Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='Ewanka']Nie mogę się napatrzeć na cudnego stworka, pozy robi identyczne jak moja Baja :lol:[/QUOTE]
Bo to cziłkowe pozy są :evil_lol:

[quote name='leónowa']Siemasz Grzesiu ;) Fajna surykatka:loveu:[/QUOTE]
Siemka Tomaszku :diabloti: Swoją drogą zawsze lubiłam surykatki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Masz rację, pozy cziłkowe są nie do podrobienia ;)
Mówiono mi , że grzywki są jak czipsy, jak się ma jednego to chce się więcej, a ja sądzę, że to się tyczy bardziej cziłek :evil_lol:[/QUOTE]
Haha, tak też może być :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zerknęłam na pierwszą str wątku i widzę, że języczek wystawał jej od początku, zawsze mi się zdawało, że cziłki mają słabe ząbki i po ich wypadnięciu czy złamaniu ten języczek się wysuwa.

A swoją drogą jak ona wspaniale pilnowała waszych butów :lol: czy nadal ma takie hobby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Zerknęłam na pierwszą str wątku i widzę, że języczek wystawał jej od początku, zawsze mi się zdawało, że cziłki mają słabe ząbki i po ich wypadnięciu czy złamaniu ten języczek się wysuwa.

A swoją drogą jak ona wspaniale pilnowała waszych butów :lol: czy nadal ma takie hobby?[/QUOTE]
Język jej wystawał od zmiany zębów, bo wyrosły jej strasznie krzywe i malutkie (szczególnie dolne siekacze) no i dwóch zębów jej brakuje bo nie wyrosły :evil_lol:

Tak, dalej się na nich kładzie, chociaż trochę rzadziej :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/513/lau9.jpg[/URL] super :D[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Fanie złącza te łapki przednie :cool3: [URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/513/lau9.jpg[/URL][/QUOTE]

Aż dziwnie długo prosiła, równowagę dobrze złapała :D

[quote name='Ty$ka'][URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/24/kbqu.jpg[/URL] :mdleje: Czy aby na pewno wszyscy w domu zdrowi? :evil_lol:[/QUOTE]
Eee tak, chyba :P
No oprócz psa oczywiście :evil_lol:

[quote name='Majkowska']Miałam pytać po co Ci linka, ale już wiem...
Jak pies znika to ciągniesz za linkę i wyjmujesz psa z zaspy :evil_lol:

Kooochana Joyka :loveu:[/QUOTE]
Wydało się :evil_lol:
A tak serio to linka po to, że paradoksalnie piesek ma na niej więcej swobody niż jakby była spuszczona... Jak ją spuszczam to się mi do nogi przykleja i za nic się oddalić nie chce , a a na lince się czasem oddali troszkę :D

Pies mnie wkurza, ciągle chce jeść. Gorzej niż we wrześniu gdy na encortonie była :mad: Tyle że wtedy miała do tego prawo, a teraz to mam ochotę ją zamordować :evil_lol: Od kilku dni budzi mnie w nocy (tak jakoś w przedziale 2-4 w nocy, różnie bywa) i domaga się żarcia. Najgorsze jest to, że ja nie wiem co wtedy robić. Nie dam jej - będzie piszczeć przez godzinę budząc resztę rodziny i połowę sąsiadów... więc jej daję, chociaż wiem że nie powinnam, bo tylko ją za to nagradzam :roll: I pojawia się błędne koło... Potem chce jeść o 6-7, o 12, 16, 20 i jeszcze chętnie by coś zjadła przed samym snem... zaczyna mnie to już naprawdę niepokoić, bo to nie jest normalne. Zawsze była łakomczuchem (no dobra, odkąd skończyła 1,5 roku - do tego czasu strasznie wybrzydzała :evil_lol:), ale nigdy aż tak :roll: No i przez niespełna tydzień przytyła 150 gram :diabloti: (jak to brzmi :lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Ciekawe z czego wynika taaaaki apetyt?
Moja Bajeczka je dość dobrze, ale nie zawsze ma dobry apetyt ;)[/QUOTE]
No właśnie się zastanawiam, mam nadzieję, że to jej do głowy coś po prostu strzeliło i tak poza tym zdrowa jest :D
No i chyba ją odrobaczę teraz, bo niby jest regularnie odrobaczana no ale kto ją tam wie, czy jakiegoś paskudztwa nie złapała :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']No właśnie, też mi to przyszło do głowy, ale może np. idą mrozy i chce zrobić sobie zapasy na zimę ;)[/QUOTE]
Też możliwe, ale niech mi aż tak nie przesadza :diabloti: Bo ją za karę na noc będę jeszcze na balkon wywalać :evil_lol: Przynajmniej spokój będzie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Joy chyba na dogo przesiaduje bo dzisiaj w nocy siedziała cicho :lol: Dopiero o 6 mnie obudziła no i teraz już znowu pod miską przesiaduje - w końcu to już 3 godziny bez jedzenia :diabloti:[/QUOTE]
Mądra dziewczynka, najwyraźniej ma swoich informatorów :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Joy chyba na dogo przesiaduje bo dzisiaj w nocy siedziała cicho :lol: Dopiero o 6 mnie obudziła no i teraz już znowu pod miską przesiaduje - w końcu to już 3 godziny bez jedzenia :diabloti:[/QUOTE]

Patrzy co o niej piszesz :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Mądra dziewczynka, najwyraźniej ma swoich informatorów :D[/QUOTE]
Przyznać się - która to? :mad:

[quote name='Sonka95']Patrzy co o niej piszesz :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE]
haha, to niech sobie patrzy :P
Ale i tak w dzień chce jeść co 2-3 godziny :crazyeye: Chyba jej się coś w łepetynie poprzewracało :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...