Jump to content
Dogomania

Welka ida 20-22.07.2012 cac,cacib


Quirk

Recommended Posts

W lipcu wybieramy się do Wielkiej Idy(Słowacja).
[URL]http://www.dogfestival.sk/[/URL]

Mam jeszcze dwa wolne miejsca. Zapraszam, pierwszy termin do 20 kwietnia. Dwie wystawy kosztują 40euro.
Jedziemy z Warszawy prze Rzeszów, na wszystkie dni.

Pozdrawiam
Dorota

Edited by Quirk
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Quirk']A dlaczego "brrry"? coś tam było nie tak?
Ja jadę pierwszy raz.[/QUOTE]
Poczytaj zeszłoroczne relacje z wystawy: okolica STRASZNA ! Przejeżdża się przez dzielnicę cygańskiej biedoty , stada gołych brudnych dzieci się mija, rudery w których mieszkają i jeszcze potem sporo pałętających się cyganiątek ( nie gołych już :) ) po terenie wystawy . Sam teren też nieciekawy : w jakimś niby-parku, teren błotnisty, ziemia czarna, mało miejsca na namioty . Generalnie wystawić się i szybko stamtąd spadać !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Poczytaj zeszłoroczne relacje z wystawy: okolica STRASZNA ! Przejeżdża się przez dzielnicę cygańskiej biedoty , stada gołych brudnych dzieci się mija, rudery w których mieszkają i jeszcze potem sporo pałętających się cyganiątek ( nie gołych już :) ) po terenie wystawy . Sam teren też nieciekawy : w jakimś niby-parku, teren błotnisty, ziemia czarna, mało miejsca na namioty . Generalnie wystawić się i szybko stamtąd spadać ![/QUOTE]
A na stronie organizatora teren wystawy tak przyciąga ;).

Link to comment
Share on other sites

Ja planuje się wybrać (no nie mam za bardzo wyboru ;) ).
Służę transportem (nocleg w trakcie poszukiwań, ale już mamy z przyjaciółmi fantastyczne miejsce na oku - dużo zieleni i tylko kilkanaście km od Wielkiej Idy) - jadę ze Śląska przez Krk itd. (I grupa FCI). jak coś to: [email][email protected][/email]

Co do terenu samej wystawy, to miejsce ciekawe, dużo zieleni dość obszerne ringi, ale poza nieco ciasnawo; może jedynie widownia w 50% "zaskakująca", ale naszej ekipy nie spotkał żaden niemiły incydent.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Oferujemy transport na Wielką Idę :) info -> [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227647-Oferuj%C4%99-trasport-na-wystaw%C4%99-Ve%C4%BEk%C3%A1-Ida-S%C5%82owacja-lipiec-2012?p=19159608#post19159608"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227647-Oferuj%C4%99-trasport-na-wystaw%C4%99-Ve%C4%BEk%C3%A1-Ida-S%C5%82owacja-lipiec-2012?p=19159608#post19159608[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...