Jump to content
Dogomania

Czy wasze samojedy szczekają?Ile?


ofca

Recommended Posts

Moje generalnie nie szczekaja duzo.King od czasu do czasu poszczeka od niechcenia, tak jakby wolal posluchac swojego glosu niz cos konkretnego "powiedziec" :D Hoto natomiast szczeka bardzo rzadko, raczej "pohukuje" sobie a to z radosci, a to sie na cos uzala, a to sobie pomstuje pod nosem. Slodko to wyglada jak tak siedzi sibie i sie odgraza pohukujac sobie :D

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy pieszecie, że raczej mało szczekają.

Ja to też potwierdzam, bo słychać Ursę jak jest rozbawiona to wtedy cieńko piszczy, a jak odpowiada innym psom (czasami) to pohukuje.

Dla nasz jest to wielka ulga, że ona należy raczej do mniej szczekających, bo nasz Kubuś to się drze bez powodu b. często.

I tak szczęście, że jest już głuchawy i nie zawsze usłyszy dzwonek albo szczekające psy w okolicy.

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony 6 to duzo, z drugiej to nic w porownaniu np. z wlascicielami husky. Pamietam jak chyba rok czy dwa lata temu zalozylam tu jakis temat o samoyedach, NIC, zadnedo odzewu :roll: a dzisiaj :P

Kingowi zdaza sie czasem zapomniec w swoim szczekaniu, szczegolnie jak bawi sie z mala Dasza, trzeba go wtedy upomniec i cichnie :D

Link to comment
Share on other sites

Moja pływała latem, szczególnie jak chodziła nad jezioro z moim tatą

A pewnego razu puściłam ją na plaży (na szczęście było mało plażowiczów) a Ursa z wielkiego szczęścia zaczęła skakać po wodzie i tarzać się po piasku a nastepnie wskoczyła na kolana obcemu facetowi.

Wyobrażacie sobie jaki wstyd :oops:

Na szczęście było to miłośnik psów, bo sam był z goldenem, więc się tylko śmiał.

Inaczej mogłam mieć nieźle przechlapane

Link to comment
Share on other sites

czakaj ofca, pomogę Ci:

fsamojede326.jpg

Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Moje Malamuty wszystkie plywają, nawet na zimowych spacerach nad morzem:

splyw1.jpg

splyw2.jpg

splyw3.jpg

splyw4.jpg

Co do AZZISA, to jeszcze nie wiem, bo to latosi szczeniak, czyli testować pływanie to my będziemy latem tego roku. A jeśli będzie pływał, to i zdjecia zamieszczę :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...