Jump to content
Dogomania

Warszawa- 5 letni kotek Kichotek szuka pilnie domu


Beat2010

Recommended Posts

[quote name='jotpeg']kawał pięknego kota z tego Kichotka!! :multi: :loveu:
szkoda, ze tak go męczy katarek; zdrówka życzę. :kciuki:[/QUOTE]
niestety, to zapalenie zatok, pewnie zawsze będzie powracać, dziękujemy w imieniu Kichotka za wizytę :), kawał kota to mało powiedziane, to zmieniony genetycznie zwykly kocur :evil_lol: w kocura potwora

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

w Wielką niedzielę, przed zamknięciem pobliskiej lecznicy Kichotek ujawnił się z krwawiącą łapą-wizyta u lekarza, antybiotyki, spóżniony w efekcie obiad świąteczny ;)

[IMG]http://images64.fotosik.pl/930/9a84c52e105f6e8b.jpg[/IMG]
troszkę rachunków za jedzenie KIchotka, a mało nie je , zreszta widać to po jego brzuszku:mad:
Kichotek jest bardzo pomocny przy pracach ogródkowych-pilnuje czy dobrze pielę ogródeku mojej siostry a przede wszystkim czy nie wyrywam jego kocimiętki :evil_lol:. Nawet broni jej własnym , grubym ciałkiem:-o
Byly dwa telefony z ogłoszeń, niestety, nawet nie doszło do poznania osobistego Kichotka, może informacja, że aktualnie jest leczony zniechęciła osoby dzwoniące
[IMG]http://images62.fotosik.pl/910/572866696c267392.jpg[/IMG]

rachunki od stycznia do kwietnia , w sumie na 143,56zł-7,78 ( z ostatniego rachunku nie wykreśliłam wszystkich domowych zakupów) = 135,78zł

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

no i Kichotek jest zapisany na pon do dr Neski, mimo antybiotyków ciągle pociągający, nie ma jak pobrać wymazu do badań, bo właśnie tylko pociągający;) , wchodzi mojej siostrze na kolana, lezy sobie i mruczy, tylko trzeba pilnie uważać, żeby nagle nie odwrócił się i nie capnął łapiną:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dopiero dziś byliśmy u dr-przedtem dał nogę :)

nie jest fajnie-ciągle smarcze, do tego brzydka skóra i futro, zostały pobrane zeskrobiny, krew do badania ( walczył jak LEW :evil_lol:, żeby nie oddać ani kropli), czekamy na wyniki. Narazie ma dostawać witaminki ( prezent od p. dr) i Zinnat, zaplaciłam tylko 60zl wielkie, wielkie dzięki
Musimy zrobić rtg głowy ( 150zł, problem,, że ma być 6 godz bez jedzenia-gdzie go przetrzymać????? mam nadzieję, że dogadam sie z lecznicą i przywiozę 6 godz wcześniej ;)), a jeszcze lepiej rinoskopię nosa-350-400żl, dojazd do GRójca, 100zł-ew, wycinek do badań

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

KIchotkowi wykuopiłam antybiotyk za 17zł ( Zinnat)., wstawie zdjęcie rachunku.
Jutro wielki dzień-łapanka kota i jedziemy na rtg głowy:eviltong: jak nie uda się na żywca, zostawie go na pare godzin, żeby odczekać po ew. zarciu i żeby można było podać głupiego Jasia i zrobić zdjecia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']trzymam kciuki! :)
ale faktycznie Pan Kot cos duzo choruje...[/QUOTE] nieustająco to samo - zatkany nos i problemy z oddychaniem, nie daje się tego wyleczyć, zobaczymy co wyjdzie na rtg, a może uda sie pobrać wymaz do badań, bo normalnie nie ma jak pobrac smarków, bo ich nie widać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

dawni nie byłam u Kichotka, humor mu dopisuje, apetyt, lecz widać po sierści ( matowa, byle jaka ), że zdrowia to ciągle nie ma, nosek zapchany bez przerwy a na rinoskopię brak kasy

 

 

Niektóre zakupy Kichotka  ( mokra karma) 07.07.14 - 79,80zl. 4.08.14 - 74,80zl, wstawię tu zdjęcia rachunków

 

 

rachunek-080914_zps8e54100e.jpg

 

 

 

 

 

kolejne zakupy:,już w pażdzierniku: karma mokra , z rachunku jest dla Kichotka 14,24, karma sucha, wszystko jest kichotkowe 33,96zł, jeszcze odrobaczanie, podwójne ( 2 raz po 2 tyg0< bo z KIchotka wychodziły nicienie, mimo, że miesiąc temu wszystko było odrobaczane, piguły..... ( zapomniałam nazwe, wkleję zdjecie) po 10zł , bo 1 tabletka jest d0 10kg, a on waży ponad 7 :megagrin:

 

jedzenie-1014_zpsd9ea2401.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

KIchotek dostał na zimę nowy śpiwór do budy,    ( 80zł), bardzo twarzowy, do tego  słoma i nowa papa na dachu.

15B0piwoacuter_zps80616074.jpg

 

Byl mail w sprawie adopcji, ale do mieszkania z kotką, nie wiem jak zachowa się przy kocie nie wybranym przez niego, czyli nic z tego, czekamy dalej

Link to comment
Share on other sites

no i Kichotek po rinoskopii :)

ma bliznowca w nosku i polip, w tej chwili nie było do niego dojścia, jak urośnie poznam po zwiększonym chrapliwym oddechu) to kolejna rinoskopia i może wtedy uda się go usunąc. Jedno jest pewne-nie ma zatkanych zatok, pły nie zalega, nic go nie boli.

koszt:350zł zabieg, 53zł-benzyna

 

opis badania:

ENDOVET Wojciech Kowalczyk

Karta informacyjna wizyty

ul. Górska 30/7
00-740 Warszaw a
Telefon: 504 188 874

WłaścicielZwierzę
Kichot

 

Gatunek: Kot

 

Rasa: Mieszaniec
Płeć: samiec
Wiek: 4 lata Telefon
Oznakowanie:

Lekarz prowadzący: Wojciech Kowalczyk
Maść:

Opis wizyty

04/11/2014 15:19: Badanie

Opis badania:

W badaniu rynoskopowym nozdrzy tylnych uwidoczniono bliznę przewężającą kanał nosowo gardłowy nad
podniebieniem miękkim(pierścień) Za przewężeniem uwidoczniono polip 2/3 mm nisko siedzący(nie operacyjny) w
stanie lekkiego zapalenia.

Zalecenia.kontrola endoskopowa za 2-3 m-ce.
Pozostałe struktury ukł. oddechowego bez zmian.


Zabiegi

Endoskopia 3

Wizyta I

Zastosowane leki:

Butomidor 0,2 ml
Domitor 0,1 ml
Bioketan 0,2 ml

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kichotek , we wtorek, pojechał do Bdt , tylko na czas zimy, żeby w tyn roku nie chorowal. Troszkę zdziwiony nowym miejscem, przestraszony nawet, ale już pierwszej nocy bawił się zabawkami :) . Z domu wyniósł używanie kuwety i spanie na kanapie, choć pierwszą noc spędził pod łóżkiem.

Dostał wprawkę na pierwszy miesiąc. mokrą karmę, suchą ( na krócej), żwirek, śmietankę do picia, razem 104, 19zł+transport 20zł.  Po drodze załapał się na chipowanie :megagrin:

 

rachunki-listopad2014_zps04533a84.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kichotek dopiero po tygodniu zacząl sypiać normalnie, tj podczas snu już nie musi być czujny jak to było , gdy mieszkał w budzie. Prze pierwszy tydzień budził się podczas każdego , nawet minimalnego , ruchu czy dżwięku. Taki syndrom bezdonmniaka - ciągla walka o przeżycie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...