Jump to content
Dogomania

Dolly - kochana owieczka już w nowym domu!


KaroXen

Recommended Posts

A tak w ogóle to dawno tu nie zaglądałam :( trochę miałam na głowie matury i egzamin zawodowy trochę spraw osobistych wszystko zbiegło się w czasie.

Co nowego u Dolly :) Hmm... z nowych rzeczy to może to że Dolly okazała się miłośniczką wody :) Uwielbia się nią bawić, kłapać pyszczkiem i uderzać łapkami, nurkować i w ogóle być mokrą :) Przełamała się również co do zabawek :) nigdy nie chciała się nimi bawić nie interesowały jej wolała raczej obgryzać patyki niż ganiać za zabawką. Jednak ostatnio była wniebowzięta i ganiała za każdą zabawką którą się jej rzuciło. Niestety nie bardzo umie się bawić hehe co prawda pobiegnie za zabawką nawet ją przyniesie ale za nic nie odda :) Jednak nie jest to jakiekolwiek zachowanie agresywne nie broniła zabawki po prostu nie rozumiała że ma ją zostawić :) Trzeba uważać czym się bawi i co je nie mogą to być żadne twarde rzeczy bo Dolly ma chyba poważny problem z ząbkami, krwawią jej dziąsła przy gryzieniu twardszych rzeczy. Wydaje mi się że Dolly będzie psem jednego Pana albo Pani. Po za mną PÓKI CO świata nie widzi :) Uwielbia być głaskana i czochrana, sama zaczepia i szturcha noskiem byle by ją głaskać :) Jest przeurocza :) Co do psów po dłuższej znajomości widać że nie przepada za większymi psami ale też nie zawsze :) Z jednymi się bawi, inne ignoruje a zaś obecności innych nie może znieść. Za to inne psiaki przyciągają ją jak magnez, każdego chciałaby bardzo szczegółowo poznać, sprawdzić mu uszka, pyszczek i wszystko wszystko inne :) Co niestety nie każdemu się podoba :) Jednak Dolly to na prawdę słodka psina, zasługuje na nowy kochający dom, z resztą jak każdy psiak. Mam nadzieje że już wkrótce jej się poszczęści i spędzi wakacje z nową rodziną :)

Uff... ale się rozpisałam :) Trzymajcie kciuki za Dolly :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jestem właśnie po telefonie do nowych właścicieli Dolly. Bardzo udana rozmowa ! :) Dolly mieszka w Łaziskach, na początku była trochę zagubiona ale teraz już szaleje z nową rodziną. Państwo mają 3letnią córkę którą Dolly uwielbia i nie spuszcza z oka. Nasza kochana sunia została obcięta u fryzjera i wygląda i czuje się teraz o niebo lepiej. Wszyscy są Dollaczkiem zachwyceni. Sąsiedzi mówią że wygląda jak szczeniak owczarka belgijskiego :) Państwo nie mogli się nią nachwalić mówią że jest bardzo grzeczna i spokojna. Nie mają z nią żadnych problemów. Bardzo się cieszą że zadzwoniłam i zapraszają na wizytę kiedy tylko będę chciała. Opowiadali że Dollaczek był z nimi na spacerze nad wodą i oczywiście wybawiła się za wsze czasy :) W najbliższych dniach będą ją brali do weterynarza żeby ją zbadał kontrolnie. Także jestem przeszczęśliwa, ludzie są fantastyczni. Dolly na prawdę się poszczęściło oby więcej takich domków. :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...