Jump to content
Dogomania

Myszka - malutka staruszka MA SWÓJ DOM


choba

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaproponuje może ku[pno karmy Bosch special light z tej aukcji:

[url]http://allegro.pl/bosch-special-light-12-5kg-royal-canin-educ-gift-i2419809064.html[/url]

Co o tym myslicie, jest szansa?
I do tego essential forte w aptece po ok. 25 zł.
I Myszka ma żarła a żarła.

Szukamy dla myszki domu ;> Madzia zdecydowała, że chciałaby brac psy na DT ;>

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że pomysł bardzo dobry, ale to jeszcze inni muszą się wypowiedzieć :)

A co do brania piesków na DT, to naprawdę super, często mamy w schronisku psinki,
które pilnie potrzebują DT, zwłaszcza takie starowinki, którym bardzo ciężko w schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Zaproponuje może ku[pno karmy Bosch special light z tej aukcji:

[URL]http://allegro.pl/bosch-special-light-12-5kg-royal-canin-educ-gift-i2419809064.html[/URL]

Co o tym myslicie, jest szansa?
I do tego essential forte w aptece po ok. 25 zł.
I Myszka ma żarła a żarła.

Szukamy dla myszki domu ;> Madzia zdecydowała, że chciałaby brac psy na DT ;>[/QUOTE]

możesz zamówić karmę ale potrzebna faktura, nie wiem czy na ten lek da się... ale to może na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']A czy saphira móglbys to zamówic, podałabym adres? Będzie mniej roboty z danymi, płatnościa itp, DT tylko odbierze przesyłke i wysle FV.[/QUOTE]

to proszę na pw, lek sami kupicie tak?
postaram się załatwić to dzisiaj, najpóźniej jutro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Karma doszła jakies pól godziny temu, postaramy sie w niedziele na akcji przekazac FV Anecie, tak? Poproszę Madzie o zdjęcia i tekst ;>[/QUOTE]

jak nie poznała jeszcze na tyle Myszki z ogłoszeniami możemy poczekać, jak będzie coś nowego wstawcie na wątek to ją ogłosimy;)

Link to comment
Share on other sites

Te ogloszenia Myszki co miała dobrze ja opisują. Ogolnie mysle, że 10 lat to ona nie ma, tak jak pisalam wczesniej, mysle że 10 to to max. w jej wypadku. Jest bardzo zywiołowa, skora do zabawy, nie załatwia się w domu, idealna dla sooby starszej, jednak wyje, szczeka - domaga sie głośno o swoje, co może byc uciążliwe. Bardzo lubi ta karme special light co została zamówiona, z wszelkich innych boschowskich karm ta chyba zasmakowała jej najbardzieej (i light zwykły), także i nie jest droga w utrzymaniu ;)
W misce ominęła boscha mini jagnięcina&ryż i plując tamtym od razu przeszła do konsumpcji tej, ciesze sie, że mój wybór jej sie spodobał. Ja osobiście wiele w ogłoszeniu bym nie zmieniała, bo naprawde miałyście czuja. Jesli chodzi o ogród to nie lubi wycieczek - harce w domu, w ogrodzie się boi, boi sie także kotów i psów, słucha sie, raczej jest tylko leciutko przygłuchawa jak już, bo doskonale słyszy (szczególnie dźwięk otwieranej lodówki), widzi tez dośc dobrze.

[quote name='saphira18']jak nie poznała jeszcze na tyle Myszki z ogłoszeniami możemy poczekać, jak będzie coś nowego wstawcie na wątek to ją ogłosimy;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

A ja chcialam tylko prosic o mocne zaciskanie kciuków. Myszka w poniedziałek jedzie zrobic sobie wizyte przedadopcyjną i oby Pani nie zraziły jej wycia i marudzenia, bo mędzic to ona potrafi upierdliwie. Myszka byc może zamieszka w centrum Katowic u starszej Pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']A ja chcialam tylko prosic o mocne zaciskanie kciuków. Myszka w poniedziałek jedzie zrobic sobie wizyte przedadopcyjną i oby Pani nie zraziły jej wycia i marudzenia, bo mędzic to ona potrafi upierdliwie. Myszka byc może zamieszka w centrum Katowic u starszej Pani.[/QUOTE]

Super! Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Bounty, masz zapchaną skrzynkę! :)

Czyżby to ta Pani z Koszutki do Was zadzwoniła w sprawie Myszki?

Zostawiłam na targu firmówkę i kilka wydrukowanych zdjęć Myszki, ale pani ze straganu z bluzkami nie było, więc zostawiłam pani od piżam, żeby dała pani od bluzek, która miała przekazać to swojej znajomej :-D
Długi ten łańcuch się zrobił :-D

Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Ojjj chyba nie ta Pani, ta mieszka koło AWF, ale to chyba nie Koszutka? Ja w katowicach niezbyt zorientowana <wstydnis> Pani najpierw zadzwonila do mnie, przesiałam ją, dom zrobił na mnie dobre wrażenie, póxniej umówila sie z Dt Myszki na wizyte, i zobaczymy czy minusy Myszki jej nie zrażą. Pani miała już 2 pieski, niedawno pożegnała poprzedniego. Oba żyły 17 lat, jeden umarł naturalnie, drugi został poddany eutanazji - Pani nie była w stanie dłużej juz go męczyc, i znosić 19 kg. psa ze schodów z 3 piętra, a to naprawde starsza Pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Ojjj chyba nie ta Pani, ta mieszka koło AWF, ale to chyba nie Koszutka? Ja w katowicach niezbyt zorientowana <wstydnis> Pani najpierw zadzwonila do mnie, przesiałam ją, dom zrobił na mnie dobre wrażenie, póxniej umówila sie z Dt Myszki na wizyte, i zobaczymy czy minusy Myszki jej nie zrażą. Pani miała już 2 pieski, niedawno pożegnała poprzedniego. Oba żyły 17 lat, jeden umarł naturalnie, drugi został poddany eutanazji - Pani nie była w stanie dłużej juz go męczyc, i znosić 19 kg. psa ze schodów z 3 piętra, a to naprawde starsza Pani.[/QUOTE]

To nie Koszutka, ale najważniejsze żeby znalazł się dobry kochający domek, i za to mooocno kciuki trzymam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...