Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

Wczoraj Zulka była ważona. Wpadła oczywiście do weta jak do kuchni i od razu szukała co by tu chwycić, ona wcale nie boi sie takich wizyt:lol: Waży całe caluskie 5 kg:lol: Zaraz po świętach majowych będzie szczepiona. Jest w bardzo dobrej kondycji i juz nie spędza większosci czasu w kuchni:lol:
Zulka w wydaniu wieczornym
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9348/dscn4481wz9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/1607/dscn4483nf0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Juz jestem. Ale to dogo działa:mad: Gdzie nie zajrzę to czytam o znikających zdjęciach, postach. Co sie dzieje?
Dzieki Wam kochani, ze nie zapomnieliscie o Zulce:lol: Bo Zulka ma sie świetnie:lol: To juz nie jest ta skulona sunia z podwiniętym ogonkiem. Teraz Zula to radosna, zywiołowa psinka; skacze, zaczepia, podgryza nam rece, prowokujke zabawy. A na spacerach trzeba nawet nieraz przywoływac ją do porządku:evil_lol:
[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6616/dscn4486dj0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej szczeniaków z tego nie będzie :evil_lol:
Moja Kropka ma pierwszą cieczkę , a Puniek nie jest wykastrowany :mad:
Caly czas pilnuję , żeby wpuszczać ich i wypuszczać na zmianę :cool1:
Teraz Puniek będzie spal na samym dole , a Kropka na samej górze .
Przynajmniej jego jęków nie będę słyszala :shake:
Istny koszmar :placz:
Ciekawe ile to potrwa :roll:

Link to comment
Share on other sites

No, moja Tolka przed sterylka to miewała cieczki 3 tygodniowe i od pierwszego dnia do ostatniego stadko adoratorów przez całą dobę:shake: A Zula bez wielbicieli i cieczka przez tydzien. Moze Kropka pójdzie w jej ślady? Bo inaczej to faktycznie waleriana zdecydowanie potrzebna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']a ja gdzieś wyczytałam, że cieczka widoczna czy nie zawsze trwa trzy tygodnie - więc Bianko cierpliwości!!![/quote]

[B]Cieczka trwa 21 dni i nawet 21 dnia suczka może zostać pokryta.

[/B]Czy gotowi bylibyście wysłać Zulkę do domu z ogrodem w Poznaniu?
Pani jest wprawdzie zainteresowana Sonią, ale może podsunąć jej do rozważenia propozycję Zulki.Potrzebna szybka decyzja

Link to comment
Share on other sites

Domu nie sprawdzałam. Nie wiem też, czy Pani zdecyduje się na Zulkę . bo Zulka jest w innym typie jak Sonia no i dużo starsza. Zapytałam czy ofertę Zulki przedstawić. W Poznaniu jest supergoga i nie ma problemu ze sprawdzeniem domu. Myślę jednak, że jeżeli ktoś decyduj się i zabiega o pieska z dużymi problemami, to musi psy lubić Jest to dom z ogrodem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...