Jump to content
Dogomania

Warszawa- 5 letni kotek Kichotek szuka pilnie domu


Beat2010

Recommended Posts

U Kichotka dobrze, choć gdy były cieplejsze  dni zamarzył mu się spacery i bardzo głośno upominał się o nie. Niestety, nie daje sobie nałożyć szelek to i nie ma spacerów :)  Mam zdjecia z bdt to wkleję w wolnym czasie.

 

Z bazarku wpłynęlo na konto KIchotka 618,50zł.

Link to comment
Share on other sites

To po prostu gruby kocurt:-):-)

Ale tak, widać po sierści, że to w końcu zdrowy , zadowolony kotek Kichotek:-) co dom to dom,i człowiek na własność ♥♥♥♥
BDT poświęca dużo czasu na zabawę z Kichotkiem - przed praca, po powrocie do domu , po obiedzie, przed spaniem, w sumie cały czas z przerwami na drzemkę Kichota

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

u KIchotka troszkę zmian, wył jak potępieniec jak były cieplejsze dni, więc na parę dni wylądował znowu w budzie. Pozwiedzał teren, powałęsał się. Wczoraj go odwiozłam do bdt, chyba był zadowolony, bo on bardzo, ale bardzo lubi towarzystwo ludzi. Bdt go wycałowało :), chyba też się stęskniło

 

.Zapiszę , że by wrzucić do rozliczeń-dałam zaliczkowo 50zł, mam 2 zdjęcia rachunkow do wstawienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Dopiero teraz zobaczyłam wpis nakagos, przepraszam m - niektóre koty goni, niektóre omija, parę miesięcy mieszkał w budzie z kotem sąsiadów; ale sam go sobie wybrał .Z psami w domu nie miał kontaktu, przed spacerującymi chowa się w krzakach .Wieczny towarzysz człowieka, aż do zmęczenia ludzi a - głaszcz; baw się ze mną :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...