Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

No jeśli patrzeć na szelki to jojowy obwód waha się od 28cm (w guardach których już nie mam xD) do 31- 32 w julkach xd Ja nie wiem skąd taka wielka różniaca, kwestia ułożenia tych pasków pewnie, ale i tak dziko xD

 

Tyśka - no oczywiście, że hurtty nie są takie brzydkie, a nasze najlepsze <3

Link to comment
Share on other sites

Joyowa powoli odzyskuje siły, dzisiaj chyba nawet cieszyła się na spacer ('spacer' - zanieść na trawkę, poczekać aż zrobi swoje, zanieść do domu, no czasem kawałek przejdzie ), ale przeszło jej jak wyszłyśmy z klatki i odkryła, że pada :P Zaczęła też się domagać jedzenia, dalej jest to papka zrobiona z jej suchego - z granulkami jeszcze ma problem by pogryźć i przełknąć i zwykle potem trochę kaszle, więc stwierdziłam, że na razie dostaje jedzenie w takiej formie. A no i jak już o tej papce xD Młoda ogarnęła, że włączenie czajnika oznacza 'zaraz będzie żarełko' i leci do miski na sam jego dźwięk :P (Karma łatwiej się namacza przy gorącej wodzie, szkoda tylko, że trzeba potem czekać aż ostygnie :P)

Link to comment
Share on other sites

Świetne wieści, niech wraca do pełni sił :)
Mądra Jojowata, psy są świetnymi obserwatorami.

Oooo przepraszam, pominęło mi się :P

Mam wrażenie, że jeszcze chwila i zacznie jej totalnie odwalać :P

No, z tym to się zgodze w 100%, umiejętność obserwowania u psów czasem mnie przeraża xD

Link to comment
Share on other sites

Juz dorosłam do decyzji, że nie chce hurtt. Chyba bym się zaplakala jakby im się coś stało :l

Pesymistka się znalazła :P

 

nie nu hurtty hahahhaa xd

No domyśliłam się :P Ale muszę się nie zgodzić xd

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się zastanawiałam, jaki jest najmniejszy rozmiar :D Nie wiem, jak jest w Y, ale w norwegach mogę sobie ten pasek regulować do oporu, bo nie jest zszyty, więc grunt, żeby przód był dobry ;)

 

Angi, a co by im się miało stać? :P

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się zastanawiałam, jaki jest najmniejszy rozmiar :D Nie wiem, jak jest w Y, ale w norwegach mogę sobie ten pasek regulować do oporu, bo nie jest zszyty, więc grunt, żeby przód był dobry ;)

 

Angi, a co by im się miało stać? :P

w Y też tak chyba jest, chociaż nie jestem pewna. No i bardziej się o ten przód boję właśnie ;)

Angi jest zdolna, więc wszystko się z nimi może stać :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...