Jump to content
Dogomania

Odinka- biszkoptowa wariatka :)


Nemooo

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Dobrze!
2. Dobrze!
3. Dobrze!

Choć w 3 chodziło właśnie o to zdjęcie! Ale nie o drzwi, lecz o to że Odina leży w tym samym miejscu co Azi :D

[B]Pięknie! Zwycięzcą konkursu jest: Martyna (Hmmm)


[/B]​Podziękujcie jej ;) Zaraz fotka bonusowa :D

Link to comment
Share on other sites

Fota bonusowa :)

Może nie najlepsza, ale fajna.

OTO SĄSIADKA I KOLEŻANKA ODI, FRASZKA! ODI BARDZO LUBI JĄ DENERWOWAĆ! :diabloti:

Oto ona :) Piękny Malamut, Fraszka :D
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-j3Uu39racM4/T8OjS7DV1vI/AAAAAAAAANw/t6Azf89RQr4/s912/DSCF1048.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hmmm']Aza by pewnie pogoniła Odinkę jakby się dowiedziała, że zajęła jej miejsce:evil_lol:[/QUOTE]

A no fakt :)

Szkoda że Odi nie może pobawić się z Azą. Szkoda że nawet jej nie poznała :( Odi bardzo lubi bawić się z innymi psami :)

Teraz w piątek jedziemy do Kalisza do cioci! Ona kocha zwierzęta i ma gospodarstwo... Ma 4 psy (Atosa-owczara niemieckiego, Freda- collie, Reksia- beagla kundelka i Maxa- mieszańca boxera i asta), 3 koty (Stefana, Mańka i Franka), krowy, kury, kaczki, gołębie itp. :D Nie mogę doczekać się kiedy Odi będzie z Nimi szaleć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']śliczna ta Twoja Odi :loveu:
niech ona lepiej się z kurami nie bawi :diabloti:

mam nadzieję, że spotkam ją na spacerze :cool3:[/QUOTE]

Ja mam nadzieję że spotkam Delcię, Holi, Maszę, Igę i Roksię :D

Link to comment
Share on other sites

Ile zdjęć :multi:
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-QGALgap_zG0/T8OiOWFg-hI/AAAAAAAAAJw/r4J6Lk--WcI/s912/DSCF1000.JPG[/url] Odi podziwia widoki :)

[url]https://lh3.googleusercontent.com/-Vv_2ebkvMQ0/T8OiVrfN-BI/AAAAAAAAAKU/MBqihyCol9s/s912/DSCF1008.JPG[/url] o jaka pomocnica :D

[url]https://lh3.googleusercontent.com/-x887Id0QdS0/T8OjFcGGa0I/AAAAAAAAANA/6rKJ47qJL_U/s912/DSCF1040.JPG[/url] słodziutka jest :loveu::loveu::loveu:

Koleżanka Odinki też bardzo ładna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Nemooo']No nie wiem ;)

Ps. do [B]understandme [/B]
W końcu tak czy tak kupiłem tą książkę :p Dziś jadę odebrać :D[/QUOTE]

to miłego czytania ! :):) Ja własnie kończę Misję - jest świetna, szybko się czyta :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze :evil_lol: To jest DIABEŁ WCIELONY! Na wsi u cioci bardzo spodobały jej się kury... Taka zabawka.. Jak ją gryziesz to wydaje dźwięki, lecą pióra, i SAMA UCIEKA :cool3: Na szczęście tylko 2 kury ucierpiały... (tak psychicznie! bo na szczęście byłem i nie pozwoliłem na dalszą "zabawę")... Reksio wyprowadził ją na koniec wsi i musiałem ją gonić :roll: Potem wszędzie na smyczy ;) Atos i Odi to bratnie dusze... Bez przerwy biegali i bawili się razem :) Ogółem wyjazd uważam za udany, oprócz kilku potyczek ;) Mam filmiki ze wspólnej zabawy Atosa i Odi... To kiedyś tam wstawię :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemooo']Dobrze :evil_lol: To jest DIABEŁ WCIELONY! Na wsi u cioci bardzo spodobały jej się kury... Taka zabawka.. Jak ją gryziesz to wydaje dźwięki, lecą pióra, i SAMA UCIEKA :cool3: Na szczęście tylko 2 kury ucierpiały... (tak psychicznie! bo na szczęście byłem i nie pozwoliłem na dalszą "zabawę")... Reksio wyprowadził ją na koniec wsi i musiałem ją gonić :roll: Potem wszędzie na smyczy ;) Atos i Odi to bratnie dusze... Bez przerwy biegali i bawili się razem :) Ogółem wyjazd uważam za udany, oprócz kilku potyczek ;) Mam filmiki ze wspólnej zabawy Atosa i Odi... To kiedyś tam wstawię :eviltong:[/QUOTE]
Fajne zabawki ma Odinka :evil_lol:
Jakie kiedyś wstawię ? :angryy: Teraz :D
Gdzie zdjęcia ? :mad:

Link to comment
Share on other sites

ups.... faktycznie :p To może kiedyś jakiś spacerek ?! :cool3:

Fotek nie mam :( Nie miałem czasu cykać... Mam tylko fotki pojedyncze Atosa, Freda, Reksia, i Maksia.. To tak wieczorkiem wstawię.. A co to filmiku to się jeszcze zastanowię :diabloti:

Ps. Atos Ci się spodoba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemooo']ups.... faktycznie :p To może kiedyś jakiś spacerek ?! :cool3:

Fotek nie mam :( Nie miałem czasu cykać... Mam tylko fotki pojedyncze Atosa, Freda, Reksia, i Maksia.. To tak wieczorkiem wstawię.. A co to filmiku to się jeszcze zastanowię :diabloti:

Ps. Atos Ci się spodoba :)[/QUOTE]
Oooo dobry pomysł :p Spacerek z wielką przyjemnością ;)
Ptysiek jest na etapie umiłowania zabawy i poznawania psiaków więc z pewnością zakocha się w Odince :)

Szkoda, że nie masz zdjęć :(
Ale czekam na fotki Atosa (ciekawi mnie jak wygląda po tym co napisałeś), Freda, Reksia, i Maksia :)
Filmik też ma być !!! :mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...