Jump to content
Dogomania

Niepotrzebny śmieć za TM ...


szafra

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4][COLOR=#800080][B]Całe życie przy budzie....
Przerzucony przez schroniskowe, wysokie ogrodzenie piękny psiak, który całe życie wiernie służył człowiekowi.
[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#800080]Całkiem ślepy, nieporadny. [/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=4][COLOR=#800080][B]Stał się niepotrzebnym śmieciem ...[/B]

[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/36620_381986578504625_186764528026832_1006423_41197753_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/551088_381988175171132_186764528026832_1006443_695711213_n.jpg[/IMG]

Na szyi widać wytarty ślad po długoletnim noszeniu wielkiej obroży ...

Psiak przebywa w schronisku dla zwierząt w Jastrzębiu Zdroju, przy ulicy Norwida 50.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślałam, że on staruszek jest, ale futerko ma fajne i nie jest taki siwiutki bardzo. Ciężko powiedzieć. Trzeba by ząbki obejrzeć. On się bał wyjść z budy. Wyszedł tylko przednimi łapkami ( tak jak widać na zdjęciu). Bał się, nic nie widzi pewnie, nie zna terenu. Ciężko mu ...
On jest raczej średnim psiakiem. Ula zrobi mu lepsze zdjęcia w środę, obiecała wziąć aparat.
Jeżeli nie to dopiero w sobotę spróbujemy go z budy wyciągnąć i więcej zdjęć zrobić.
Może z oczkami też dałoby się coś zrobić, żeby widział. Czytałam, że robią takie operacje gdzieś w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie to on nie jest stary tylko zaniedbany. Za ten wytarty kark to bym lała batem. Jak można aż tak nie dbać o swoje zwierze. On jest puchaty a tam tylko skóra, no dobrze, że chociaż skóra. Ma tak szeroko wytarty ten kark jakby chomąto nosił nie obroże.
Gdyby ktoś w pore zauważył co się dzieje myśle, że wzrok dałoby się uratować. Co teraz nie wiem, trzeba by poczytać i poszukać info. Jakiś wet musiałby obejrzeć te oczy i ocenić szanse.
Psiak jest spokojny i bardzo zdezorientowany. :( Normalnie serce mi się ścisnęło jak zobaczyłam jego oczy i ten lęk.

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-SVur4fqzUhQ/T7p8OIGA8yI/AAAAAAAAPL0/FUDtKLsDV7U/s640/schronisko%20038.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja :D

Wiecie co ?!?!?! a może zainspirujemy się tym filmem?!?!? i zrobimy to "COŚ" ;)
Napierw weterynarz, musi ocenić jego stan. A potem zobaczymy może to nie będzie jakiś kosmiczna kwota :cool3: zrobimy ściepę narodową i może psiak będzie widział :cool3:
[url]http://demotywatory.pl/3757553[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spacerowicz']@Szafra: a czy możemy przelewać kasę na konto schroniska? Może zacznijmy od zrzutki na wizytę u weta, a potem zobaczymy, co da się zrobić więcej.[/QUOTE]
Problem w tym, że nasze schronisko nie ma swojego, osobistego konta ...
Nasz schroniskowy wet pewnie obejrzy go wstępnie.

Link to comment
Share on other sites

Będziemy w sobotę to może uda się go na spacer wyciągnąć i może wet będzie w schronisku.

Myślę nad fajnym imieniem dla niego, nie może być taki NN :(

Gotyk, Forest, Mrok, Nemo,....

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

A rozmawiał ktoś z wetem?

A ten spacer to na pewno dobry pomysł? Nie za wcześnie? On nie przyzwyczajony,ledwo się zapoznał z boksem. Może jeszcze trochę odczekac? I gadać do niego na razie.

Myślę żeby wątek na ogólny przenieść, może więcej ludzi zajrzy.

Link to comment
Share on other sites

Nic nie wiem.
Dzisiaj Ula miała być u niego, zrobić zdjęcia i może się dowie czy z wetem ktoś rozmawiał.
Jeżeli nie to będziemy w sobotę w schronisku, będzie wet to podpytamy.
Mam nadzieję, że nie jest chory i nie złapie jakiejś wirusówki.
Spróbuję napisać do moda o przeniesienie - dzięki :p.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...