Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO SOSNOWIEC zbieramy *KOCE*KOŁDRY*RĘCZNIKI a także plastikowe nakrętki !


gosia2313

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jezeli nie musza to byc rzeczy nowe to ja mam kilka kolder i troche materialu. Tylko jak byloby z transportem z Warszawy? Ja nie mam jak dowiezc do schroniska, a podczas ostatnich porzadkow na dzialce uzbieraly sie dwa worki - koldry i poscielowe glownie. Z tym, ze nie nowe (ale nie szmaty) i troche pachnace stechlizna (polezaly na dzialce).

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=#4b0082]hej:smile:
sory za offa ale postanowiłam podjąć wyzwanie próby uzbierania kasy na [B]BASEN DLA PSÓW[/B] w naszym schronisku:smile: mam nadzieję, że nie zostaniemy zlinczowani:smile:[/COLOR] [COLOR=#800080]jeśli jesteście [B]ZA[/B] pomysłem, to zapraszam na wątek.Link w podpisie.Dzięki:*[/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='nefesza']Jezeli nie musza to byc rzeczy nowe to ja mam kilka kolder i troche materialu. Tylko jak byloby z transportem z Warszawy? Ja nie mam jak dowiezc do schroniska, a podczas ostatnich porzadkow na dzialce uzbieraly sie dwa worki - koldry i poscielowe glownie. Z tym, ze nie nowe (ale nie szmaty) i troche pachnace stechlizna (polezaly na dzialce).[/QUOTE]

Hmmm... no z tym transportem trochę ciężko będzie chyba :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Właśnie przypominamy o potrzebie kocyków itp. dla psiaków.

Coraz częściej brakuje materiałów do wyścielania klatek i bud.
Nasi najmniejsi śpią na gołym plastiku w klatkach, a część psiaków przy budzie na gołym drewnie albo betonie obok bud. [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przypominamy o kocach i ogłaszamy :

Dnia 20.06.2012r ze schroniska w Sosnowcu uciekła Hana !
Kudłata, średniej wielkości, ma 1,5 r. Charakterystyczne jest to, że obie tylne łapki ma zabandażowane. [I][B]Hana ma straszne rany, jest w trakcie leczenia i MUSI być pod opieką lekarza ! [/B][/I]
Może mieć na sobie plastikowy kołnierz oraz schroniskową blaszkę przy obroży. Jest łagodna w stosunku do ludzi, bez problemu powinna dać się złapać, podejść do człowieka.

Jeśli ktoś widział, złapał Hanę prosimy o telefon lub odwiezienie jej do schroniska w Sosnowcu (Baczyńskiego 11a)
[B]Tel. 721-035-215[/B]

[B]Potrzebujemy osób z Sosnowca i okolic do szukania Hany w 'realu' ![/B] Jeśli możesz pospacerować po okolicy i porozglądać się - będziemy wdzięczni, a nóż na nią trafisz !

tutaj jej wątek : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228544-Sp%C4%99tane-%C5%82apki-sznurem-g%C5%82%C4%99bokie-rany-%C5%82apa-do-amuptacji-HANA-UCIEK%C5%81A-%21%21%21-POMOCY-%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228544-Spętane-łapki-sznurem-głębokie-rany-łapa-do-amuptacji-HANA-UCIEKŁA-!!!-POMOCY-![/URL]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z_rxZeiaLCs/T-DERpyxMCI/AAAAAAAA-yo/ZFOi__3mtEk/s640/DSC_0287.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Crys'][SIZE=5][B]Maluchy proszą o kocyki !![/B][/SIZE]

[/QUOTE]


Witam :)

Widzę, że zbieracie wszelkie koce do schroniska. A gdyby zorganizowac bazarek, z którego dochód zostałby przeznaczony na zakup legowisk?? Na allegro widziałam dośc niedrogie.

[URL]http://allegro.pl/kanapa-40x30-aukcja-wyprzedazowa-sztuczny-puch-i2577243769.html[/URL]

Co Wy na to ??

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za pomysł, ale zupełnie się to nie opłaca :(
Szczeniaki miały kiedyś legowisko w swoim boksie - efekt? Wszędzie fruwała gąbka i resztki legowiska. Poza tym, legowisko TAK ale do psa domowego, który będzie na nim spał, a w schronisku bd to wyglądało tak, że da się szczeniakom legowisko i posłuży ono 1 dzień, bo albo rozwalą, a jak nie rozwalą to się po prostu na nie załatwią - a wtedy szmaty, koce idą do spalenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...