Jump to content
Dogomania

Figher za nim PIEKŁO WALK DZISIAJ JUZ W DOMU DZIĘKUJEMY


Isadora7

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aka_nina']Jak nikt na FB się nie zainteresuje, to można dołączyć do innego bazarku.[/QUOTE]
Jassssne. Wiesz ja mysle że dopiero jutro wieczorem lub nawet w poniedziałek coś się "zadzieje" bo ludziska się "rozjechali łykendowo" :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem - jestem wolontariuszka w Fundacji - psiak ma duże szanse na powrót do zdrowia - napewno gdy tylko jego stan sie ustabilizuje czeka go prześwietlenie - trzeba sprawdzić co w środku się dzieje, badania krwi itp. Ale myślę ze tak jak ja wszyscy którzy go wspierają są dobrej myśli i niczym nas jego badania nie zaskoczą. Najważniejsze to żeby ktoś go chciał:( zabrał do domu:( bo na razie cisz:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nenufar']Z tego co wiem - jestem wolontariuszka w Fundacji - psiak ma duże szanse na powrót do zdrowia - napewno gdy tylko jego stan sie ustabilizuje czeka go prześwietlenie - trzeba sprawdzić co w środku się dzieje, badania krwi itp. Ale myślę ze tak jak ja wszyscy którzy go wspierają są dobrej myśli i niczym nas jego badania nie zaskoczą. Najważniejsze to żeby ktoś go chciał:( zabrał do domu:( bo na razie cisz:([/QUOTE]

A to naprawdę fajny psiak...
[IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2408/8bb9b436000c25dc4fc3fa1a[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że ktoś go zauważy i pokocha(żeby nie zdrowy rozsądek,to bym stała po niego w kolejce,ale jak na razie dwupak to max ilość sierściuchów w moim domu-bardzo przypomina mi mojego nieżyjącego już Bono,który też był psem po przejściach wyciągniętym za schronu).
Mam nadzieję,że ktoś da mu szansę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaT']Mam nadzieję,że ktoś go zauważy i pokocha(żeby nie zdrowy rozsądek,to bym stała po niego w kolejce,ale jak na razie dwupak to max ilość sierściuchów w moim domu-bardzo przypomina mi mojego nieżyjącego już Bono,który też był psem po przejściach wyciągniętym za schronu).
Mam nadzieję,że ktoś da mu szansę.[/QUOTE]

[quote name='piescofajnyjest']pewnie, ze mu da!!!!!!!
psiak dojdzie do siebie i bedzie dobrze!! zobaczycie:)[/QUOTE]

Chciałabym w to wierzyć, ale póki co to i z pomoca cienko a z domkiem jeszcze bardziej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...