Jump to content
Dogomania

ARON - w typie nowofundlanda - po cięzkiej walce - nareszcie w NOWYM DOMU -


kapuszek

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, wakacyjnie :)

 

U nas wszystko w jak najlepszym porządku.

Aronek zdrowy i piękny.

Livia ma drobne kłopoty z tarczycą, ale już dostaje leki i wydaje się, że idzie ku dobremu.

Na początku sierpnia mamy badanie kontrolne.

 

To niesamowite, ale 21 lipca miną 3 lata jak Aron został członkiem naszej rodziny - dacie wiarę ?

Ile to psiątko wniosło szczęścia i radości do naszego domu, jest przekochany i taki mądry.

Rozumie każde wypowiedziane do niego słowo, reaguje na każdy gest.

 

NASZ CUDOWNY PRZYJACIEL !

DZIĘKUJEMY WAM ZA NIEGO, SZCZEGÓLNIE WSPANIAŁEJ PANI JOLI !!!

 

Wstyd mi za brak fotek, ale obiecuję poprawę ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak- to niesamowite :)  to dziś właśnie mijają te trzy lata.  Aronek wstał rankiem wyjątkowo radosny jakby wiedział, że ma  święto :)  A i Livka była bardziej aktywna i ciągle rano żebrały smakosie - zresztą z powodzeniem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ale macie cudne te psiaki! Ciekawe, czy one zdają sobie z tego sprawę jak im dobrze....:) Aronek swoje przeszedł- to pewnie tak. Mój szczekaczek u nas praktycznie od urodzenia. To sobie myśli, że takie własnie jest pieskie życie - spacerki, dobre żarełko, drapanie po brzuszku i ...spanie w łóżku! :) Życzyłabym takiego "pieskiego" życia wszystkim futrzakom....bo tak w końcu powinno być! No może w niektórych przypadkach bez tego łóżka :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witajcie :)

Dawno się nie odzywaliśmy więc pora się wszystkim przypomnieć.

Wszystko u nas w porządku. Psiaki zdrowe i kochane jak zawsze.

Livcia to już starsza dama, ale daje radę. Troszkę jej tylne łapki słabną, ale wspomagamy je arthrofosem . Potrafi nas czasem jeszcze zadziwić swoją kondycją.

Aron ... i tu mogłabym się rozpływać w nieskończoność ... to po prostu psiak idealny.

Nie tak dawno rozmawialiśmy z TZ-tem, że Aronek jest dla nas nagrodą za te wszystkie dramaty, które musieliśmy przeżywać z Nikodemem(*), a potem Wiktorkiem(*) w przeciągu niespełna roku :(

Jota napisała, że w niektórych przypadkach bez łóżka :) z Aronkem by to nie przeszło, ładuje się do łóżka jako pierwszy hi hi, potem z niego wyłazi by wrócić jeszcze kilka razy w ciągu nocy. Najpiękniejszy, przesłodki widok - raz tuli się do mnie, raz do TZ-ta ;)

Jest piękna pogoda może uda mi się cyknąć jakieś fajne fotki.

To na razie ...

Pa !

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Może uda mi się pocykać w ten długi weekend - mam ciągły deficyt czasowy :(

Zapomniałam Wam jeszcze powiedzieć, że nasz Aron rozumie każde wypowiedziane przez nas słowo - język ludzi nie jest mu obcy, tylko odpowiedzieć nie potrafi ;)

Ma swoje psie sympatie i antypatie, raz nawet szczerzył zębole i warczał na jednego wybitnie wkurzająco szczekającego za ogrodzeniem psiura - nie polubili się od pierwszego wejrzenia.

Poza tym to pies ANIOŁ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...