Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO SOSNOWIEC zbieramy *KOCE*KOŁDRY*RĘCZNIKI a także plastikowe nakrętki !


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='annika']a w jakich godzinach? dac jakiejs konkretnej osobie ?
chyba że komus w katowicach podrzucic?[/QUOTE]

Jak Ci pasuje.
Ale raczej do 18-19 , jeśli nie ma tam nic cennego (mówię na przyszłość :)) typu specjalistyczne karmy itp. tylko same koce etc to można spokojnie zostawić w schronisku w korytarzu za drzwiami wejściowymi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jak oddawałam klatkę zostawiłam w schronisku dwa duże worki kołder. Co jeszcze jest pilnie potrzebne ? to popytam znowu po znajomych.[/QUOTE]

Z takich rzeczy do wyściełania to właście jakieś koce, ręczniki, prześcieradła, kołdry nie puchowe.
A poza tym to np. do gabinetu weterynaryjnego : strzykawki 2ml i 5ml, wenflony różowe i niebieskie, igły 0,8 , gazy jałowe i niejałowe, lignina, wata, gaziki 10x10 cm , takie płatki kosmetyczne ale to już bardziej przez wolontariuszy albo bezpośrednio do gabinetu trzeba dostarczyć :)
Karmę specjalistyczną np. RC Intestinal (na biegunki) lub karmę Bosch czy Bozita Active - też do gabinetu lub przez wolontariuszy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

macie jakieś zapasy jeszcze czy potrzebujecie kocy itp , na już, bo nie wiem czy przywieź to co mam czy dozbierac ;) czy dywaniki gumowe (takie samochodowe) też sie wam przydadzą? nie wiem jakie te budy u Was są? może do uszczelniania by sie coś takiego przydało?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='annika']widziałam sporo ludzi, dużo macie wolontariuszy?[/QUOTE]

Nie wiem ile dokładnie jest zapisanych, ale jeździ tak dość regularnie chyba około 80? Chyba, że coś się zmieniło. Plus w soboty też zawsze kręcą się ludzie z darami albo chętni adoptować, zapisać się itp :) W soboty zawsze jest tłok :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...