Jump to content
Dogomania

Mój bullek dojrzewa MASAKRA


eryka

Recommended Posts

kurcze, moj sie nie chce bawic w ciagu dnia

tak do 14 to nie mam mowy wraca ze spaceru i juz w kime

a co do wyczuwania roznych zlych rzeczy to on jest chyba zamalutki ma 6 miesiecy

a btw: kawy to wytaje mi sie, ze lyzeczka nie zaszkodzi :)

pzdr e&a

Link to comment
Share on other sites

Ja już też mam dość szczekania sama nie wiem na co wystarczy że coś zaburczy w kaloryferze i juz emi szczeka pół godziny.

A rano mała też bardzo nie chce wstawać i muszę ją wyciągać na siłe a ona się chowa ciągle chociaż i tak wie że nie ma wyjścia i musi wyjśc

Link to comment
Share on other sites

Z kawa zrobisz jak zechcesz :roll:

Natomiast, to wyczuwanie niebezpieczenstwa, w jego wieku nie musi byc to niebezpieczenstwo, to moze byc cos co jest dla niego nowe dzwiek, ruch i nie koniecznie chodzi o zabawe.

Teraz to on chce zebys sie nim opiekowala i bronila, za jakies poltora roku, role sie odwroca :wink:

Link to comment
Share on other sites

Moja tez 5.04, dokladnie 11 lat :) .

Jast najpiekniejsza sunia z miotu, jak ksiazka pisze :wink: , ale od poczatku: serce, teraz watroba, nerki, jelito grube w tym malym psiaku ujawnily sie wszystkie, obciazenia genetyczna rasy, zdawalam sobie z tego sprawe i nie zaluje tego, ze ja wybralam!

Mysle ze w innych rekach suni by juz nie bylo.

Bardzo kocham tego malego psa o WIELKIM sercu, dla ludzi i zwierzat.

Zrobie wszystko zeby nie cierpiala, ona mi ufa i poddaje sie wszystkim zabiegom, az lekarze nie moga sie nadziwic.

Link to comment
Share on other sites

To są prawie rówieśnicy , bo Jeep 14.04 skończy 11. Odpukać jest zdrowy i ma tyle energii jakby miał co najmniej 10 lat mniej. No i też pręgus. Możesz zobaczyć jego zdjęcia w galerii na stronie Pumy. Życzę dużo zdrówka dla suni.

Link to comment
Share on other sites

No, nie wyglada na swoje 11 lat, tez jej sie zdarza mimo wszystko pobrykac :wink: , pare osob z tego forum ja zna to wiedza, jaka to slodycz :) .

Dzieki za zyczenia, powiedzialam jej ze inne fajne Bullki sie o nia martwia :wink: .

Macie Wszyscy duze lizniecie w podziece :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...