Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[URL]http://ulubiency.wp.pl/gid,16308756,kat,1012383,title,Te-rasy-sa-najlepsze-dla-leniuchow,galeriazdjecie.html[/URL]
No to się pośmiałam, gorzej że to czytają ludzie, którzy w to wierzą i sobie kupią takiego charcika włoskiego, bo wystarczą mu krótkie spacery :roll:
A to, to już szczególnie genialne: "Małym psom wystarcza z reguły spacer krótszy niż psom większych ras. Nie muszą też być tak dobrze wyszkolone i karne." A potem się dziwić właścicielom miniaturek, które psów nie szkolą i sobie z nimi nie radzą :shake:[COLOR=#515151][FONT=Arial]

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']nie lusia wlasnie delikatesik taki, pobawi sie tylko a takimi samymi delikatesikami jak ona :P[/QUOTE]
A to powinno być ok ;) Ona jeżeli pies najpierw kulturalnie, powoli podejdzie to zaczyna się bawić, zwłaszcza jeżeli to york :D Także może się dobiorą :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']A to powinno być ok ;) Ona jeżeli pies najpierw kulturalnie, powoli podejdzie to zaczyna się bawić, zwłaszcza jeżeli to york :D Także może się dobiorą :D[/QUOTE]
W takim razie i z Szanti powinna się dogadać, bo ona siada jak sierota i czeka, aż pies ją spokojnie obwącha ;).
Kiedyś mi się zdarzyło, że rozpłaszczyła się na chodniku przed szczeniakiem yorka :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22'][URL]http://ulubiency.wp.pl/gid,16308756,kat,1012383,title,Te-rasy-sa-najlepsze-dla-leniuchow,galeriazdjecie.html[/URL]
No to się pośmiałam, gorzej że to czytają ludzie, którzy w to wierzą i sobie kupią takiego charcika włoskiego, bo wystarczą mu krótkie spacery :roll:
A to, to już szczególnie genialne: "Małym psom wystarcza z reguły spacer krótszy niż psom większych ras. Nie muszą też być tak dobrze wyszkolone i karne." A potem się dziwić właścicielom miniaturek, które psów nie szkolą i sobie z nimi nie radzą :shake:[COLOR=#515151][FONT=Arial]

[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Nie chce mi się nawet takich głupot czytać, ale powinni tam dodać jeszcze jeden mit- że z małymi pieskami nie trzeba wychodzić na siku tylko można je w domu nauczyć :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Szanti']W takim razie i z Szanti powinna się dogadać, bo ona siada jak sierota i czeka, aż pies ją spokojnie obwącha ;).
Kiedyś mi się zdarzyło, że rozpłaszczyła się na chodniku przed szczeniakiem yorka :razz:.[/QUOTE]
O, takie zachowanie właśnie moja lubi :loveu:

[quote name='Paulina_mickey']Nie chce mi się nawet takich głupot czytać, ale powinni tam dodać jeszcze jeden mit- że z małymi pieskami nie trzeba wychodzić na siku tylko można je w domu nauczyć :mdleje:[/QUOTE]
Ej, nie zgodzę się - moja robi do kuwety :diabloti: Ale też trochę inna sytuacja jednak. Jako młody pies nocy i tak nie wytrzymała, a dwór kiedyś ją przerażał. W sumie to nie tyle co dwór, ale psy. Była do tego stopnia przerażona, że na dworze nie chciała jeść czy też załatwić się, najchętniej by wcale na spacery nie wychodziła. Także miałyśmy powolne odwrażliwianie, gdzie zmuszenie jej by się załatwiła na dworze nie przynosiło by dobrych rezultatów. Teraz, gdy już tak się nie boi to z kuwety nie rezygnujemy, bo Joy jest przyzwyczajona do jednaego, długiego spaceru dziennie i gdy miała chodzić na spacery te 3-4 razy dziennie to były dla niej nudne i się buntowała :evil_lol: No, ale niestety dużo ludzi w takim momencie rezygnuje z jakichkolwiek spacerów i to tu jest problem :shake:

[quote name='Laylachihuahua']Korciło mnie i nie wytrzymałam... może się wcisnę na spacer? ;p[/QUOTE]
Gdyby chodziło o spacer to jasne, może nawet sama bym Cię na niego zaprosiła :D Tyle że my tu mówimy o wyjeździe w wakacje wraz z jeszcze kilkoma osobami z dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

WSZĘDZIE :diabloti: Nie no, namnożyło się tych postów. Cieszę się, że u mnie cisza, bo by mi się nie chciało ogarniać mojej własnej galerii :lol:

Też będę! Dlatego pytam :grins: Nie wiem czy uda mi się przemycić młodego, bo chciałam z nim poćwiczyć wśród jazgotów + iść na zakupy :loveu: Jeszcze nie wiem kiedy będę, podejrzewam, że w okolicach 11 i pewnie na ringu chartów (jeśli plan ten sam jak co roku, to charty mają na górze (dzięki Bogu)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']WSZĘDZIE :diabloti: Nie no, namnożyło się tych postów. Cieszę się, że u mnie cisza, bo by mi się nie chciało ogarniać mojej własnej galerii :lol:

Też będę! Dlatego pytam :grins: Nie wiem czy uda mi się przemycić młodego, bo chciałam z nim poćwiczyć wśród jazgotów + iść na zakupy :loveu: Jeszcze nie wiem kiedy będę, podejrzewam, że w okolicach 11 i pewnie na ringu chartów (jeśli plan ten sam jak co roku, to charty mają na górze (dzięki Bogu)).[/QUOTE]
Bierz młodego, to przynajmniej Cię rozpoznam :diabloti:
Pogięło ich! JRT o 9:20 :mad: Nie dało by się w jakichś normalniejszych godzinach? - ja tam jeszcze dojechać muszę :evil_lol: A Gdańska nie ogarniam, to zanim dojdę na wystawę to zdążę się 5 razy zgubić:diabloti: Wiesz może jak tam łatwo dojść od SKMki? :D
edit: Parsony wstrzelili na 14:55 - wychodzi na to, że znowu cały dzień na wystawie spędzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[url]https://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&q=Akademia+Wychowania+Fizycznego+i+Sportu+im.+J%C4%99drzeja+%C5%9Aniadeckiego+ul.+Kazimierza+G%C3%B3rskiego+1,+80-336+Gda%C5%84sk&ie=UTF-8&ei=iCnQUrfKGsOAhAeA24CYBQ&ved=0CAoQ_AUoAg[/url] od SKM to kawałek :diabloti:

No ta, rozpoznasz, tylko ja mam takiego ułomnego pręgusa ze zdownieniem w oczach :diabloti:
Nie wiem czy mnie wpuszczą ;-; To pewnie zależy od psa, ale jak ja mam takiego mieszańca, cholera wie co to jest, niby whippet, ale jakiś pysk krótki no to wth :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Poróbcie foty na wystawie :cool3:[/QUOTE]
Da się zrobić, ale z doświadczenia wiem, że moim aparatem to zdjęcia z wystawy będą beznadziejne :shake: Ale zawsze będą! :lol:
[quote name='Ty$ka']:mdleje: Jakie tototo małe chuchrO Z Joy. Już widzę jakby wyglądała przy 13kg kundlu grubokościstym i tłustym :P I choć mój kocha małe pieski, to dopóki nie schudnie to w życiu bym nie ryzykowała puszczeniu go z Joy :)[/QUOTE]
Wiesz, z Lastim czasem spaceruje, więc z Morusem problemu by raczej nie było :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:D Na wystawę jednak go nie biorę, nie chce mi się go targać skoro i tak idę na max półtorej godziny. Będę przy ringu chartów koło 11, ubrana w niebieski, wyciągnięty, wieśniacki sweterek z herbem rodem z Harrego Pottera, czarne spodnie, czarne buty z ćwiekami. Zresztą, na fejsie mam zdjęcie, wiec wiesz jak mój ryj wygląda, ino okulary zmieniłam na fioletowe :evil_lol: napiszę sobie na czole "Asia Ejdenowa" :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']:D Na wystawę jednak go nie biorę, nie chce mi się go targać skoro i tak idę na max półtorej godziny. Będę przy ringu chartów, ubrana w niebieski, wyciągnięty, wieśniacki sweterek z herbem rodem z Harrego Pottera, czarne spodnie, czarne buty z ćwiekami. Zresztą, na fejsie mam zdjęcie, wiec wiesz jak mój ryj wygląda, ino okulary zmieniłam na fioletowe :evil_lol: napiszę sobie na czole "Asia Ejdenowa" :loveu:[/QUOTE]
Hahaha, to ostatnie szczególnie pomocne będzie :evil_lol: Może też se napisze? :diabloti: I mówisz, że ty tak na 11 będziesz? Ja se przyjde na te JRT, ale PRT chyba odpuszczę, bo strasznie długo bym musiała być :lol: No chyba, że by jakoś czas szybko zleciał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Hahaha, ludzie będą się super patrzeć :loveu:
Mi się nie chce właśnie z rana, bo whippety są dopiero na 12... Więc masakra, tyle czekania :P[/QUOTE]
Haha, jeszcze nas nie pyszczą :p Ewentualnie będziesz stać z kartką z takim samym napisem :eviltong:
Mi się w ogóle cały plan nie podoba :P Kompletnie mi godziny nie pasują, a pomiędzy JRT i PRT jest jakieś 5h :diabloti: Gdzieś tam po drodze, chyba koło 12 są cziłki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Grzywacze pofoć :D[/QUOTE]
No niech Ci będzie :evil_lol:
Asia- ja będę miała na sobie niebieski sweter, czarne spodnie (jeżeli je znajdę :evil_lol: - jak nie to jasne jeansy :lol:), brązowe buty, szara kurtka :D I niebieskie paznokcie :eviltong: No i na fejsie też zdjęcie znajdziesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...