Jump to content
Dogomania

Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alla Chrzanowska']
Gonia!
Skoro Vinni jest już w DT, to podajcie konkretny koszt jego leczenia i pobytu w lecznicy oraz ewentualne inne koszty. Bez tego trudno zorientować się w sytuacji finansowej Vinniego.[/QUOTE]
Witam wszystkich po urlopie :)
Dziękuję, że trwacie przy Vinnie'm.
Dziś dostałam info dot. kosztów operacji i pobytu Vinniego w lecznicy. Nie mam jeszcze faktury, ale doktor napisał "ok. 3,500 zł". Poza tym, pobyt Vinniego w dt to kwota 450zł/mies.

Link to comment
Share on other sites

450zł miesiecznie??:crazyeye:

Nie pogniewajcie sie ale moim zdaniem to głupota umieszkac psa w DT który bierze 450zł miesiecznie za opieke nad psem :roll:
Za te 450zł mozna uratowac nie jednego pieska..
Uważam ze jeżeli nie ma juz bezpośredniego zagrożenia życia u Viniego, Vini powinien trafic do bezpłatnego domu tymczasowego.. i tak juz koszty są ogromne ja juz nie mam nawet co wystawic na bazarek na niego...


Bardzo sie ciesze ze z Vinim juz lepiej. Moze czas zaczac go ogłaszac? Moge zamówic dla niego pakiet ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

ale ten pies przeciez je!!! a smiem przypuszczać, ze nie je karmy z biedronki. Mój jedząc karme ze sredniej półki (11 zł za kilo) kosztuje miesięcznie 320 zł, a gdzie do tego wszystkie inne dobrodziejstwa do podjadania, gdzie leki???

Dziwie sie bardzo że cię to 450 zł na utrzymanie doga po przejsciach przeraziło, ale to może efekt nie posiadania tak wielkiego psa


Edit: bo ja rozumiem, że to 450 to nie wynagrodzenie na rekę dla DT

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, co było liczone, jednak z lekami to chyba nie, bo karam dla Viniego jest droższa od przeciętnej, a wszytskie leki i prekaraty to xl też z reguły drożej, ale moge być w błędzie. Najważniejsze, że Vini całkiem doszedł do siebie i znalzł odpowiedni dom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...