Jump to content
Dogomania

Biała znalazła dom! W majowy weekend pojechała do swojego własnego domu!


patrycja100

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie! Bardzo dziękujemy za wsparcie, udało nam się zebrać na zabieg Białej 220,-pln ( a więc prawie starczyło!).
Panna ma się dobrze, mimo iż zabieg był dość inwazyjny ( długie cięcie). Zerknijcie na zdjęcia w fartuszku na wydarzeniu Białej:
[URL]http://www.facebook.com/FundacjaJakPiesZKotem?ref=hl#!/events/261291900648701/[/URL]

Czekamy aż sunia wydobrzeje i będziemy podejmowac decyzje, co dalej. Marzymy o domu stałym dla Bialej...(z ogrodem koniecznie, sunia chce przebywać tylko na dworzy).

Link to comment
Share on other sites

Fajna, dzielna Biała, ale najadła się chyba karotki ;)
Na dworze, na takim mrozie :crazyeye:, no tak tyle zim już w ten sposób spędziła bidula..... Mój Norek w tej chwili ma już chyba 12 lat (co najmniej, choć weci dają mu 10 ;) - tyle to ja go już znam i to nie od szczeniaka ;)) ale przy mrozie na zewnątrz wychodzi na króciutko i wraca pod drzwi delikatnie skrobiąc ;) a potem może spać przy grzejniku ;) Więc może i Biała skorzysta z opcji ciepłego kąta w dt ?

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny! Ja akurat mam info z drugiej ręki, ale spróbuję odpowiedzieć na pytania.
Po pierwsze- 2ga operacja była konieczna właśnie ze wzgl. na istniejące już guzki. Podobno małe.
A co do przebywania na zewnątrz- ona nie chce wchodzić do pomieszczeń. Przez pół roku podobno 1 raz z rozpędu weszła do domu, rozejrzała się, zawstydziła i zwiała na podwórko. Mama pani wet, starsza pani, bardzo lubi sunię, więc na pewno probowała ją zachęcać do wejścia do domu, ale Biała nie chce. Jedynym pomieszczeniem do którego sunia wchodzi jest garaż i tam nocuje.
Tak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Ten banerek miałam praktycznie od początku, z przerwami na reklamę bazarku, ale jakoś nie było chętnych do zaglądania tutaj. Ja też mam mase zaproszeń owszem zapisuje i mam podgląd wątków w subskrypcjach ale przyznaje się że nie dam rady zajrzeć do wszystkich potrzebującychi (oczekujących) na zaglądanie, od czasu do czasu zajrzę bez wpisu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

To ja króciutko, wszystko jest ok. tzn dla suni, u mnie koniec końców warunki nie te, swobodny wybieg byłby gdybym miała samodzielną działkę, a nie mogę odpowiadać za bezpieczeństwo suni pozostawionej na podwórku, gdzie można otworzyć bramę (rodzina)........ Przepraszam nie odzywałam się nie zapomniałam o suni za chwilę podrzuce znowu parę groszy ;) Ale przyjęłam inego psiaka któremu groziło schronisko [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237660-Eksmisja-ludzi-i-zwierzaki-na-bruk!!!-Pchełka-już-w-DS!!-Szukamy-domu-Tuptusiowi[/URL]!!!, oczywiście rozmawiałam wcześniej z Mośką. Wiem zarzekalam się że dam dt dla Białej ale wyszlo jak wyszlo, wiem że sunia ma dobrą opiekę a ja o niej nie zapominam i nie zapomnę.

Link to comment
Share on other sites

Cisowianka, dzięki za odzew, to bardzo miłe z Twojej strony. Nie dręcz się tematem dt u Ciebie. TO była nasza decyzja, nie Twoja odmowa. Fajnie, że to miejsce wykorzystał inny psiak.

A co u Białej? Ano bez zmian. Ma się dobrze, żyje sobie spokojnie, wiedzie żywot szczęśliwej seniorki. Tam gdzie jest - jest kochana. Szkoda jednak, że to nie jest DS... bo musimy płacic ;-) Ale co zrobić, mimo ciągłego ogłaszania Białej - zero odzewu.

Polecamy Waszej pamięci BIAŁĄ - starszą sunię, miłą i kontaktową, mało-średnią, ALE chcącąmieszkać tylko na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

Mośka dzięki że opłacacie Białej domek, że nie jest już bezdomna i ma dobrze, że zdecydowaliście się płacić na nią...dzięki! Trzeba ją ogłaszać i ogłaszać, co na pewno robicie, wierzę że domek się znajdzie. Ja płacę za dt Fruzi zabranej z Palucha (jest o niej w moich wątkach), dlatego nie mogę się dołożyć do opłat. Też nie widać domku stałego dla Fruzi ale mam nadzieję że w końcu się znajdzie.

Edited by patrycja100
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Biała w długi majowy weekend pojechała do nowego domu :) Na razie zamieszkała w domu pod Krakowem. Przebywa na wewnątrz ale mamy nadzieję, że kiedyś skusi sie na pobyt w domu. Ma do towarzystwa innego psa, który po stracie swojego pana popadł w depresję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...