Jump to content
Dogomania

Maleńka sunia porzucona na drodze...Nie zna budy...Dlatego śpi przed na betonie... :(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na trasie z Pszczyny do Katowic Bisia ładnie siedziała w samochodzie obok swojej koleżanki niedoli Lilki.
Im dłużej byłyśmy obok siebie stopniowo przełamywała się i pod koniec delikatnie weszła na kolana.
Widać było jednak po Niej, że stresuje Ją cała ta sytuacja. Na spacerze reagowała na "siad" i pozowała do zdjęcia:)
Myślę, że będzie z Niej taka cichutka, grzeczna i bezproblemowa myszka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Bisia dotarła do Magdy ok. 2 w nocy.
Razem z Lilką grzecznie spały.
Mała jest jeszcze przestraszona, ale z pewnością się rozkręci.[/QUOTE]

Ufffff, czyli szczęśliwie dotarły - cały czas o Nich myślę - obydwie takie przestraszone, a tu ciągłe zmiany....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Wspaniałe wieści..
Trzymam kciuki,żeby znów coś się gdzieś nie pochrzaniło... :kciuki:[/I][/QUOTE]

Pani podobno bardzo fajna, jest na fb i obiecała napisać na wydarzeniu Bisi co i jak :)
Wczoraj Bisia wycałowała Panią, obie się bardzo tuliły... Ciekawe, jak po pierwszej nocy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']To znaczy zostaje u Magdy czy poszła jeszcze dalej?
Już się w tym gubię.[/QUOTE]

Magda zaszczepiła maleńką i znalazła bardzo dobry dom tymczasowy.
Relacja z domu tymczas. /kopiuję z fb /

Bisia jest u mnie, w DT, od wczoraj wieczorem. Jest bardzo wyciszona i przestraszona. Myślę, że była bita, bo jak chcę ją pogłaskać to się kuli.... Boi się też wchodzić przez jakiekolwiek drzwi, ale przełamujemy to pomału. Jak na razie zachowuje czystość :) ale na spacerze ma kłopot, żeby się załatwić będąc na smyczy. Suchą karmą pogardziła, ale kurzą łapką i biaym serem już nie :))) Ponieważ wczoraj zaczęłyśmy od kąpieli, na wszelki wypadek nie wchodzi w ogóle do łazienki :P Jest cichutka i spokojna, nie ma zapędów do dominacji nad innymi psami - mam w domu starszą jamniczkę. Polecam do adopcji! :)

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...