Jump to content
Dogomania

Bazyl-dlaczego jestem zły?!Nie wiem czemu gryzę...-jest u behawiorysty , brak deklary


Recommended Posts

[quote name='paula_t']Nie, jemu bez dwóch zdań potrzeba behawiorysty i jedyną praktycznie możliwością jest hotelik, bo DT się niestety chyba nie znajdzie...[/QUOTE]

No własnie ,znalezienie DT dla takiego killera graniczyłoby z cudem:(

Link to comment
Share on other sites

Musimy dać radę , ja jestem desperatka na jego punkcie , chociaż wiem ,że to ,że tylko mnie zaakcptował jest złe i do niczego nie prowadzi:( Dlatego chcę by trafił do specjalisty i beze mnie chociaż będę usychać z tęsknoty. Bo jak nie kochać killera , który przy tobie zmienia się w baranka:)

Link to comment
Share on other sites

Melduję się ponownie.
Widuję Bazylka codziennie, więc opowiem Wam relacje z mojej strony.
Jeśli chodzi o mój kontakt z nim to jedno wielkie zobojętnienie. Nie głaszczę go specjalnie, nie wtulam się, nie zaczepiam i nie dotykam jego obroży, nie upominam się o nic tak naprawdę. Pozwala mi zabierać miski, sprzątać w boksie i "odsuwać" go gdy chcę wyjść. Zawsze jak kucam podchodzi i się łasi, jednak bardzo rzadko pozwalam sobie na poklepanie po łebku i czułe słówka. Tak jak mówił Michał to psiak, który nie lubi zbytnio czułości i ma swoje granice. Nie ma szans żeby te granice przekroczyć, dlatego żyjemy w zgodzie.
Za każdym razem gdy się ujawniam szczeka jak opętany, skacze na siatkę i stara się zwrócić na siebie uwagę. Dzisiaj widziałam, że rzuca się na widok kota w pobliżu, trzeba będzie mu jakoś zasłonić częściowo kociaki, żeby go nie pobudzać.
Zauważyłam po kastracji różnicę w jego stosunku do ludzi. Może nie ogromną, ale jest trochę spokojniejszy. Trzymajcie kciuki i szukajcie DT a ja chłopaka jutro pozdrowię :)

Link to comment
Share on other sites

Bo Bazyl to się cieszy na widok człowieka , jak ktoś do niego idzie. I faktycznie chce zwrócić uwagę na siebie. On wogóle jest wesołym psiakiem.Na spacerkach jest zainteresowany wszystkim , obwąchuje , merda ogonkiem. Tylko problem jest własnie z robieniem czegoś dotykając go. Wtedy gryzie. A czy on nie lubi czułości to nie wiem. Ja jak usiądę z nim na łące podczas spacery to go z kolan zwalić nie mogę:) A jak przychodzę i kucam by mu smycz zapiąć to mnie z radości prawie przewraca tak skacze:) Myślę ,że psiak ma potencjał i ,że behawiorysta pomoże mu wyeliminować te złe nawyki i nie będzie gryzł. Wiadomo ,że on jakimś super przytulasem nigdy nie będzie ale musi pozwolić coś przy sobie zrobić. Przyszły domek się uprzedzi ,że on nie jest pieszczochem ale nie może gryźć przyszłych Państwa.
Cieszę się ,że po kastracji trochę się wyciszył.
Ag ucałuj go ode mnie i przekaż ,że w weekend znowu czeka nas spacer i parówy:)
A co do kotów to też zauważyłam ,że go mocno irytują bo one są tak bezczelne ,że podchodzą nieraz pod samą siatkę i się gapią:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ag_konin']Bazylo koteczków już nie widzi, więc trochę ciszej się zrobiło :)
Karola rozmawiała z Michałem na temat hotelu, kwota jak z poprzednimi psiakami od nas 450 zł.[/QUOTE]

Wiem , gadałam z Karolą tylko ,że może będzię możliwość w domu a nie w boksie. Czekam na info i Bazyli może jechać się szkolić. A jutro pewnie przyjdę na spacerek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Wiem , gadałam z Karolą tylko ,że może będzię możliwość w domu a nie w boksie. Czekam na info i Bazyli może jechać się szkolić. A jutro pewnie przyjdę na spacerek:)[/QUOTE]

Dla niego domek byłby super rozwiązaniem, bo musi zacząć się przyzwyczajać powolutku i socjalizować. Oby się udało, oby :modla:
To jutro będzie miał super dzień :)

Link to comment
Share on other sites

Bazyl dzisiaj połaził z suczką Asti. Obecność panny nie robi na nim żadnego wrażenia:)

A oto kolejny bazar na chłopaka :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Zameldowałam się na bazarku:)
Dobranoc Bazylku:)[/QUOTE]

Bazyllo dziękuje niezawodnej cioteczce:)
Kocham tego gada małego. On świetnie tupta w miejscu jak coś chce dostać:) Siada , kręci ogonem ale tak ruchem okrężnym i w miejscu tupta przednimi łapami:) Świetny widok:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Bazyllo dziękuje niezawodnej cioteczce:)
Kocham tego gada małego. On świetnie tupta w miejscu jak coś chce dostać:) Siada , kręci ogonem ale tak ruchem okrężnym i w miejscu tupta przednimi łapami:) Świetny widok:)[/QUOTE]

Przynajmniej tyle mogę :oops:
Jaki słodziak:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...