Jump to content
Dogomania

BRAKUJE 190 ZŁ NA DT :( Mela-mini husky, śliczna, bardzo przyjacielska szczeniorka


ang

Recommended Posts

Dziewczyny, to bardzo przykre co się stało,ze względu na Migotke,ze względu na dzieci, Was którzy byliście do króliczki przywiązani....ale przecież to tylko pies...To się zdarza...Tragedia, ale niestety tak bywa po prostu...

Moja sucz choc wychowana z kotami i najstarsza kocica przyjęła ją kiedyś jak matka, to kota w polach na serio pogoni.
Kiedyś na wsi młodego jakiegoś dopadła, nie mogłam jej odwołać, nie wiem czy mu czegoś nie zrobiła...Strasznie byłam wściekła...tym bardziej,że wiadomo...na wsi jesłi coś to nikt się tym nie przejmie...ale szukałam winy w sobie.Wiem,ze mogłam wtedy poprostu się odwrócić i iść w inna strone kiedy zobaczyłam kociaka na drodze, a nie panicznie odwoływać sukę która dopiero wtedy uważnie zaczęła się rozglądać i namierzyła biedaka...

Ang...no sorry, ale gdzie tu Twoja wina....??
Trzeba ją faktycznie intensywnie ogłaszać, ale ja sama niestety nie dam rady...
mogę w najbliższym czasie jakiś pakiet zrobić, ale potrzebne wsparcie...nie wiem na jakimś bazarku cos wykupić czy jeszcze kogoś poprosic....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Savahna, w końcu to moja tymczasowiczka, to ja prosiłam Jaagę, żeby ją przyjęła...przykro mi teraz strasznie...
wykupię Meli ogłoszenia na jakimś bazarku, tylko muszę się na spoko rozejrzeć wieczorkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incia']Może ja bym jej wieczorem zrobiła ogłoszenia? Czy jest jakis gotowy tekst? I które fotki?[/QUOTE]
Incia, dziękuję Ci bardzo:loveu: tekst jest w pierwszym poście na 3. stronie, a zdjęcia to które uważasz weź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incia']Może ja bym jej wieczorem zrobiła ogłoszenia? Czy jest jakis gotowy tekst? I które fotki?[/QUOTE]Wpisz sobie bystrzaku na gumtree Mela i powinny Ci wyskoczyc ogłoszenia.fotki sa na wątku.Jak sobie nie poradzisz to ci dobra koleżanka wyśle,ale cza się uczyć samodzielności.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']
Tylko ja nic nie poradzę na to, że dzieci jej nie chcą, po tym co zrobiła. Trudno darzyć sympatią psa po czymś takim.[/QUOTE]
wiem, szczególnie, że to był pewnie dzieci ulubieniec....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Wiem, że to tylko pies, a ang nie ma co przepraszać.
Tylko ja nic nie poradzę na to, że dzieci jej nie chcą, po tym co zrobiła. Trudno darzyć sympatią psa po czymś takim.[/QUOTE]
Będziemy ją ogłaszać.Dzisiaj może Incia zrobi śląsk.Ja jej zrobię Kraków.;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc.
Gdzieś czytałam, że ang pytała, czy Mela urosła. Nie, już nie urosła, tylko jakby uszy jej urosły. Do tego po tych upałach, jakie były, wymieniła puchatą sierść na krótszą, bez podszerstka. Czyli przyszły własciciel musi przygotować się na porządnie wyczesywanie.

Mam nadzieję, że po tych ogłoszeniach wreszcie odezwie się ktoś, kto zdecyduje się chociaż przyjechać ją zobaczyć.

Kilka dni temu do Andrzeja ktoś dzwonił i pytał o obie, ale, że na tel. kom, to raczej od Ani102, bo erka podaje chyba tylko domowy. Popytali i już więcej nie odezwali się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Był dzisiaj jeden tel o Melę, ale do budy, w dodatku w domu 2 koty, więc i tak odpada.[/QUOTE]
do budy.... Mela do zwierzaków, zwłaszcza mniejszych serca nie ma (wiem, łagodnie powiedziane), ale do ludzi chyba lgnie, nie wyobrażam sobie nawet takiego stwora w budzie:)

Link to comment
Share on other sites

Erko, no i co, dzwonił ktoś?

Ona ciągle w kojcu zawodzi. Na stałe to nie wyobrażam sobie jej do budy. Zresztą nie wiadomo, czy miałaby wtedy regularne spacery na smyczy, a ona jest już przyzwyczajona do wychodzenia o określonych porach. jak się spacer opóźnia, to szczekaniem dopomina się.
Szybciej Tosia, ale ona jest gładkowłosa, nie ma nawet podszerstka, więc tez odpada, mimo że dobrze stróżuje.

Link to comment
Share on other sites

Mela własnie pojechała do domu z tel. od erki. Będzie mieszkać dwie dzielnice dalej, w bloku. Ma starsze dziecko do towarzystwa.

Oby się zaalimatyzowała, ale dla niej mieszkanie i spacery na smyczy chyba są lepsze nawet, niż dom z ogrodem.

Od Meli został nie wykorzystany tydzień, czyli 63 zł, które wpłacę z powrotem na konto ang.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie zadzwonili od erki, chodziło im ponoć o jakiegoś innego psa, którego już nie było. Zadzwonili więc do mnie, przyjechali i Mela pojechała. Powinni sobie poradzić z nią, fajni. Jak chcesz, to dam Ci na PW do nich telefon, to sobie możesz zadzwonić i porozmawiać.

Nawet nie miałam umów, bo dwa dni temu zużyłam na moje umowy cały tusz. Miałam jedną sztukę, więc musze im zrobić kopię i wysłac pocztą. Szkoda mi było odmówić ich z powodu umowy, bo wiadomo, że psów jest mnóstwo i mogliby się zdecydować na innego. Wszystko zorganizowane w ciągu pół godziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Poczekajmy jeszcze kilka dni ze świętowaniem :). Ludzie pytali o Fantę, czyli sporo mniejszą suczkę od Meli, mam nadzieję,że pokochają Melę.[/QUOTE]
ok,ok, trzymam kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...