Jump to content
Dogomania

Sunia amstaff w depresji.JUZ W DOMU !!! :)))


Ibanez

Recommended Posts

Nie chcę zapeszać , ale...
[SIZE=6]CHYBA MAM DOM DLA SUNI![/SIZE]
Dostałam telefon, pani oferuje dom z ogrodem.
Mieszkają co prawda w Wielkopolsce, ale myślę, że transport załatwimy.
W domu jest jeden pan, również amstaff, zapytałam otwarcie o rozmnażanie, pani powiedziała, że w ogóle o tym nie myśli, że suczka może być wysterylizowana, a zresztą " są różne sposoby na zapobieganie niechcianej ciąży ". Zapewniała mnie, że nie szuka psa do walk, bo wie, że te psy sa wykorzystywane w takim celu.

Dzwoniła do Ibanez lub Ansie, niestety nikt nie odebrał. Powiedziałam, że dam wam jej numer i się skontaktujecie.

HURRA!

Jednak te ogłoszenia w Alegratce coś dają!

Link to comment
Share on other sites

Pani na pierwszy rzut słuchawką konkretna i rzeczowa. MIła i sympatyczna. Mają już psiego lokatora ale szukają dla niego towarzystwa.Tymczasem zobowiązaliśmy się do bardziej wnikliwego badania jak Dena reaguje na inne psy a pani ze swojej strony zgodziła się na klauzulę o sterylce w umowie adopcyjnej.W okolice Turku gdzie pani mieszka mogli byśmy ją zabrać na początku marca jeśli wszystko dobrze pójdzie bo będziemy w okolicach (chyba). Na razie trzymajcie kciuki a my do końca tygodnia zahaczymy o schron i sprawdzimy jak nasza królewna reaguje na płeć przeciwną.
Rybc!a - wielkie brawa dla Ciebie :Rose: :happy1:
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Przepraszamy, ze sie nie odzywalismy :oops: ale mielismy wyjazd i bardzo duzo zajec ostatnio. Juz odpowiadam: niniejszym informujemy iż sunia Dena jest juz w nowym domku. Osobiscie widzialem domek i poznalem nowa pania. Mysle, ze bedzie jej tam bardzo dobrze. Przed oddaniem sunia byla wykastrowana wiec nie obawiamy sie zapedow hodowlanych mimo iz ma pieknego towarzysza do zabawy w postaci asta - pieska. Prosimy moderatora o przeniesienie watku do rubryki juz w nowym domu:laola: i zarazem dziekujemy bardzo wszystkim , ktorzy sie do tego przyczynili a w szczegolnosci Tobie Rybciu :).Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...