Jump to content
Dogomania

Welka ida 20-22.07.2012 cac,cacib


Quirk

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marchewkowy']my mamy potwierdzenie :) Dziś w nocy wyjazd :D Do zobaczenia![/QUOTE]

Moi już na miejscu :)
dostałam smsa: "My już w hotelu. Strasznie duszno. Ciężka droga przez góry."
Także szerokości i sukcesów wyjeżdżającym życzę :)

Link to comment
Share on other sites

mam relację z drogi :eviltong:
4 godziny do Lublina... i 9 godzin od Lublina do Kosic - podobno bardzo ciasno na drodze i ruch wahadłowy, lepiej wziąć trochę czasu na zaś, bo przez ruch wahadłowy droga zapchana.

Edited by mychaaaaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie byłam kierowcą, więc dokładnie nie odpowiem. Ale byly i na terenie PL i na SK. Ale w PL bylo ich więcej...
Sorki, ale naprawde nie pamiętam dokładniej...

pzdr.[/QUOTE]

My chyba nie jedziemy tą samą drogą, co Wy, więc jest nadizeja, że będzie OK ;-)

Link to comment
Share on other sites

Na stronie godkia na trasie Rzeszów-Barwinek są pokazane 2 wahadła - jedno duże Jasienica Rosielna-Iskrzynia i drugie mniejsze Dukla-Barwinek.

Na tym pierwszym średnie opóźnienie sięga prawie godziny! Mam jednak nadzieję że w niedzielę o 6 rano nie będzie tak strasznie...

Link to comment
Share on other sites

My już w domciu:) Pogoda masakra, nerwy przy wjeździe, awantura z obsługo i .... pomogło :)
Aoto nie utoneło jak próbowali mi wmówić:) Psy w miarę panującej pogody suche a wyniki ......
no cóż Velka Ida chyba nas lubi hihihihi

Lofty Desperado drugi rok z rzędu Best of Day !!!!!
Jutro wracamy oby tylko nie lało :)

Link to comment
Share on other sites

My zadowoleni :)
w oba dni Hanuś doskonały I, CAC.
Dostał sporo miłych słów, ładnie się pokazał (a z tym mamy największy problem, bo to stworzonko antywystawowe :evil_lol:)
Pierwszego dnia można powiedzieć, że w dorosłych psach był jakby drugi (przy porównaniu o BOS sędzia głośno uzasadniał wybór dlaczego nie Hanuś, a pies z championów, reszta nie była uzasadniana - ale pies w championach i tak był faworytem na BOB i w oba dni BOB dostał całkowicie zasłużenie - więc i tak bosko :loveu:).
Drugiego dnia pogoda straszna, wszystkie psy w błocie, mój TŻ prawie się wywrócił przy odstawianiu psu łap, bo się pośliznął na błocie, więc sędzia kazał tylko stać :evil_lol: nie udało nam się załapać res. CACIB, ale i tak zaczęliśmy championat Słowacji i jesteśmy bardzo zadowoleni :multi:

Link to comment
Share on other sites

My wróciliśmy także zadowoleni ponieważ chart polski Pan Tadeusz PERO ze zdobytym CAC-em na wystawie w piątek, zakończył championat słowacki.
Dodam zniesmaczona, że Słowacy strasznie skomplikowali otrzymanie dyplomu.
[U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/psamg.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4691/psamg.jpg[/IMG][/URL]

[/U][I]fot. dzięki uprzejmości p. Agnieszki Jędrzejczak
[/I]

Edited by resurgam
błąd
Link to comment
Share on other sites

my również w dobrych humorach ;)

byliśmy tylko w niedzielę i nasze boksery:
CAR Perła Roztocza w klasie baby wybitnie obiecująca i oddelegowany na BIS ;)
ARIELLE Perła Roztocza w klasie pośredniej dosk. CAC, resCACIB :)

jakie są wymogi na Championa Słowacji? - bo w sumie nie do końca wiem :)

Link to comment
Share on other sites

Na Championa Słowacji potrzebne są:

4xCAC w tym przynajmniej jeden na wystawie międzynarodowej od dwoch różnych sędziów.
CAC-e muszą być zdobyte w dwóch sezonach wystawowych.
Sezon wystawowy to rok kalendarzowy.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quirk']Na Championa Słowacji potrzebne są:

4xCAC w tym przynajmniej jeden na wystawie międzynarodowej od dwoch różnych sędziów.
CAC-e muszą być zdobyte w dwóch sezonach wystawowych.
Sezon wystawowy to rok kalendarzowy.

Pozdrawiam.[/QUOTE]

A z certyfikatem użytkowości tylko 2 CAC-e otrzymane w dwóch sezonach wystawowych od dwóch różnych sędziów - jeden z wystawy międzynarodowej, drugi z wystawy krajowej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...