Jump to content
Dogomania

KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...


paulina02

Recommended Posts

[quote name='Soko']paulinko Twoje serce dla zwierzaków ciągle mieści nowe, a wydaje się że już bardziej rozrosnąć się nie może! Jestem pod wrażeniem Twojej osoby i mam nadzieję że będę takim człowiekiem jak Ty..
Ja sama pomóc nie mogę, ani wziąć ani sprawdzić, ale wierzę że się psiakowi uda..[/QUOTE]
Witajcie Myngey i Soko .Też mam nadzieje że suni się uda ale jestem teraz załamana tam tym pieskiem co nie widzi , co zrobić jak pomóc .Co on ma za życie w brudnym kojcu dzień i noc sam , nikt go nie pogłaska nie przytuli nic się nie dzieje .Te psy w Strzelnie tam są na męke umrą w koncie ktoś je zakopie i nikt nic nie wie , zwierzę się męczy po co takie życie:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Myngey']Witam!
Właśnie przed chwilą rozmawiałyśmy. W razie czego jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam[/QUOTE]
[COLOR=#000000]Witaj jak coś znajdę będe pamiętać o tobie ,szkoda że u ciebie domek nie wypalił ale masz już kotka i musimy o nim też pomyśleć .A Kaśka nie lubi kotów i to człowiek ją tego nauczył..Pozdrawiam .[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Paulina zawiozla Amstafke do "czegos", co nie ma okreslonego statutu prawnego. To jest kilka boksow na terenie Oczyszczalni Sciekow w Strzelnie-Klasztornie.

Na drugi dzien pojechala do niej. Poniewaz [SIZE=4][B][COLOR=#0000cd]Pies nie mial nawet wody natychmiast zostal z tamtad zabrany[/COLOR][/B][/SIZE]:angryy:

Dwa lata lemu Paulina byla tam jedyna wolontariuszka. Dostala zakaz przychodzenia do psow, po opublikowaniu zdjec na N.Klasie pokazujacych zielona wode w miskach, brudne boksy.

Napisalysmy mnostwo skarg do Burmistrza Strzelna. Jakis czas sytuacja bytowa psow byla tam lepsza.

Widac powrocily stare zwyczaje........:angryy: !!

[SIZE=4][B][COLOR=#006400]Czy znajdzie sie organizacja, ktora zrobi tam interwencje? PROSZE O POMOC![/COLOR][/B][/SIZE]

Napisalam do OTOZ-u w Gdynii poniewaz Gmina nie ma podpisanej zadnej umowy ze Schroniskiem. Po wejsciu w zycie nowej Ustawy absolutnie nic nie ruszylo z miejsca.
Jest tak, jak bylo.

[B]Paulina jest jedyna osoba, ktora dwoi sie i troi, zeby pomoc bezdomnym, chorym, po wypadkach psom i kotom.[/B]
Burmistrz ma m-c na odpowiedz Ogolnopolskiemu Tow. Opieki nad Zwierzetami.
Pismo zostalo wyslane 15.maja.

[B][SIZE=5]Te 7-8 psow na Oczyszczalni pozbawione wody w upal jednak czekac nie moga![/SIZE][/B] Osobie odpowiedzialnej za opieke nad psami widac nie chce sie doopy ruszyc!

[B]Jest tam jeden biedak niewidomy.
Czy znajdzie sie dla niego pomoc?[/B]:placz:


Czy Amstafke nie moglaby zabrac Fundacja zajmujaca sie ta rasa?
Pauline nie stac na utrzymanie Jej w Hotelu.

Link to comment
Share on other sites

MURZYN - tak na niego wołaliśmy :-( Yv1958 wstawi zdjęcie pieska które było zrobione dwa lata temu jak tam chodziłam piesek wtedy widział , a teraz jest ślepy .Dlaczego czy był badany , czy miał jakieś leczenie , co się stało .Sam tam w ohydnym miejscu i w ciemnościach , jeżeli ktoś nie pomoże mu jego gehenna , męka będzie trwała miesiącami , nikomu nie potrzebny i w dodatku ślepy .Czym sobie na to zasłużył tym że chciał tylko kochać swojego człowieka , kto może mu pomóc ! albo kto może mu ulżyć w ciemnościach usypiając go , bo ja nie potrafie .A tam jego życie nie ma sensu :-(:-(:-(
DAJE SOBIE GŁOWE Z CIĄĆ ŻE NIKT GO NIE BADAŁ I NIE LECZYŁ , BO PO CO TO TYLKO NIKOMU NIE POTRZEBNY KUNDEL .!

Link to comment
Share on other sites

Piesek jest nadpobudliwy , by musiała go zabrać jakaś organizacja badania itd .Na psy zawsze reagował z agresją , jest nauczony w kojcu więc w domu by brudził .Tym bardziej że nie widzi ciężkie takie zycie już kiedyś z tamtąd zabrałam niewidomego pieska a wet miejscowy powiedział że to od żółtaczki i że będzie widział bo mu to przejdzie .Debil pojechałam do weta do Ina i Stiwek tak mu dałam na imie nie ma szans na wzrok stracił go prawdopodobnie na skutek uderzenia i nic nie można zrobić .Żyje sobie u mnie na działce zna ścieżki , ciągle merda ogonkiem jest szczęśliwy ...

Link to comment
Share on other sites

ja dziś dzwoniłam do toz do emira i jeszcze gdzieś tylko zapomniałam nazwę wszędzie odsyłają do gminy ta nowa ustawa chyba zrobiła więcej szkody jak pożytku , u mnie na wsi jak psy stały na metrowych łańcuchach tak stoją a bezdomne jak latały po gminie tak latają , przeżyć nie mogę owczarka sąsiadów i westa na łańcuchu który całe lata nie jest spuszczany, zamiast białego pudelka smutny szary i brudny z kleszczami(a takich przypadków są tysiące), .Serce pęka na takie widoki , przecież ustawa wyraźnie mówi że pies musi być wypuszczany z kojca i łańcucha ale czego oczekiwać od ludzi jak urzędnik państwowy łamie prawo . Kto daje jeść i pić tym psom na terenie oczyszczalni . Lidka masz numer do gminy jutro zadzwonię i chociaż nerwy wójtowi w waszej gminie popsuję .

Link to comment
Share on other sites

Nie mam by trzeba poszukać w internecie ale wstrzymaj sie do jutra bo czekam za telefonem z Fundacji ale nie wiem czy się nie wycofali bo nie dzwoni i nie odbiera ode mnie .U mnie jak zgłaszam psa na krótkim łańcuchu to jedzie straż i łatwią bo łańcuch musi mieć trzy metry , nawet byłam upierdliwa co do budy straż pojechała i buda stoi nowa .U mnie na zgłoszenie nie moge narzekać bo jak zgłosze zawsze jadą i jest poprawa , bo tym musi się zająć straż ..

Link to comment
Share on other sites

Dziwne żeby żadne Fundacja nie chciała pomóc jej znaleźć dt albo zabrać do siebie :-( .Po co się dwoić i troić co można zrobić samemu , co za los ją czeka :shake:.Proszę kogoś o zrobienie ogłoszeń dla niej bo ja nie potrafie a nie dam rady się nią długo opiekować .Nie mam gdzie jej do siebie zabrać ..Takie to pieskie życie ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']co za los ją czeka :shake:.Proszę kogoś o zrobienie ogłoszeń dla niej bo ja nie potrafie a nie dam rady się nią długo opiekować .Nie mam gdzie jej do siebie zabrać ..Takie to pieskie życie ......[/QUOTE]
Proszę o napisanie tekstu i podesłanie na bazarek ogłoszeniowy.Mam tak wykupiony pakiet.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226752-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-20-30-40-50-60-Zapraszam-do-30-05!/page6"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226752-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-20-30-40-50-60-Zapraszam-do-30-05!/page6[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja to zgubiłam już główny nurt tego wątku i dlatego przestałam tu zaglądać. Dostałam pw z prośbą o pomoc. Przeczytałam raz jeszcze wątek od A do Z i polecam jednak w pierwszym poście napisać aktualne info i prośby, bo np. nagle pojawił się wątek niewidomego psiaka, jakiejś fundacji itp. Nie wiadomo już, czy zbieramy na hotel i np. ogłaszamy, czy co robimy. Warto dopisać także kontakt.

Niestety, nie mamy wolnego DT aby móc sunię zabrać.

Dam o niej info na FB u nas. Póki co bez kontaktu, bo nie ma podanego.

Co z diagnostyką oka suni? Bo to chyba też jest ważne. Chętnie się dorzucę do diagnostyki u okulisty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Proszę o napisanie tekstu i podesłanie na bazarek ogłoszeniowy.Mam tak wykupiony pakiet.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226752-Bazarek-ogłoszeniowy-pakiety-20-30-40-50-60-Zapraszam-do-30-05!/page6[/URL][/QUOTE]

[quote name='Yv1958'][SIZE=5][B]Szukamy kogos, kto zrobi suni ogloszenia[/B][/SIZE]
:modla:[/QUOTE]
czy ktoś czyta wątek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...