Jump to content
Dogomania

Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='__Lara']Teraz najważniejsze żeby znaleźć ten transport do Opola.[/QUOTE]
Żałuję,że nie mogę pomóc. Rano wyjeżdżam.Gdyby nie to zawiozłabym Fagunia do Opola. Pociągiem to parę groszy i niedługo. Autem też rzut beretem....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B] [/B]

Witam, wszystkich obecnych na tym watku, milo mi Was poznac [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] Dzieki za pozytywne wypowiedzi pod moim adresem. Naprawde nie jestem potworem!!! mam nadzieje, ze dobro Fago bedzie w tym wypadku priorytetem. Nigdy nie slyszalam, by w Finlandii sprzedawal ktos psy do laboratoriow- na szczescie! Wierze, ze Fago mialby super domek na stale. W Polsce z adopcja na stale nie jest latwo ( no i teraz jeszcze wakacje tuz, tuz) a poza tym stosunek do psiakow tez inny niz tu. Nie wiadomo jakie stala adopcja (jesli taka wogole dla niego sie znajdzie) bedzie miala zakonczenie. W Finlandii jesli ktos decyduje sie na psa, to ma go juz na zawsze. Ludzie sa tutaj jakos bardziej odpowiedzialni. Ten domek, ktory znalazlam jest po prostu perfekt- jest to domek jednorodzinny, sa tam 2 wieksze sunia i 3 konie. Pytalam juz jakis czas temu co zrobia z konmi jak sie zestarzeja, odpowiedzieli, ze beda u nich do smierci. To chyba dobrze o tych ludziach swiadczy... Ja uczestnicze w Polsce w akcjach przeciwko wywozowi koni na rzez, wiec mnie ta ich odpowiedz bardzo ucieszyla. Oczywiscie Wasza jest decyzja, mnie by bylo szkoda , ze Fago ominie taka szansa. Niedawno na fb bylo wydarzenie suni Prady (Prada) zostala wyadoptowana do Londynu i wszystko jest dobrze. W Polsce masa bezdomnych psow, wiec nalezy sie cieszyc, ze ktorys dostanie dobry staly dom za granica. Do Niemiec wysylac psa bym sie bala, ale "nie kazdemu psu na imie Burek" - jeszcze raz powtarzam Finlandia to nie Niemcy! No i ja tu bym byla blisko Fago. Tak jak juz napisalam nie ma tu psow w schroniskach, jesli ktos chce przygarnac jakas bidule to przywozi z Estonii albo np. z Hiszpani. Teraz musimy Fagunia szybko przewiezc do Opola- mam nadzeje, ze transport sie znajdzie. serdecznie pozdrawiam, Malgosia

Ewu, z adopcja moze byc trudno, ale zapraszam w odwiedziny.
Bakusiowa, moj psiak dujezyczny r, rozumie po finsku i polsku, Fagus bedzie musial pobierac nauki finskiego :)


[B] [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shiina']

Witam, wszystkich obecnych na tym watku, milo mi Was poznac [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] Dzieki za pozytywne wypowiedzi pod moim adresem. Naprawde nie jestem potworem!!! mam nadzieje, ze dobro Fago bedzie w tym wypadku priorytetem. Nigdy nie slyszalam, by w Finlandii sprzedawal ktos psy do laboratoriow- na szczescie! Wierze, ze Fago mialby super domek na stale. W Polsce z adopcja na stale nie jest latwo ( no i teraz jeszcze wakacje tuz, tuz) a poza tym stosunek do psiakow tez inny niz tu. Nie wiadomo jakie stala adopcja (jesli taka wogole dla niego sie znajdzie) bedzie miala zakonczenie. W Finlandii jesli ktos decyduje sie na psa, to ma go juz na zawsze. Ludzie sa tutaj jakos bardziej odpowiedzialni. Ten domek, ktory znalazlam jest po prostu perfekt- jest to domek jednorodzinny, sa tam 2 wieksze sunia i 3 konie. Pytalam juz jakis czas temu co zrobia z konmi jak sie zestarzeja, odpowiedzieli, ze beda u nich do smierci. To chyba dobrze o tych ludziach swiadczy... Ja uczestnicze w Polsce w akcjach przeciwko wywozowi koni na rzez, wiec mnie ta ich odpowiedz bardzo ucieszyla. Oczywiscie Wasza jest decyzja, mnie by bylo szkoda , ze Fago ominie taka szansa. Niedawno na fb bylo wydarzenie suni Prady (Prada) zostala wyadoptowana do Londynu i wszystko jest dobrze. W Polsce masa bezdomnych psow, wiec nalezy sie cieszyc, ze ktorys dostanie dobry staly dom za granica. Do Niemiec wysylac psa bym sie bala, ale "nie kazdemu psu na imie Burek" - jeszcze raz powtarzam Finlandia to nie Niemcy! No i ja tu bym byla blisko Fago. Tak jak juz napisalam nie ma tu psow w schroniskach, jesli ktos chce przygarnac jakas bidule to przywozi z Estonii albo np. z Hiszpani. Teraz musimy Fagunia szybko przewiezc do Opola- mam nadzeje, ze transport sie znajdzie. serdecznie pozdrawiam, Malgosia

Ewu, z adopcja moze byc trudno, ale zapraszam w odwiedziny.
Bakusiowa, moj psiak dujezyczny r, rozumie po finsku i polsku, Fagus bedzie musial pobierac nauki finskiego :)


[/QUOTE]
Cudownie:) Całym sercem jestem za wyjazdem Fago. Mam nadzieję,że się uda i Fauguś będzie Finuś:)
Nie ma Pani pojęcia jak się cieszę i dziękuję w imieniu Fago. Widziałam go w punkcie, jest słodki, śliczny. Jak dobrze,że pojedzie do dobrego życia.
Dziękuję za zaproszenie:)

Link to comment
Share on other sites

Ja zamiast pakować walizkę siedzę z wypiekami na dogo i czytam z bijącym sercem wpisy na wątku.
Och Fago nie wiesz nawet co się kroi:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laola::cunao::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']No i co tu taka cisza na wątku....
[B]Pilnie potrzebny transport dla Fagusia na jutro z Pszczyny do Katowice.
Ewentualnie można odebrać Go dzisiaj wieczorem z Punktu i przetrzymać w domu do jutra....[/B][/QUOTE]

Jeszcze nie wiemy, czy Klaudia da rade odebrać Go z Punktu w sobotę... Jeśli tylko dziś, to trzeba chłopaka gdzieś przenocować i dostarczyć do Katowic - wyjazd z nich w sobotę ok. 18 - tej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Jeszcze nie wiemy, czy Klaudia da rade odebrać Go z Punktu w sobotę... Jeśli tylko dziś, to trzeba chłopaka gdzieś przenocować i dostarczyć do Katowic - wyjazd z nich w sobotę ok. 18 - tej.[/QUOTE]

Jest też możliwość odebrania Go w sobotę z Punktu - rozmawiałam wczoraj z Klaudią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B]To znacznie ułatwia sprawę, ale kto sie podejmie odebrania Fagunia i zawiezienia Go do Katowic????[/B][/QUOTE]

Szukamy osoby dysponującej wolnym czasem w sobotę.....lub mogącej przetrzymać Fagusia już od dzisiejszego wieczora...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...