Jump to content
Dogomania

Bazyl-dlaczego jestem zły?!Nie wiem czemu gryzę...-jest u behawiorysty , brak deklary


Recommended Posts

Chłopak zawieziony:) Po drodze zwymiotował na mnie ale nie szkodzi:) Fotek póki co nie mam bo zawoziłam go w ciągu pracy więc nie miałam za bardzo czasu.Behawiorysta mówi ,że teraz musi mieć co najmniej tydzień by zaklimatyzować się w nowym miejscu zanim zacznie z nim konkretne szkolenia. Zapłaciłam z góry 450 zł za miesiąc pobytu co uaktualniam w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Chłopak zawieziony:) Po drodze zwymiotował na mnie ale nie szkodzi:) Fotek póki co nie mam bo zawoziłam go w ciągu pracy więc nie miałam za bardzo czasu.Behawiorysta mówi ,że teraz musi mieć co najmniej tydzień by zaklimatyzować się w nowym miejscu zanim zacznie z nim konkretne szkolenia. Zapłaciłam z góry 450 zł za miesiąc pobytu co uaktualniam w pierwszym poście.[/QUOTE]*

Ja podczas podróży z Mariankiem miałam to samo...trzykrotnie ;)
Miejmy nadzieję, że się tam nerwusek szybko zaaklimatyzuje, nie będzie zdezorientowany...

Link to comment
Share on other sites

Teraz jestem tydzień na wyjeździe. Behawiorysta powiedział ,że co najmniej tydzień Bazyl musi mieć na aklimatyzację.Zadzwonię do niego po powrocie. On ma mój numer i gdyby coś było nie tak to by do mnie dzwonił. Ale myślę o chłopaku cały czas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Teraz jestem tydzień na wyjeździe. Behawiorysta powiedział ,że co najmniej tydzień Bazyl musi mieć na aklimatyzację.Zadzwonię do niego po powrocie. On ma mój numer i gdyby coś było nie tak to by do mnie dzwonił. Ale myślę o chłopaku cały czas...[/QUOTE]*

Ja też właśnie jutro wyjeżdżam, więc jak już wrócę, to mam nadzieję, że akurat trafię na jakieś wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzisiaj do behawiorysty i Bazyl ma się dobrze. Powiedział ,że jeszcze nie udało mu się nikogo ugryźć chociaż niewątpliwie ma na to ochotę:) Zapinanie smyczy dalej jest problemem ale miejmy nadzieję ,że pomalutku i tego się nauczy. Zajmują się nim na zmianę 3 osoby co jest dobre bo nie uzależni się od jednej tak jak wcześniej ode mnie. Ogólnie behawiorysta powiedział ,że jest fajnym i bardzo pogodnym psiakiem:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem z doskoku, bo neta mam tylko w recepcji, ale musialam zajrzec do Bazylku, juz nie moglam wytrzymam bez dogo, wiec chociaz na te pol godzinki;)

No, bedzie mial troszke pracy behawiorysta niestety, ale dobrze, ze Bazylek ma taka opieke,tak sie staraja to dobrze wrozy na przyszlosc, bo wiedza co robia :)

Link to comment
Share on other sites

Bazyl zaprasza na swój nowy bazarek - stwórz sobie kolekcję płyt w okazyjnych cenach
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229349-Filmoteka-p%C5%82ytoteka-zbierz-kolekcj%C4%99-i-nie-zwlekaj!-dla-Bazyla-OTWARTE-do-26-07-20-00?p=19357720#post19357720[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Konto Bazyla zasiliła kwota 604,50 z poniższego bazarku*

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227371-Markowe-ciuchy-w-okazyjnych-cenach-dla-Bazyla-ROZLICZAM[/URL][/QUOTE]*

Łooo matko! Super kwota!*:crazyeye:*

Lecę się zameldować na kolejnym bazarku dla Bazylka :)

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jeden bazarek dla chłopaka:)
Ciotka Monika się rozkręciła bo potem w sierpniu dłuższy wyjazd a musi Bazylątko zabezpieczyć:)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229386-Wakacje-i-urlop-tylko-z-dobr%C4%85-ksi%C4%85%C5%BCk%C4%85-dla-Bazyla-OTWARTE-do-26-06-20-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']I jeszcze jeden bazarek dla chłopaka:)
Ciotka Monika się rozkręciła bo potem w sierpniu dłuższy wyjazd a musi Bazylątko zabezpieczyć:)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229386-Wakacje-i-urlop-tylko-z-dobrą-książką-dla-Bazyla-OTWARTE-do-26-06-20-00[/URL][/QUOTE]*

I tam również się zameldowałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...