Jump to content
Dogomania

Głuchy Dolar dalmatyńczyk - znalazł dom !!wreszcie !! Dziękujemy za DT Dolara :)


lusinda

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za spacerami to jest tak, że Dolar chodzi na takiej długaśnej smyczy, żeby sobie biegał i czuł się swobodny, bo wiadomo, że puścić go całkiem nie można - nie usłyszy wołania, samochodu, innego psa, który byłby agresywny itp. W domu reaguje normalnie, żeby zwrócić jego uwagę trzeba wejść w pole jego widzenia, on jest bardzo usłuchany, zresztą, lubi przebywać z człowiekiem, praktycznie cały czas ma kogoś na oku;))

Link to comment
Share on other sites

To jest DOBRA odpowiedz,.........:diabloti:kusimy dalej.Opisz mira cudo dokładnie,wiesz....... bez cyganienia ,ale wzruszająco.....mam takie wrażenie..... jakby sie mógł zmieścić w pewnym domku u dogomanki powyżej:cool1::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Głuchy Dolar-i co ?Nie zawahałam się ani chwili,żeby go przyjać.Jest najnormalniejszym psem na świecie!A może dlatego ,ze jest głuchy kochamy go bardziej?Nie-Dolar da sie kochać:loveu:.To taki duży przytulak.Przychodzi kładzie głowe na kolanach i prosi ,żeby go pomyziać:)Na hotelik przyjmuje nowych gosci i uwielbia zabawy z nimi.Małe czy duże psy nie ma problemu.Na koty nie zwraca uwagi.Uwielbia wszystko co nazywa się jedzeniem-niestety:shake: tu ma ogranicznik.Kiedy każę mu wyjść:pokazuję palcem i on wychodzi ale nie raz klóci się ze mną szczekając:evil_lol:.Przywołuję go klepiąc ręką po mojej nodze.Na spacery chodzi na smyczy,nie puszczalam go nigdy samego ale wszystkie moje hotelowe psiaki wychodza na smyczy:painting:.

Link to comment
Share on other sites

FiGa, a wiesz, że trzy psy chowają się lepiej niż dwa?? :diabloti: I zobacz jak mało miejsca zajmuje;)

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/532223_339642736113684_2002373784_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/553107_339642796113678_50737683_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563953_339642612780363_1162465666_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W hoteliku Dolar jest bardzo rozpieszczany przez wszystkich domowników a najbardziej przez mojego syna ,który pozwala żeby spał na łóżku:diabloti:.Mam nadzieje,że trafi do domku gdzie również nie zabraknie mu miłości:loveu:.Wydawanie psow do adopcji jest dla mnie zawsze bolesne.Najlepiej zostawilabym je wszystkie-niestety.Najgorsze jest ,że nie umiem:shake: wytłumaczyć psu:u mnie to tylko przystanek,że musisz jechać dalej do prawdziwego domku,gdzie bedziesz miał swojego pana na zawsze.A Dolar jest wyjątkowy.:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...