Jump to content
Dogomania

specjalistyczny sklep sportowy-czy potrzebny?


motyleqq

Czy specjalistyczny sklep sportowy jest według Ciebie potrzebny?  

93 members have voted

  1. 1. Czy specjalistyczny sklep sportowy jest według Ciebie potrzebny?

    • Tak, internetowy
      30
    • Tak, stacjonarny
      2
    • Tak, internetowy i stacjonarny
      56
    • Nie
      5


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gops']było by super jakbyś załatwiła większy wybór rzeczy MAGA w Polsce , oficjalna strona:
[URL]http://www.magweb.cz/[/URL][/QUOTE]

nie działa wersja angielska i nie mogę się połapać :lol: ale dzięki, przeglądam już i będę pisać do Ciebie na PW w tej sprawie


[B]lista zabawek do wyboru i info o rabacie na poprzedniej stronie! [/B]

Link to comment
Share on other sites

A ja myślę, że większe byłoby parcie na szelki czy obroże z cleanruna niż na zabawki. Tym bardziej, że cenowo nie wpadają źle przy np. rogzie. Gdybyś miała zamiar coś w tym kierunku robić, to myślę, że kanadyjski/skandynawski sprzęt zaprzęgowy byłby mile widziany (ale tu jest ryzyko, że nie zejdzie Ci towar)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']A ja myślę, że większe byłoby parcie na szelki czy obroże z cleanruna niż na zabawki. Tym bardziej, że cenowo nie wpadają źle przy np. rogzie. [/QUOTE]

ale z tego co zrozumiałam problem tkwi tutaj:

[quote name='motyleqq']ja będę zamawiać w cenach hurtowych i tylko zabawki z listy są w Cleanrunie dostępne w tej opcji
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

w Cleanrunie nie ma innowacyjnych szelek czy obroży, których nie można dostać na polskim rynku. przynajmniej ja ich nie widziałam. poza tym, tak jak pisze Zuzia, nie wszystko z tego sklepu można zamówić hurtowo. Poza zabawkami, tylko książki i dvd, które już wybrałam więc o to nie pytam.
co do sprzętu zaprzęgowego, mam zamiar, ale potrzebuję kogoś, kto się tą dziedziną u mnie zajmie

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mojego psa, który nie lubi się przeciągać, to zdecydowanie fajną alternatywą są zabawki:
1 - mogłoby być fajną alternatywą piłki na sznurku do przeciągania, coś innego, myśle, że takie futerko nie jednego wybrednego psiaka by zainteresowało, my przynajmniej napewno byśmy spróbowali. Gorzej z rzucaniem pewnie.
13,14 - fajna alternatywa tradycyjnego szarpaka, dla psiaków jak mój który tradycyjny mają w nosie i szybko im się nudzi. ;)

A będą jakieś fajne piłki jeszcze ? Bo na tym nam bardzo zależy. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Jak dla mojego psa, który nie lubi się przeciągać, to zdecydowanie fajną alternatywą są zabawki:
1 - mogłoby być fajną alternatywą piłki na sznurku do przeciągania, coś innego, myśle, że takie futerko nie jednego wybrednego psiaka by zainteresowało, my przynajmniej napewno byśmy spróbowali. Gorzej z rzucaniem pewnie.
13,14 - fajna alternatywa tradycyjnego szarpaka, dla psiaków jak mój który tradycyjny mają w nosie i szybko im się nudzi. ;)

A będą jakieś fajne piłki jeszcze ? Bo na tym nam bardzo zależy. :cool3:[/QUOTE]

dzięki
też myślę że nr 1 kiepsko się rzuca ;)

co masz na myśli pisząc fajne piłki? :lol:

[quote name='anorektyczna.nerka']Zapytaj panią prowadzącą hodowlę Anana Amarok albo [FONT=arial][SIZE=2] Kakrayok Aipa. One startują zawodach albo mogą znać kogoś, kto jest w to bardziej zaangażowany. [/SIZE][/FONT][/QUOTE]

dzięki wielkie za wskazówkę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
co masz na myśli pisząc fajne piłki? :lol:
[/QUOTE]
Czy oprócz tych abażurowych jeszcze jakieś będą ? Bo narazie z tych zabawek, to raczej szarpakowe. :smile:
A mi się marzą jakieś fajne piłki o różnych wielkościach i twardości, np. na sznurku, bo to trudno znaleźć w sklepach. Ale to chyba nadal w sferze marzeń niestety, nigdzie nie widziałam. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Czy oprócz tych abażurowych jeszcze jakieś będą ? Bo narazie z tych zabawek, to raczej szarpakowe. :smile:
A mi się marzą jakieś fajne piłki o różnych wielkościach i twardości, np. na sznurku, bo to trudno znaleźć w sklepach. Ale to chyba nadal w sferze marzeń niestety, nigdzie nie widziałam. :D[/QUOTE]

na pewno będą. będą na pewno te:

[URL]http://www.jwpet.com/dog/cuzdetails.html[/URL]

co do reszty, to w tej chwili nie wiem, ale jeśli są jakieś konkretne piłki, niedostępne w Polsce, a które byś chciała, to daj znać

Link to comment
Share on other sites

wszystkie te futerkowe zabawki jeśli cena będzie w miarę odpowiednia jak na PL:diabloti: są świetne :loveu: :loveu:
szczególnie podoba mi się nr 1, 12,14, 15, 22.

Dużo psów uwielbia futrzaki, ale mało jest takich na prawdę wytrzymałych. Ogólnie bardzo mały wybór jest tego typu zabawek w Polsce

Link to comment
Share on other sites

A nie myśleliście nad tym, żeby sprowadzać piłki planeta:
[URL="http://www.planetdog.com/category.aspx?categoryID=30"]
http://www.planetdog.com/category.aspx?categoryID=30[/URL]

W Pl, sprowadza je chyba tylko eko-pies, gdyby udało się dogadać z nimi żeby sprowadzać je w cenach hurtowych, moglibyście je mieć w konkurencyjnych cenach. Ja w każdym razie byłabym bardzo chętna na ich piłki, podobno sa świetne, ale ceny mnie troche przerażają, ciekawe jak by to wychodziło, ze sprowadzeniem. ;) Zresztą ogólnie mają fajne rzeczy na stronie :smile:


Co do przeszkód, możesz popytać na agilityinfo, tam znają stolarzy, była chyba nawet dyskusja na którymś wątku, którzy robią przeszkody regulaminowe i w miare cenach, może udałoby ci się z którymś dogadać. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']A nie myśleliście nad tym, żeby sprowadzać piłki planeta:
[URL="http://www.planetdog.com/category.aspx?categoryID=30"]
http://www.planetdog.com/category.aspx?categoryID=30[/URL]

W Pl, sprowadza je chyba tylko eko-pies, gdyby udało się dogadać z nimi żeby sprowadzać je w cenach hurtowych, moglibyście je mieć w konkurencyjnych cenach. Ja w każdym razie byłabym bardzo chętna na ich piłki, podobno sa świetne, ale ceny mnie troche przerażają, ciekawe jak by to wychodziło, ze sprowadzeniem. ;) Zresztą ogólnie mają fajne rzeczy na stronie :smile:


Co do przeszkód, możesz popytać na agilityinfo, tam znają stolarzy, była chyba nawet dyskusja na którymś wątku, którzy robią przeszkody regulaminowe i w miare cenach, może udałoby ci się z którymś dogadać. ;)[/QUOTE]

na pewno eko-pies dostaje ceny hurtowe przy zamówieniu. te piłki są po prostu drogie, bo są doskonałej jakości. ja teraz odkupuję jedną taką, to się sama przekonam :)

jeszcze nie jestem pewna, czy od razu będą przeszkody

Link to comment
Share on other sites

no domyślam się że ma je w hurtowych cenach, ale ciekawa jestem ile z cen na stronie to czysty zysk ;) dlatego też chodziło mi o konkurencyjne ceny, co na pewno by zwabiło troche fanów ich piłek. :P
oo zazdroszcze i jestem ciekawa relacji z użytkowania, czy naprawde są warte swojej ceny. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']no domyślam się że ma je w hurtowych cenach, ale ciekawa jestem ile z cen na stronie to czysty zysk ;) dlatego też chodziło mi o konkurencyjne ceny, co na pewno by zwabiło troche fanów ich piłek. :P
oo zazdroszcze i jestem ciekawa relacji z użytkowania, czy naprawde są warte swojej ceny. :smile:[/QUOTE]

zobaczymy, jak są warte, to wtedy pojawią się u mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']natomiast niektóre zabawki są z prawdziwego futra królika
[/QUOTE]

[quote name='motyleqq']wszystko jest albo z prawdziwego futra królika[/QUOTE]

Jak dla mnie dyskwalifikacja na stracie tych zabawek :diabloti:



Oczywiście nie bierz mojej opinii pod wagę w swoich rozwarzaniach - tak tylko piszę, że ja bym na pewno nie kupiła zabawek z króliczym futrem :D Wolę moje futerka - żywe, a Jupik musi się zadowolić innymi zabawkami :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Jak dla mnie dyskwalifikacja na stracie tych zabawek :diabloti:



Oczywiście nie bierz mojej opinii pod wagę w swoich rozwarzaniach - tak tylko piszę, że ja bym na pewno nie kupiła zabawek z króliczym futrem :D Wolę moje futerka - żywe, a Jupik musi się zadowolić innymi zabawkami :D[/QUOTE]

hihi no muszę się liczyć z tym, że nie każdemu to pasuje, ale też wiele osób stawia na jakość. dla Ciebie więc będą te z wełny, żadna owca nie traci życia przy goleniu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...