Jump to content
Dogomania

Maleńka sunia porzucona na drodze...Nie zna budy...Dlatego śpi przed na betonie... :(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, nie mogę przestać myśleć o Bisi....
Gdyby mogła to przeszłaby dzisiaj przez kraty, żeby się przytulić do mojej ręki....:-(:-(:-(
Musimy Jej jakoś pomóc....[B]wyciągnąć Ją z Punktu!!!! i to na cito!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Dziewczyny, nie mogę przestać myśleć o Bisi....
Gdyby mogła to przeszłaby dzisiaj przez kraty, żeby się przytulić do mojej ręki....:-(:-(:-(
Musimy Jej jakoś pomóc....[B]wyciągnąć Ją z Punktu!!!! i to na cito!!![/B][/QUOTE]

Tamtem domek nie wypalił, szukamy dalej..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Bisiu, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę PA....oby się udało.....[/QUOTE]

Wizyta udana, Pani o wielkim sercu, mieszkanie na parterze z małym ogródkiem.
Byłby to bdt z opcją ds. Pani jest ponoć bardzo przęjeta / przypomina mnie się, jak ja przeżywałam swojego Blunia - śnił mi sie po nocach :) /
Pani co prawda nie widziała jeszcze zdjęć Buni / bedą wysłane Jej dzisiaj /, ale uroda tu chyba nie ma znaczenia, ważne, że Bisia jest mała.

Link to comment
Share on other sites

DZIŚ CZUŁAM SIĘ, JAK W MATRIXIE...AGNIESZKA UZGODNIŁA Z DS, ŻE BEDZIE DZIŚ CZEKAŁ NA BISIĘ.
JEDNAK OD RANA PANI NIE ODBIERAŁA OD AGNIESZKI TELEFONÓW. W KOŃCU ZADZWONIŁAM JA, Z NR PANI NIEZNANEGO. ODEBRAŁA!!!! POWIEDZIAŁA, ŻE NIE BIERZE BISI BO MĄŻ SIĘ NIE ZGODZIŁ!!!.
OT TAK!!!
A BISIA ZOSTAŁA ODEBRANA Z PUNKTU.

Na szczęście niezawodna Magda, ktore przetrzyma Lilkę do piątku, weźmie również Bisię i... chyba znajdzie Jej dom :), przynajmniej tymczasowy.
Czekamy na relację AtaO :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...