Jump to content
Dogomania

Pierwszy Tyski Dogtrekking


utan77

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądam, a tu cisza. Nie wiem jak Wam, ale nam się podobało - urocze tereny (choć bardziej lubię niewielkie górki, ale takie bez przesady:razz:), trasa na której ciągle trzeba było być czujnym, bo punktów dużo, no i miła atmosfera - taka bez nadmiernej rywalizacji sportowej, raczej rekreacyjna, po prostu fajna impreza, w sam raz na rozpoczęcie przygody z dogtrekkigiem. Kto się wybierał, a nie pojechał niech żałuje. Mam nadzieję że organizatorzy, po krótkim odpoczynku, zaczną się szykować do następnej edycji za rok, bo my się już wybieramy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ares-ka']A tak w ogóle:
Gratulacje dla ekipy z Zabrza! Jesteście wielcy! :)

A nowe fotki będą się sukcesywnie pojawiać na stronie, więc zaglądajcie :) Mam nadzieję że każdy tam się odnajdzie :)[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo :)

Powtórzę się i tutaj (bo wszędzie to piszę :P) Super organizacja, fantastyczna zabawa i bardzo ciepłe przyjęcie nas z psiakami - za wszystko to dla Was ogromne podziękowania <3

I przytakuję za naklejką, że na kolejną edycję z pewnością wpadniemy :D

Zdjęcia są super.. A nasza Malwinka wszechobecna ;) Resztą psitulaków zresztą również :)

Link to comment
Share on other sites

My też startowałyśmy - bardzo nam się podobało ;)

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-UsJiZlbyxqs/UEJusKTO8WI/AAAAAAABS4s/q7me1yz8Rg0/s947/_IGP5453.JPG[/img]
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-UlpY4-XNVro/UEKCkLpi8SI/AAAAAAABS78/WIvPHHxnDCE/s948/_IGP5493.JPG[/img]

Ja to jestem ta w tej bluzie w dziwne wzory, z różowym kapturem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...