Jump to content
Dogomania

Zmęczona mamusia z pseudo prosi o pomoc! Brak pieniążków na hotelik :(


Recommended Posts

odwiedzam Kodę :)
ja wierzę ,że Koda znajdzie jeszcze wspaniały domek!... ludzi takich którzy dostrzegą całe jej piękno.. to najważniejsze , to które ma w sobie!!!! zasługuje na to , w każdym calu :)
z czasem nauczyłam się ignorować... ludzi do których nie docierają , żadne argumenty... tak trochę ... z zasadą...
... nie sprzeczaj się z idiotami! sciągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem!... tak tylko głośno pomyślałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']poproszę o nowe fotki tymczasowego opiekuna [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG][/QUOTE]

Ja mam takie dwie fotki Koduli:

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3200/p5180002.jpg[/IMG]

[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7856/p5180004.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ona jest przepiękna! proszę ją wycałować ode mnie tak bardzo a to bardzo :*

[quote name='sasha']Dziewczyny mogę jedynie zadeklarować 10 zł deklaracji stałej i tabletki(tylko musicie mi dac znać)na robala w trybie regularnym :) czytam wątek od początku-serce boli,co to biedne suczysko musiało przejść,ech...[/QUOTE]

Może ktoś jeszcze chciałby złożyć jakąś stałą deklarację dla Koduliny tak jak Sasha? Każda nawet najmniejsza deklaracja stała jest bardzo ważna.

Link to comment
Share on other sites

wątek przeczytałam jednym tchem, na moim koncie pustka ale dodam do ulubionych i w przyszłym miesiącu będę pamiętać o Kodzie.
Bardzo przykre to wszystko... szkoda, że Artia nie ma resztek ludzkiej przyzwoitości i nie złożyła choć niewielkiej stałej deklarcji dla psa, który u niej był.

Link to comment
Share on other sites

śliczny pycholek! słodka sunia... tylko... niestety.. oczki smutne :sad:.. <oczy są oknami duszy> tak bardzo widać to u Koduni ale po tym co przeszła... było by dziwne , gdyby było inaczej! i tak widać ,że twarda z niej baba! i nie poddaje się :cool: .. moja Jasieńka jest półtora roku z nami...i jeszcze walczymy z demonami przeszłości... ehhh pewne lęki.. wydaje mi się... pozostaną na zawsze!... po tym co poznałam na dogo :crazyeye:... jak ludzie potrafią podziękować naszym Bracią Mniejszym za ich bezwarunkową miłość ,wierność , oddanie nie jestem zszokowana jak kiedyś na początku... ale też nie jestem w stanie pogodzić się z tym NIGDY! ... Kodusia jest wyjątkową sunią i wierzę ,że znajdzie wspaniały domek na jaki zasługuje!...potrafi dziewczyna chwycić za serce :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xsupergrrrlx']ona jest przepiękna! proszę ją wycałować ode mnie tak bardzo a to bardzo :*



Może ktoś jeszcze chciałby złożyć jakąś stałą deklarację dla Koduliny tak jak Sasha? Każda nawet najmniejsza deklaracja stała jest bardzo ważna.[/QUOTE]
Przyrzekłam sobie że już nigdy nie zdeklaruję stałej oprócz Czesia ale tym słodkim oczom Kody nie mogę odmówić:loveu:.Za dużo też nie mogę ale 20 zł niunia ma stałej ode mnie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...