Jump to content
Dogomania

Jak to jest z tymi imionami?


Bila

Recommended Posts

U mnie tez jest tego duzo :D Rodowodowo starszy to Funt,a to mi jakos nie pasowalo-takie oschle..Znajomi swego czasu wolali a mnie Fisza(przerobili szereg innych okreslen,ale to sie dziwnym trafem przyjelo) i stwierdzili,ze pies Fiszy musi byc Fiszer.

Mowie do niego roznie-Fisz,Fiszmac,Macfisz i Macfiszon,Fiszko,Fiszerek,Fiiszencjusz,ciolek,glab,ciul(to chyba niecenzuralne :wink: ),zabka,pieknosci,malenstwo,swinko,sloneczko.

Zas drugi mlodszy rodowodowo zwie sie Underground Velvet i poczatkowo mial byc Velvet.Ale jakos po drodze z Francji do znajomej w Belgii pomyslalam o psie,ktory swego czasu u nas byl.Byl synem Almerak Pipers Dream.I tak pomyslalam o muzyce i Pied Piper i z tego narodzil sie Pepper.Do tego znajoma stwierdzila,ze mlody chodzi jak sierzant.No wiec zostal sierzant Pepper :D

Pepper to takze Pepito,Mlody,Pepe,a takze sloneczko,zabcia itp.-tak jak w przypadku Fisza :)

Link to comment
Share on other sites

wybierając imiona dla mich labków zawsze starałam się żeby było inne niż w rodowodzie. Pierwszy piesek miał na imię Akord co zostało pszektałcone na Dax(Daki, Dakiloczek, Loczek,Misiu,Synuś).

a drugi z Tapsa zrobił się Laxem(Laxigen,Laki,Lakuś,Misiu Synuś,Złotko)

Te negatywne wolę usunąć w niepamięć :) .

Pozdrawiam Paulina z Laxem i Daxem.

Link to comment
Share on other sites

nasza kochana psiula już miała imię jak ją dostaliśmy.poprostu państwo którzy nam ją oddali,gdyż po wzięciu jej ze schroniska stwierdzili jednak że jest za duża( mix labradora z ...)żeby mogli ją trzymać w bloku, nazwali ją HONDA i tak też zostało.co prawda na początku nas śmieszyło jej imie i myśleliśmy nawet żeby je zmienić ale w końcu się przyzwyczailiśmy i zostało HONDA!

pozdrawiamy

Marta&Mafi&Honda

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

witam:)Moja czarna labka byla Dina-a ja jej dalam imie Ghana.A biszkoptowa miala imie Estera a zostala Andzia,czasami zwana tez Andziula,Dziulka,Andzik.Ghana natomiast zwana jest przez nas pieszczotliwie:loveu: smoluchem :loveu:i zero rasizmu-dwie panienki black&white:multi:Pozdrawiamy wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,mam dwie pociechy-GHANA
w przejawach milosci-Ghancia,Nusia,Ghanusia
zalu,zlosci-Smoluch:loveu::loveu::loveu:,jakos tak z bajki Żwirek i Muchomorek nam zostalo:diabloti:
ANDZIA
w przejawach milosci-Dziunia,Andziula,Andziunia
zalu,zlosci itp Swinka,Biszkopt,Transformers(chodzi jak robot jak cos przeskrobie:loveu:)

POZDRAWIAMY!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moja czarna to [B]Kenia[/B]. Imię wymyśliła córka. Mój znajomy szkot, kiedy dowiedział się, że Kenia - bo czarna, to zapytał czemu nie nazwaliśmy jej Ludowa Republika Kongo? Kenia generalnie jest grzeczna - i wtedy jest [B]Kenusią[/B], gdy coś zbroi, staje się [B]Kenuchą[/B]. Czasem wołamy na nią [B]Kenita[/B], a syn woła [B]Kenix.[/B]
Kenia miała się nazywać najpierw [B]Wierna[/B] - ale nie podobało się synowi, potem [B]Moria[/B] (kopalnia krasnoludów z Tolkiena) - ale nie podobało się córce. Na Kenię przystali wszyscy, łącznie z mężem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

No to i ja dodam moje wspomnienia...Hektorek się przyjamniczył-wołałam Go różnymi imionami,mój syn zawołał Hektor-zareagował i tak zostal..Atosik i Dżekuś-już niestety oboje za TM mieli takie imiona w schronie ,Pirat-w swoim domku a Dumcia-nazywana w poprzednim domku-Ciapa-jak czekałam na przywiezienie Jej do mnie oglosiła konkurs na imię-moja córka miała wybrać no i wybrała -DUMKA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Moj Bazyl ma imie po poprzedniku - Bazylu I. Z tym imieniem juz do mnie przylecial z Hiszpanii. Takie tez ma w rodowodzie. I tak na niego wolamy. czasem Tabaza.
Suczka ma w rodowodzie Caress. A wolamy na nia Pirania...[/QUOTE]
a do gromadki doszedł nam jeszcze ich syn - w rodowodzie Panbazyl Herbu Bazyl - a po domowemu Łałcio lub Łałi (dzieci go tak nazwały....)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...