Jump to content
Dogomania

Fiodor, owczarek środkowoazjatycki JUŻ W NOWYM DOMU !!!


maciaszek

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maciaszek']Dzwoniłam do schroniska, o Fiodora nadal nikt nie pyta.[/QUOTE]

Niestety nie jest łatwo o dom, dobry dom dla CAO, trzeba uzbroić się w cierpliwość. A dobre zdjęcia wyczesanego misia bardzo by pomogły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']ylko czyschronisko pozwoli go zabrać na zdjęcia i czy zechce wyprać mu futerko????[/QUOTE]Obawiam się, że będzie z tym problem. Fiodora nie da się zapiąć (więc jak go wyprowadzić?!). Wszelkie manewry wokół szyi i głowy powodują, że się złości. Poza tym jest problem z wprowadzeniem go do boksu, nie chce tam wejść i trzeba to robić na siłę, a wtedy misiek zamienia się w złego niedźwiedzia...
Nie oznacza to, że odpuszczę. Będę próbować rozmawiać ze schronem i myśleć jak to rozwiązać.

Link to comment
Share on other sites

Tak, sympatyczny facet i rozsądny! Gwarantuje bardzo dobre warunki psu. Fiodor jutro jedzie do domu, sorki że nie pisałam wcześniej, jestem w pracy i w natłoku zajęć zapomniałam! :oops:

Jutro Fiodor będzie hulał na zielonej trawce! :multi:
Pan dziś już był po lek dla psa, żeby się nie denerwował w czasie podroży samochodem, wet w schronisku mu poda przed podróżą! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Tak, sympatyczny facet i rozsądny! Gwarantuje bardzo dobre warunki psu. Fiodor jutro jedzie do domu, sorki że nie pisałam wcześniej, jestem w pracy i w natłoku zajęć zapomniałam! :oops:

Jutro Fiodor będzie hulał na zielonej trawce! :multi:
Pan dziś już był po lek dla psa, żeby się nie denerwował w czasie podroży samochodem, wet w schronisku mu poda przed podróżą! :evil_lol:[/QUOTE]


Jestem pod wrażeniem szybkości akcji :lol::lol: Bardzo się ciesze

Link to comment
Share on other sites

O matko, nie było mnie w kompie przez 2 dni, a tu takie wieści :multi:.
Czekam, z niecierpliwością, na info czy Fiodor już poza schroniskiem.
Mam nadzieję, że to nie tylko fajny, ale i odpowiedzialny domek i z ewentualnymi problemami będzie pracował.
Ale się cieszę :)! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Pracownik, który był pod wieczór nie wiedział czy Fiodor poszedł do domu, na jego zmianie nie poszedł, ale szukaliśmy go w boksie i nie było Fiodorka, więc na 99,9% poszedł do domu. Nie wypada mi tak późno dzwonić do teraźniejszego opiekuna Fiodora, jutro potwierdzę na 100%, na stronie schroniska tez go już nie ma!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Pracownik, który był pod wieczór nie wiedział czy Fiodor poszedł do domu, na jego zmianie nie poszedł, ale szukaliśmy go w boksie i nie było Fiodorka, więc na 99,9% poszedł do domu. Nie wypada mi tak późno dzwonić do teraźniejszego opiekuna Fiodora, jutro potwierdzę na 100%, na stronie schroniska tez go już nie ma![/QUOTE]



Czyli wychodzi na to, że chyba poszedł do domu:) Jak zadzwonisz, to daj znać, ja w takim razie już nie będę wydzwaniać do Pana, wystarczy jedna pytająca:) niech się zaznajamiają w spokoju :)

Link to comment
Share on other sites

Mam świetnie wieści!
Fiodor jest cudownym psem, Pan nie może się go nachwalić!

Bał się jedynie, bo spał aż do 21:00, aż zadzwonił do weterynarza. Położył go na posłaniu przykrył kołdrą żeby się nie wyziębił. Gdy się obudził machał do wszystkich ogonem, to misiak, który uwielbia przytulanie, głaskanie, czochranie, macha ogonem do wszystkich i chodzi do każdego na pieszczotki.
Opiekun wyczesał z niego 2 wiadra kłaków i zmienił teraz kolor, na białej sierści ma parę czarnych lat i malutkie brązowe wstawki.
Nie potrafi chodzić na smyczy, ale jest wyszkolony, bez smyczy na komendę chodzi jak przyklejony do nogi, na komendę natychmiast staje, na komendę siada. Jest niebywale posłuszny.
Jest bardzo wychudzony i na razie dopóki nie nabierze ciała Pan wstydzi się go puszczać na ogród graniczący z chodnikiem, powiedział, że musi przytyć bo inaczej palcami by go wytykali, a po wyczesaniu mocno stracił z figury i sterczą mu kości, określono go jako szkieletora.
Cała rodzina jest nim zachwycona, pies tez bardzo wszystkich polubił i cały czas macha ogonem.
Ma cały czas dostępne jedzenie, ale nie jest łakomy. Obecnie biega na ogrodzie połączonym z kojcem, ma na razie 4 ary, ale jak przytyje cała posesja będzie należała do niego i teren będzie miał dość rozległy.
Z suczką wyżlicą się polubili i są do siebie bardzo przychylnie nastawieni.

Gdy dzwoniłam bawił się z sunią i opiekunem w ogrodzie.

Zdjęcia dostaniemy za 2 tygodnie, bo opiekun powiedział, że takiego szklieletora fotografować nie będzie!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mam świetnie wieści!
Fiodor jest cudownym psem, Pan nie może się go nachwalić!

Bał się jedynie, bo spał aż do 21:00, aż zadzwonił do weterynarza. Położył go na posłaniu przykrył kołdrą żeby się nie wyziębił. Gdy się obudził machał do wszystkich ogonem, to misiak, który uwielbia przytulanie, głaskanie, czochranie, macha ogonem do wszystkich i chodzi do każdego na pieszczotki.
Opiekun wyczesał z niego 2 wiadra kłaków i zmienił teraz kolor, na białej sierści ma parę czarnych lat i malutkie brązowe wstawki.
Nie potrafi chodzić na smyczy, ale jest wyszkolony, bez smyczy na komendę chodzi jak przyklejony do nogi, na komendę natychmiast staje, na komendę siada. Jest niebywale posłuszny.
Jest bardzo wychudzony i na razie dopóki nie nabierze ciała Pan wstydzi się go puszczać na ogród graniczący z chodnikiem, powiedział, że musi przytyć bo inaczej palcami by go wytykali, a po wyczesaniu mocno stracił z figury i sterczą mu kości, określono go jako szkieletora.
Cała rodzina jest nim zachwycona, pies tez bardzo wszystkich polubił i cały czas macha ogonem.
Ma cały czas dostępne jedzenie, ale nie jest łakomy. Obecnie biega na ogrodzie połączonym z kojcem, ma na razie 4 ary, ale jak przytyje cała posesja będzie należała do niego i teren będzie miał dość rozległy.
Z suczką wyżlicą się polubili i są do siebie bardzo przychylnie nastawieni.

Gdy dzwoniłam bawił się z sunią i opiekunem w ogrodzie.

Zdjęcia dostaniemy za 2 tygodnie, bo opiekun powiedział, że takiego szkieletora fotografować nie będzie!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...