Jump to content
Dogomania

Maja - zbieramy na sterylkę:)


Maciek777

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapomniałem sprawdzić wagę Mai:shake:

Ogólnie to pobyt w domu bardzo jej służy. Już nie jest taką królową, jak w boksie, że jak sie weszło to ona nawet z legowiska nie zeszła. Teraz jak się wejdzie do domu to od razu podbiega i się cieszy. Aż do przesady;)
Przez to, że jest w domu to zapomniałem jej zdjęcia w tym tygodniu zrobić... Może od kogoś dostanę w prezencie Biovital;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Montana']Nic nie piszecie czy Maja nadaje się do sterylizacji czy nie,bo nie wiem czy słać pieniądze na ten cel.Już cegielnianą sunię wysterylizowałam to w styczniu mogę przeznaczyć pieniądze na kolejną sterylizację.[/QUOTE]
Za chwile dostaniesz pw.

P.S. Maja waży 7 kg:-)

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']wszystkiego dobrego w Nowym Roku zycze i witam sie po przerwie:)
jak tam Majeczka?[/QUOTE]
Witam, kope lat:)
Dziękuję i wzajemnie!

Maja ostatnio zrobiła się jeszcze większą przylepą niż zwykle:) Kilka dni była w naszym domku i tak się zmieniła...
Będzie też miała sterylkę, o ile się nada, w poniedziałek lub w środę. Proszę być dobrej myśli:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Sprawy wyglądają tak:
psiaki zostają w hotelach.
właścicielki hoteli tj. Murka i Asia obniżyły koszty.
Murka:

[LIST=1]
[*]Czaruś przechodzi pod opiekę RENO – dziękuję Ci Reno z całego serca.
[*]Cypisek – padła propozycja od Murki by Czaruś był za przysłowiową złotówkę, a skoro Czaruś ma już sponsora, to może Cypisek załapie się na ta promocję?
[*]Ben – koszt pobytu napisze Murka – on jest nasz, będziemy zbierać na jego utrzymanie plus częściowo koszt y pokryje gmina.
[*]Szaki – tak samo w przypadku tego psiaka
[*]Magma – ma jechać do domu – różnice po 1 września zapłacę ja prywatnie
[/LIST]

Asia:

[LIST=1]
[*]Maja – koszt utrzymania 200 zł
[*]Corso – koszty napisze Asia – częściowo koszty pokryje gmina częściowo trzeba uzbierać
[/LIST]

Hotele będą na nas od 1 września wystawiać rachunki za psiaki. Rachunki muszą być z terminem zapłaty 14 dniowym.
Rachunki muszą być oddzielne na każdego psa /z podaniem imienia psa/ po odliczeniu kwot, które wpłynął od darczyńców /bazarki itp./.
Montana musisz się sprężyć i pilnować ogłoszeń, rozliczeń, trzeba poprosić ludzi o pomoc przy bazarkach.
Trzeba brać pod uwagę to, że pod koniec roku gmina może nie mieć kompletnie pieniędzy i psy nie będą miały grosza. Trzeba założyć „Skarpetę gorzyckich psiaków” i tam po prostu zbierać pieniążki. To tak w skrócie.

Proszę Murkę i Asię o wpisanie miesięcznych kosztów utrzymania psiaków: Cypisek, Ben, Szaki, Corso.
Trzeba także pamiętać, że wszelkie zabiegi weterynaryjne trzeba pokryć z uzbieranych pieniążków. Karmę dla psów gorzyckich u Murki przekażę przy okazji.[/QUOTE]
Plan był ambitny. Niestety na dzień dzisiejszy nie wygląda to dobrze:(

Link to comment
Share on other sites

No i plan wykonany.
Nie ma zaległości. Niektóre psy sa w domach: Ben. Magma, Czaruś.
To, że nie pisze nic nie znaczy, że nie robię nic w sprawach psów.
Ośrodek dla zwierząt w Bystrojowicach ma 45 psów /też działalność gospodarcza/ a płatnych psów sztuk 5 i co mamy rzec......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']No i plan wykonany.
Nie ma zaległości.[/QUOTE]
Znaczy, że Maja i Corso mają spłacone długi?:)

Myślę, że nikt nie wymaga codziennej obecności na wątku. Liczy się przede wszystkim zapewnienie psom bezpiecznego pobytu:)

Czy Maja i Corso znajdą się na stronie Happy Garden w dziale do adopcji? Szykuję nowe teksty do ogłoszeń. Będą gotowe lada dzień:)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisałam uregulowany. Maja i Corso sa na stronie i na profilu FB.
Nie będe się wypowiadać na temat dotrzymywania słowa czy też nie........
Panie Maćku jak można proszę mi dokładnie opisac stan zdrowia Majeczki - czego ma sie spodziewać potencjany dom. Bardzo proszę o wykonanie także zabiegu sterylizacji w umówionym terminie.
ps. nie lubię zaglądać na wątki, gdzie to imię psiaka się pojawia........

Link to comment
Share on other sites

To super:)

Stan zdrowia Mai bedzie jutro bardziej znany bo ma sterylkę o 9:00.
Na razie wiadomo, że nie jest młoda, nie ma wszystkich zębów i być może jakieś do leczenia/usuniecia, ale bólu nie odczuwa z tego powodu. Ma też spondylozę i dostaje glukozaminę. Ogólnie czuje się dobrze.
Jutro lub po jutrze napiszę nowe teksty do ogłoszeń dla Mai i Corsa. Rozumiem, że telefon podać swój, a później kontaktować sie z fundacją jeśli dom będzie sensowny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Montana']Zaoferowałam pomoc ze swojej strony to choć ja dotrzymam słowa,opłacę zabieg Mai ale około 10lutego,wtedy będę w stanie.[/QUOTE]

Może drugą część swojej obietnicy o której pisałaś na wątku gorzyckich psów też dotrzymasz? (ogłoszenia)


Maćku ja z chęcią skorzystam z nowego tekstu i najlepiej też kilku zdjęć bo zawsze to oko będzie na czym zawiesić a może w końcu i na tablicy uda mi się Maję ogłosić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Maćku ja z chęcią skorzystam z nowego tekstu i najlepiej też kilku zdjęć bo zawsze to oko będzie na czym zawiesić a może w końcu i na tablicy uda mi się Maję ogłosić :)[/QUOTE]

Nad tekstem popracuję wieczorem lub jutro rano.
Zdjęć nie ma żadnych nowych, poza tymi już zamieszczonymi. Właśnie teraz przyszedł czas na ich robienie, ale Maja niedyspozycyjna;)

Jeśli chcesz to tu jest fajny bazarek ogłoszeniowy:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238049-Bazarek-ogłoszeniowy-EDYCJA-VIII-różne-pakiety-20-30-40-50-do-15-01[/URL]

P.S.: Maja już po sterylce. Czuje się dobrze. Jest u P.Asi w domu:)

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Majeczka zapewne czuje się juz dobrze? Maleństwo może dla ciebie zaświeci w końcu słonce. Trzeba zaciskać mocno kciuki, bo jest widok na bardzo bardzo porządny i odpowiedzialny domek. Na razie nie zapeszam.....[/QUOTE]
Nie wiem jak dzisiaj, ale wczoraj wieczorem wszystko u Mai było OK:)
To zaskoczenie z tym domem i czekam z niecierpliwością jak sprawa się rozwinie:)

Link to comment
Share on other sites

Dla nas nie jest zaskoczeniem, początkowo wybranką była starsza od Mai suczka Sila, ale w związku z tym, że najprawdopodobniej Sila wróci do córki zmarłej właścicielki zaproponowaliśmy Maję /o 5 lat młodszą od Sili/ czekamy na efekty rozmów, przemyśleń, bo Maja jednak ma problemy zdrowotne, a nasza Sila takowych /odpukać/ nie ma mimo wieku podeszłego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...