Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

Oj tam kawał xd Nie marudź :cool1:

Nie no, serio fajnie byłoby się kiedyś spotkać, ale ja kurde nie jeżdżę totalnie w Twoje rejony :/ W tym roku był pomysł z Bieszczadami (a to już chyba bliżej, co nie? xD ), ale ostatecznie jakoś tak odpadło :C

Link to comment
Share on other sites

A ja chcę już środę! A w sumie to żeby był 18 czerwiec już po sesji, albo jeszcze lepiej  ten dzień gdy jadę po fretkę :D

 

 

No ode mnie do Kraśnika jedzie się 6 godzin :P

 

A co od motywacji mam to samo, trochę zrobiłam wcześniej, ale coś czuję że najwięcej się nauczę w ciągu najbliższych kilku godzin, znaczy zacznę tak za godzinę :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

No powiedzmy, że Bieszczady moje rejony ;) Troszkę ponad 3h jazdy.

Jak się dorobię prawka, to kiedyś pojadę na północ Polski, choć mnie nad morze jakoś nie ciągnie mocno ;p.

Link to comment
Share on other sites

A ja chcę już środę! A w sumie to żeby był 18 czerwiec już po sesji, albo jeszcze lepiej  ten dzień gdy jadę po fretkę 

 

 

No ode mnie do Kraśnika jedzie się 6 godzin

 

A co od motywacji mam to samo, trochę zrobiłam wcześniej, ale coś czuję że najwięcej się nauczę w ciągu najbliższych kilku godzin, znaczy zacznę tak za godzinę

A kiedy ją odbierasz? :D

No, ja zawsze tak mam, do powiedzmy 18-19 (chociaż to i tak zawsze zależy od tego do czego mam się uczyć i ile tego jest) to bardziej udaję przed samą sobą, że się uczę xd Książka niby gdzieś tam otwarta leży, troszkę przeczytane, ale w gruncie rzeczy robię wszystko by się nie uczyć ('a może posprzątam w pokoju...', "mamo, pomóc z obiadem może?" i te sprawy :cool1: ). Potem zaczyna się lekki stresik i motywacja do skupienia się na nauce powoli rośnie xD 

 

No powiedzmy, że Bieszczady moje rejony Troszkę ponad 3h jazdy.

Jak się dorobię prawka, to kiedyś pojadę na północ Polski, choć mnie nad morze jakoś nie ciągnie mocno ;p.

No wiem, że nie całkiem Twoje rejony, ale bliżej pewnie nie da rady :P

Morze niby fajnie, ale szczerze to w wakacje by mnie tam pewnie specjalnie nie ciągnęło :P Bo fajnie jest się przejść co jakiś czas na plażę, ale jakbym miała taki wyjazd spędzić dzień dzień wylegując się na plaży jak niektórzy turyści to bym chyba zwariowała :P

 

I tak przy okazji, jak już tu się pojawił temat próbnej maturki z matmy to go domknę :P Oddawał dzisiaj - 64% :D Zważywszy na to, że się totalnie nie uczyłam na nią, to jest to genialny wynik :P

Link to comment
Share on other sites

A kiedy ją odbierasz? :D

No, ja zawsze tak mam, do powiedzmy 18-19 (chociaż to i tak zawsze zależy od tego do czego mam się uczyć i ile tego jest) to bardziej udaję przed samą sobą, że się uczę xd Książka niby gdzieś tam otwarta leży, troszkę przeczytane, ale w gruncie rzeczy robię wszystko by się nie uczyć ('a może posprzątam w pokoju...', "mamo, pomóc z obiadem może?" i te sprawy :cool1: ). Potem zaczyna się lekki stresik i motywacja do skupienia się na nauce powoli rośnie xD 

 

 

 

No właśnie nie wiem, mała się ponoć wolniej rozwija i musi być trochę dłużej z matką ale nie wiem ile, mam nadzieję ze ok.20 czerwca, ale nie wiadomo :/

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

64?! Ileż ja bym dała za taki wynik, a dzisiaj robiąc ciągi złapałam się za głowę, jakie głupoty popisałam na diagnozie... ja pierdziele, jak ją zdałam to będzie dobrze...

 

No właśnie, morze to nie miejsce na wakacje, sorki :p. To wynika z mojej duszy włóczykija, po górach to co innego, człowiek się napoci i to w samotności. A na plaży? Tłum ludzi leżących plackiem :p. Nie, nie, nie. To nie wakacje moich marzeń. Choć nie ukrywam, mam fajne wspomnienia z obozu sportowego nad morzem i chętnie odświeżyłabym pamięć, odwiedzając te miejsca, w których się było ;)

Link to comment
Share on other sites

64?! Ileż ja bym dała za taki wynik, a dzisiaj robiąc ciągi złapałam się za głowę, jakie głupoty popisałam na diagnozie... ja pierdziele, jak ją zdałam to będzie dobrze...
 
No właśnie, morze to nie miejsce na wakacje, sorki :P. To wynika z mojej duszy włóczykija, po górach to co innego, człowiek się napoci i to w samotności. A na plaży? Tłum ludzi leżących plackiem :P. Nie, nie, nie. To nie wakacje moich marzeń. Choć nie ukrywam, mam fajne wspomnienia z obozu sportowego nad morzem i chętnie odświeżyłabym pamięć, odwiedzając te miejsca, w których się było ;)

 Łoo ciągi, faktycznie było coś takiego xD Prawie o nich zapomniałam :P

 

No to się zdecydowanie zgadzamy :P Uwielbiam mieszkać nad morzem, ale w sezonie? Fuuuu, tłum turystów :P Poza jest świetnie, można się zawsze przejechać jak ma się okazję, czy nawet na wfie pana wyciągnąć nie na stadion a na plażę  - zawsze przyjemniej :P Ja też raczej za długimi wędrówkami - leśnymi lub właśnie nadmorskimi :D Ale wędrówkami, a nie leżeniem na kocyku :cool1:

 

A gdzie wtedy dokładniej byłaś?

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję na nowo... o ile mi zapisze xD 
 

Kochane dogo...

 

Wreszcie jest dogo, a mi przed chwilą znowu na sekundę nie działało, a teraz już tak :o

 

Informuję że już zaczełam wstawiać zdjęcia z naszego spaceru :D

Kochane dogo część 2 xd

Ja nie będę gorsza :P

 

IMG_9257_zpsmmfwsctp.jpg

 

IMG_9259_zps1vm7ahwr.jpg

 

IMG_9260_zpsf3d3knpl.jpg

 

Jęzor xD

IMG_9262_zpshg6orukk.jpg

 

I znowu język :P

IMG_9272_zpsfkmq8m3w.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ore ore siaba daba da a'more

Aha, ok.

 

Joy  prawie zawsze wychodzi nie wyraźnie   :P

 

A ja napisałam pracę, to jak wygrać wojnę :D

Nie no, bez przesady xD 

wow, brawo :P Ja zaczęłam się uczyć bioli... lepiej późno niż wcale :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...