Jump to content
Dogomania

Bruno - uroczy młodziak ma dom!


SkarpetKa

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bruno w Psanatorium widać że przystojnieje. :) Fotka z wczorajszej wizyty

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/dscf5700i.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7695/dscf5700i.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Boogie
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Brunon taką kochaną mordkę masz, gdzie Ci ludzie mają oczy!!!! :shake:

A i mam takie pytanie, może trochę nieprzytomne po takim czasie, ale jakoś wcześniej mi się nie nasunęło, a chyba nie pisaliście o tym. Rozumiem, że Brunonek sam z siebie jest przyjazny do innych samców? W przytulisku miał stycznosć tylko z Leonem, który próbował dokonać na nim gwałtu, więc chłopak stanął w swojej samoobronie i wolę się upewnić, że moje odczucia są prawdziwe.

Edited by SkarpetKa
Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś takie pytanie w sprawie Brunonka:


"Witam serdecznie, chcialam zapytac czy Bruno nie przejawia niecheci wobec malych pieskow? Byl by jednym psem w domu ale czasem goscinnie mam pod opieka rocznego pinczerowatego pieska rodzicow. Wazne jest dla mnie czy potrafi zostac sam w domu? Ja i partner pracujemy, mowa tu o ewentualnych kilku godzinach pozostania bez opieki. Pozdrawiam, Marta."

Penny/Maciek czy mogę liczyć na jakąś sugestię, co odpisać? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SkarpetKa']Rozumiem, że Brunonek sam z siebie jest przyjazny do innych samców? W przytulisku miał stycznosć tylko z Leonem, który próbował dokonać na nim gwałtu, więc chłopak stanął w swojej samoobronie i wolę się upewnić, że moje odczucia są prawdziwe.[/QUOTE]

Obecnie Bruno mieszka w jednym boksie z Wendy ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228404-Tr%C3%B3j%C5%82apka-ju%C5%BC-w-Psanatorium"]link[/URL]). Bruno jest bardzo energicznym psiakiem, a także trochę zaczepnym, co Wendy nie zawsze się podoba i pokazuje mu to w dość dosadny sposób (spokojnie, krew się nie leje). Widocznie Wendy nie lubi takich zabaw jakie on preferuje.
Bruno raz miał spotkanie z psem Mundkiem ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226119-Mundek-staruszek-dzi%C5%9B-jecha%C5%82-do-Hoteliku-prosimy-cho%C4%87-o-par%C4%99-groszy"]link[/URL]), który zachował się tak jak Leon - Bruno oczywiście się obronił.

Jeżeli dobrze pamiętam to Bruno nie był sprawdzany z innymi samcami (prócz Mundka) dlatego dużo nie można powiedzieć o jego zachowaniu wobec nich.



[quote name='SkarpetKa'][COLOR=#000000]Dostałam dziś takie pytanie w sprawie Brunonka:[/COLOR]


[COLOR=#000000]"Witam serdecznie, chcialam zapytac czy Bruno nie przejawia niecheci wobec malych pieskow? Byl by jednym psem w domu ale czasem goscinnie mam pod opieka rocznego pinczerowatego pieska rodzicow. Wazne jest dla mnie czy potrafi zostac sam w domu? Ja i partner pracujemy, mowa tu o ewentualnych kilku godzinach pozostania bez opieki. Pozdrawiam, Marta."[/COLOR]

[COLOR=#000000]Penny/Maciek czy mogę liczyć na jakąś sugestię, co odpisać? [/COLOR]:smile: [/QUOTE]


Jeśli chodzi o tego rocznego psiaka to myślę, że nie powinno być problemu. Mały zapewne jest skory do zabaw więc energiczny Bruno powinien mu przypasować.
Bruno w boksie zachowuje czystość, nie szczeka zbyt często oraz nie psuje misek, kocyków, foteli.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak radziłyście, odpisałam. Dzięki! Niestety cisza, odpowiedzi zwrotnej jeszcze nie dostałam.

Dziś Brunuś będzie miał test na kota! Trzymajcie kciuki :) ...a to z tego powodu, że znowu odezwał się ten pan, który już wcześniej o to pytał, a już są pewnie po przeprowadzce, o której ostatnim razem wspominał,więc może, może...tylko Bruno spisz się i nie zjedz kotka!!! :kociak:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...