Jump to content
Dogomania

Piękna Onka już we własnym domku,ale wciąż potrzebuje pomocy!!!


tatankas

Recommended Posts

Tesia czuje się dobrze, właśnie odkryła,że za płotem betonowym chodzą sobie kury i robi co tylko w psiej mocy coby taką jedną upolowac:evil_lol:, kropelkuje jej oczki a nie jest to łatwe, dziewczynka bardzo ruchliwa na 5 kropel jedna wpada do oczka, niestety biegunka nieopanowana ,choc jest już troszke lepiej, podaje jej tylko suchą karmę ,bez żadnych polewek +nifuroksazyd, synuś ma wilczy apetyt i pozwoliłam sobie go ochrzcic i otrzymał imię Hogan ,Tesia ma cudowny chrakter, chyba nie wie po co nosi ząbki .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BajUla']Oj, chyba muszę odwiedzić dziewczynę:lol:, wiem z pierwszej ręki, że cudo niesłychane:lol:.
Dziewczyny, a nie wiadomo, co z tym drugim szczeniakiem? Doszły mnie słuchy, że jest widywany...[/QUOTE]

Niewiemy co z drugim maluchem, ale napewno jest w niebezpieczenstwie !!! Boimy sie tam jechac bo to swiry sa, a na nasza policje nie mozna liczyc. Zeby tak jakis facet nie z Polic z nami pojechal. Musimy cos zrobic, ale pomyslow brak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toz-police']Niewiemy co z drugim maluchem, ale napewno jest w niebezpieczenstwie !!! Boimy sie tam jechac bo to swiry sa, a na nasza policje nie mozna liczyc. Zeby tak jakis facet nie z Polic z nami pojechal. Musimy cos zrobic, ale pomyslow brak[/QUOTE]
gdybym miała auto to podjechałabym i za 50zł i 0,5 l wódeczki byłby nasz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katlis']gdybym miała auto to podjechałabym i za 50zł i 0,5 l wódeczki byłby nasz :)[/QU

No wlasnie chcialysmy zaplacic za innego szczeniaczka, ktory ma 5 tyg. i tez mieszka na tym podworku, ale nas pogonili. Kurcze tam tylko albo z normalna policja, albo z facetami bo inaczej sie nie da.

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal szukam psiaka wilkowatego, lub labkowatego, najlepiej do roku,ale przedstawię tez sunie. Dzisiaj jestem umówioną na telefon, więc powinnam znać wiecej szczegółów.
Raczej Pan jest nastaawiony na labkowatego..., nie spieszy mu sie. Dom + duży ogrodzony wybieg, w domu tylko 3 dorosłe osoby, brak innych zwierząt. Dom w okolicach Wawy. Koszty transportu nie są problemem. Ze Szczecina sam może dowieść. Zgoda na umowę i wizytę. Ale warunkiem jest młody wiek, jak najmłodszy...

Edited by magdola
Link to comment
Share on other sites

No Tessi to jest aniol po prostu.Jest lagodna grzeczna i bardzo kocha wszystkich ludzi,a szczegolnie dzieci. Nadaje sie juz do domku tylko jak mowilismy wczesniej po zakonczeniu karmienia maluszka.No i po sterylizacji moze dochodzic do siebie w nowym domku.

Link to comment
Share on other sites

To są świżutkie zdjęcia Tessi. Dostałam je wczoraj;)
Tessi jak zawsze usmiechnięta:))

G][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1520/a220ead7e11384d8med.jpg[/IMG][/URL][/I
MG]

[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1520/1075e981a96211eamed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1529/985d54656f6481f2med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ten lek co podaje, to powinien po 3 dniach już pomóc i kupa powinna byc normalna, tak jest u moich psów, ale u Tesi to coś innego i powinien tym się zając weterynarz, może się wreszcie odwodnic, wszak pije dużo wody, ale 6-7 rozwolnionek dziennie to nie jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']Ten lek co podaje, to powinien po 3 dniach już pomóc i kupa powinna byc normalna, tak jest u moich psów, ale u Tesi to coś innego i powinien tym się zając weterynarz, może się wreszcie odwodnic, wszak pije dużo wody, ale 6-7 rozwolnionek dziennie to nie jest dobrze.[/QUOTE]
Dziewczyny podajcie jej gastrolit uzupełniający elektrolity. i zabierzcie dziewczyne do weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']A ja bym wypróbowała najzwyklejszą smektę,dzieciom ją podaję ,więc i psu nie zaszkodzi ;)[/QUOTE]
Jasne my tez podawalismy, ale proszek tez mogę przekazać mam go od weta i bardzo szybko hamuje. Robi sie podobnie jak smekte i podaje kilka razy dziennie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toz-police']No tak, tylko kto ten lek zawiezie ? My nie mamy transportu niestety.[/QUOTE]
O mnie chodzi? Bo ja polic nie znam wogole, ale może uda mi sie namówić znajomego tylko gdzie????????I jest problem, jak wspominałam jest pogryziona etykieta, i nie wiem czy data to 02.2012, czy 02.2013... Ale ja jeszcze kilka dni temu swojej podawalismy i było ok...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kulicha']a skąd dokąd trzeba zawieźć ? do Stargardu ?[/QUOTE]

Tak-sunia jest w hoteliku pod Stargardem i tam trzeba lek dostarczyć,a magdola ze Szczecina,więc nie mamy nikogo,kto by pojechał.

[quote name='magdola']O mnie chodzi? Bo ja polic nie znam wogole, ale może uda mi sie namówić znajomego tylko gdzie????????I jest problem, jak wspominałam jest pogryziona etykieta, i nie wiem czy data to 02.2012, czy 02.2013... Ale ja jeszcze kilka dni temu swojej podawalismy i było ok...[/QUOTE]

magdola do Polic nie trzeba,bo po co,z Polic mamy dodatkowe 40km w tą i z powrotem,niestety auta nie mamy tozowego,tylko swoje prywatne,nie zawsze dostępne,a na paliwo też brak :(

Link to comment
Share on other sites

Dziwię się wam zastanawiacie się skąd dokąd przewieźć proszek i za ile i kto to zrobi, a do lekarza psa nie zabierzecie, może wpadniecie na to żeby wyeliminować przyczynę tej kupki a nie skutki poza złą dietą (kasza, ryż) pies może mieć uszkodzone jelita i żaden proszek czy inny środek na biegunkę mu nie pomoże.
Czy suka była odrobaczona? Bo duża ilość robaków też może być przyczyną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Tak-sunia jest w hoteliku pod Stargardem i tam trzeba lek dostarczyć,a magdola ze Szczecina,więc nie mamy nikogo,kto by pojechał.



magdola do Polic nie trzeba,bo po co,z Polic mamy dodatkowe 40km w tą i z powrotem,niestety auta nie mamy tozowego,tylko swoje prywatne,nie zawsze dostępne,a na paliwo też brak :([/QUOTE]
To może poczta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaS']Dziwię się wam zastanawiacie się skąd dokąd przewieźć proszek i za ile i kto to zrobi, a do lekarza psa nie zabierzecie, może wpadniecie na to żeby wyeliminować przyczynę tej kupki a nie skutki poza złą dietą (kasza, ryż) pies może mieć uszkodzone jelita i żaden proszek czy inny środek na biegunkę mu nie pomoże.
Czy suka była odrobaczona? Bo duża ilość robaków też może być przyczyną.[/QUOTE]

Gdyby nie byo problemu z transportem to i nie byłoby o czym gadać.Nie mamy jak do niej dojechać,więc i nie mamy jak jej zabrać do weta.Może się zgłosisz na ochotnika i przewieziesz sunię,my opłacimy weta.Zawsze łatwo psioczyć i się mędrkować,ale jak się nie ma jak pomóc to lepiej się nie odzywać proponuję.

Link to comment
Share on other sites

Ale Tessi dostaje leki.Dzis Arlena byla w szczecinie i u weta wiec jak bedzie miala czas to napisze co i jak.Sunieczka nie byla odrobaczana,bo jak juz pisalam karmi maluszka i wszystkie zabiegi,szczepienia,odrobaczenia itd musza zaczekac do czasu jak juz odstawi sie od niej dzidziusia.Teraz do poniedzialku kropelki do oczow dostaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wariusek']Ale Tessi dostaje leki.Dzis Arlena byla w szczecinie i u weta wiec jak bedzie miala czas to napisze co i jak.Sunieczka nie byla odrobaczana,bo jak juz pisalam karmi maluszka i wszystkie zabiegi,szczepienia,odrobaczenia itd musza zaczekac do czasu jak juz odstawi sie od niej dzidziusia.Teraz do poniedzialku kropelki do oczow dostaje.[/QUOTE]

Nie wiem o co chodzi, ale znalazłam taką wypowiedź weta
[I]"Szczenięta i suki karmiące należy odrobaczyć w 2-3 tyg. po porodzie, a potem co 2 tygodnie powtarzać aż do wydania szczeniąt (po ukończeniu przez nie co najmniej 8 tyg. życia)[/I]. " źródło [URL]http://forum.animalia.pl/read.php?15,397323,398446[/URL], tu jest jeszcze jeden artykuł, w którym lekarz weterynarii stwierdza że suka karmiąca powinna być odrobaczona równocześnie z pierwszym odrobaczeniem szczeniaka źródło [URL]http://www.4lapy.net/porady_lekarskie.html[/URL]. Czy szczeniak był odrobaczony?
I skąd info że maleńkiej nie można odrobaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...