Jump to content
Dogomania

Najcudowniejszy Kiler świata, po 4,5 latach w schronisku MA DOM!!!!!!!!!!!!!!


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Noelle']Kilerek dziś był ze mną na spacerku w zastępstwie :) co prawda chłopak przywitał mnie średnio miło, ale potem spacerkowe szaleństwo i przytulanki :loveu:[/QUOTE]
Haha, bo to tylko "swoich" sie toleruje :evil_lol:
Moja tymczasowa sucz na nieznanych warczy, a potem.. szczeka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli tylko dojdzie do kąpieli to fotki będą :D
a póki co żyjemy i mamy się dobrze
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VrDWF3owZcE/UCQKBl8BRxI/AAAAAAAATCE/XAAUhlgZbPA/s512/IMG_4275.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qY8nU55NWi0/UCQKAFtZC6I/AAAAAAAATB8/XXvRgmd0Hw0/s512/IMG_4272.JPG[/IMG]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uśmiech ma najpiękniejszy, bo bullowaty :)
Zero odzewu z ogłoszeń, zero zainteresowania w schronisku.. A odkąd z nim wychodzę (to już prawie rok) chłopak zdecydowanie posiwiał.. Na szczęście chęci do życia ma nadal bardzo dużo ;) I nadziei na dom...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mieliśmy się kąpać w tym tygodniu, ale pogoda pokrzyżowała nam plany... I coś czuję, że trzeba będzie to odłożyć na czas nieokreślony, bo już gorąco nie będzie. No ale zobaczymy.

A że nie mogę cos Kilera nauczyć leżenia na komendę, ostatnio postanowiłam popróbować ze sztuczkami, i tak jesteśmy w trakcie nauki obrotu, całkiem dobrze nam idzie :D i kto powiedział, że starego psa nie da się nauczyć nowych sztuczek niech się wypcha :evil_lol: Chociaż, Kilu młodzik przecież, przynajmniej psychicznie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj z Kilem na spacerku po 1,5tyg przerwy (miałam poprawki na studiach, a że ja jestem leniem i zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, nie miałam szans się wyrwać w tym czasie do schroniska), jak ja uwielbiam tego psa:loveu: Jest tak kontaktowy, tak cudowny, taaaki kochany :loveu:
Dopiero drugi raz ćwiczyłam z nim obrót, a on już kapuje o co chodzi :) Zostaje w siadzie coraz ładniej, genialny jest ten pies po prostu.
A ja już cholera nie wiem co robić, żeby mu znaleźć dom. Ogłoszenia ma cały czas, pakiety już miał 2 razy robione, ja cały czas ogłoszenia odświeżam i dorabiam, na niektórych serwisach ma po kilka nawet. Na boksie wisi karteczka z opisem, był na ulotkach rozdawanych w tramwaju... i nic, zero, kompletne zero. Jedyna sensowna osoba, która się nim zainteresowała to pani ze śląska bodajże o której pisałam jakiś czas temu, ale dom z psem i kotem, więc odpadł.
Pracuję nad przekonaniem pani Beaty do umieszczenia go w gazecie Krakowskiej albo Dzienniku, mam nadzieję że się uda, jeśli nie poszukam jak to działa i mu takie ogłoszenie wykupię.
Nie wiem co jeszcze zrobić, poradźcie proszę, bo ja tego psa nie odpuszczę, a bezsilność mnie dobija.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj kochana Noelle rozniosła kilka ulotek z Kilem, które zostały z akcji w tramwaju.
Właśnie miałam zamiar przerobić plakat i z nimi pochodzić, porozwieszać, wydarzenie na fb też mu chyba zrobię, nie zaszkodzi.

Ktoś chce zobaczyć Kile-lile?:loveu: Mam parę nowych zdjęć :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...