJulki

Julki będą cię prześladować aż ich nie kupisz... A mi chyba totalnie już odwala xD

 

Hmmmm kusząca propozycja hahaha xd chociaż inne też przyjmę, bo to może nie wypalić :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Leokadia, w 22 Maj 2015 - 6:12 PM, powiedział:



Iwoneł, mierzyłaś szleki na zlocie, w paincie sobie pomaluj i kupuj zacne szele dla Leokadii :)

No, Iwoneł, wybierz sobie kolorek :P Nawet już painta nie musisz otwierać :)
lea_zpsd6f2wv6x.jpg
 

Victoria, w 22 Maj 2015 - 6:33 PM, powiedział:



a marika jest jeszcze glupsza i nie potrafi sama sprawdzic na stronie czasu dostawy ;]

tyle ci powiem:
IMG_9188_zps95w5lhd2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Haha, Marika mistrzu :D

Oczywista sprawa :D

 

Ale jej nagadałaś! :evil_lol

No wiem :P

 

Fajowe szelki, poproszę limonkowe  :P

Polecam painta  :cool1:

 

Jojową można uznać chyba za zdrową już, jedyne co to jeszcze gryzie karmę, ale już przykłada do tego coraz mniejszą wagę (a szkoda, to by akurat mogło jej zostać xD) Spacery krótkie, ale dłuższe, typowo osiedlowe.

Postanowiłam wczoraj  pobawić się z nią w kształtowanie, na celowniku było chowanie/wkładanie głowy między przednie łapy. Jak to zwykle jest u niej przy kształtowaniu było ciekawie :P

sesja pierwsza:

1) poczekaj 15 minut aż psu znudzi się stawanie na przednich łapach

2) klikaj na każdy minimalny ruch głową (obojętnie w jaką stronę)

3) przy pierwszym kliku na ruch głową w dół niech psu znowu się to skojarzy ze stawaniem na przednich łapach - stwierdź, że aktualnie to bezsensu, zmień planowaną sztuczkę na przeczenie głową

4) pies powoli zaczyna ogarniać, że chodzi o głowę

sesja druga:

1) poczekaj 10 minut (sukces! tylko 10! xD) aż psu znudzi sie proszenie i wstydzenie w jednym

2) klikaj na ruchy głową

3) pies zaczyna ogarniać, że chodzi o ruchy głowy na boki

4) pies przypomina sobie o staniu na przednich łapkach - kilka minut czekania na znudzenie

5) pies znowu ogarnia, że smak jest za kiwanie głową, a nie stawanie na niej :P

tiaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

http://i1076.photobucket.com/albums/w449/Marika_Joy/lea_zpsd6f2wv6x.jpgahahhahaahahahhhhh omg 
Marika rozwalasz system :D
edit: tak patrzę, patrzę i mnie naszła chęć na takie 'paintowe" ahahah 
tęcza te sprawy ahahh 

Dawaj, wyślijmy ich projekt do juliusa, może dostaniemy kasę jakąś lub chociaż darmowe paintowe szelki :P

 

Czo ty od niej chcesz? ^^

Ale że kto? xd

 

Siema :cool1:

no hej

 

No baton
Mam nadzieje Ze w tym roku znowu Nie Przyjedziesz Ostatnia

przyjadę ostatnia gdyż nie zamierzam jechać nocnym :cool1:

 

Jojowa się poddaje w taką pogodę, minute po wyjściu z domu padła w cieniu - odpuściłam sobie spacer :P W zamian poszłam na rower xd A teraz wzięło mnie na sprzątanie, ale się do tego zabrać nie mogę xd  taaaaaa batonowa logika :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...